Věda a důvod

1. o vědě

Věda!Co je to věda?Od doby, kdy jsme byli mladí, jsme slyšeli vědu, ale opravdu jsme rozuměli vědě?Nerozumíme vědě vůbec.Ani nikdo nemůže říci, co je věda.Musíme diskutovat o vědách a objasnit vědu.Jinak jsme, s jeho omdlením!

Pojďme pochopit vědu emocionálně.Věda byla vždy po našem boku.Všechny aspekty našeho života jsou neoddělitelné od technologických produktů.Věda a technologie přinesly do našich životů velké změny.Všichni milujeme vědu a také jsme začali vzdělávat naše děti od raného věku.Rádi jsme si oblékli banner vědy a dokonce i vědu a správně na číslo!

V životě to, co často děláme a říkáme, že musíme být vědecký;Pokud dostanete nevědecké klobouky, budete kritizováni!Jakou metodu jsem přemýšlel o vědě?Je neobvyklé rovné nesprávné?Pokud se zeptáte ostatních, lidé řeknou, že můžete poznat smrt, nemůžete jíst starověké nebo navíc.Není to?

Mnoho věcí v našich životech je tak nejasné, ale existuje.Například v novém koronárním viru a koronárních tepnách by měla koruna číst guān, což naznačuje, že klobouk nebo tvar je jako klobouk nebo něco nahoře.Pokud čtete čtyři zvuky, podstatné jméno znamená první význam.Jaký druh viru je nový první virus?Jaké tepny jsou tepny ve tvaru šampionů?Zjistíte, že mnoho lidí čte špatně, včetně některých lékařských pracovníků.Pokud jdete na opravu, můžete být považováni za zbytečné.Každý chápe, je to tak důležité vyslovit?

Nevím, jestli všichni opravdu rozumějí.Rozumíte, přečtete to špatně?Myslím, že většina z nich jsou lidé.

To je ještě více pro vědu.Protože také cítíme, že věda je obtížné pochopit.Čas od času se bude konat vědecká popularizace velkých krav, velkých káv a elitních lidí z různých předmětů, abychom tomu mohli porozumět.Aniž bychom se naučili být bohatí, nevážíme chudá písma.Rozumíš vědě?Kolik let jste četli?Jaká univerzita absolvovala?

Obyčejní lidé, nevím, co je to věda.Xueba řekl, že jsi hloupý a nemůžete pochopit vědu.V chrámu neexistuje žádná identita, nemáte žádnou kvalifikaci mluvit o vědě!co dělat?Poslouchejte odborníky!Prodali jsme duše vědy takhle.I když máme pocit, že věda je nesprávná, povzdechneme si!Zavřete ústa, nikdo vás nebude poslouchat.

Takto je věda, přináší mnoho změn v našich životech, je to naše velká milost!Současně existuje Bůh a musí to vůbec zpochybňovat.

Odkud pochází taková skvělá věda?

Termín „věda“ je odvozen od latinského vědeckého vědeckého.Kolem roku 1830 použil francouzský empirikánský filozof Kong de toto slovo, když klasifikoval předmět, který představuje studium přírodních disciplín (jako je fyzika a chemie), a původní znalosti (filozofie) jej použila pro jeho obecné učení všech disciplín ( tj. Filozofie).Japonští učenci přeložili tato dvě slova do vědy (vědy) a filozofie (obecné učení) v roce 1874.

V roce 1897 byly dvě knihy v „Japonských knihách“ editované Kang Youwei, „Advanced Science“ a „Principy of Science“.V roce 1898 následující rok byl Kang císařem Guangxu „Please Witter Eight Stocks Pokuste se plakát Kai Law“ a řekl: „Hongkai School, Teach Science a škola se otevírá, Xu Wuli Science and Science.“Lze říci, že Kang Youwei je první, kdo do Číny představí termín „věda“.Termín „věda“ však byl široce adoptován a Yan Fu měl mnoho úspěchů, když přeložil slovo „věda“, když přeložil britský ekonom Adama Smitha „National Wealth“ od roku 1898 do roku 1902.V roce 1901 byly v roce 1915 zveřejněny Šanghajský pavilon Science Instrument a „Science Series“.

Předtím, než „Slovo věda“ nebyla představena Číně, byla čínská tradiční kultura zhruba podobná této “a význam„ chudých věcí a poznání chudých “v písni a mingu.Pamatuji si, že kurz přírodní vědy otevřený předchůdcem Pekingské univerzity v pekingské divizi a Literature School byla „Gezhi Studies“.Později, po westernizačním hnutí, jsme se dozvěděli ze Západu a Japonska, zejména poté, co jsme obhajovali pana De a pana Saiho po 4. květnu a „věda“ se stala překladem „vědy“.

Nechoďte tak moc.Co je to věda?

Jdete online hledat.Nebudete získat jasnou a jednotnou odpověď.Čím více se podíváte na hlavu, tím více pasty.Věda, nerozumím tomu slovem, nerozumím knize a na celý život nerozumím.Stejně nerozumím vědě.

Co je to věda, požádejme své zástupce, aby o tom nejprve mluvili.SZO?Kdo jiný může být Einstein?Mluvil Einstein o vědě?Našel jsem na internetu papír „Vyhodnotit Einsteinovy ​​vědecké názory“

docin.com/touch_new/pre

Původní text je příliš dlouhý, jděte si ho sledovat sami.Výňatek.

Co je to věda (to se týká hlavně přírodní vědy)?Někteří lidé si myslí, že věda je výsledkem činností lidských kognitivních aktivit a je to organizované znalosti o přírodě.Někteří lidé si myslí, že věda je proces lidského poznání.Někteří lidé si myslí, že není třeba dávat vědě přísnou definici, protože nadměrnou definicí je riziko, že bude kastrována duchovní podstatou.

Podívej, to nejsem já, že věda není jasná.Odborníci také říkají, že věda není jasná.Někteří lidé říkají, že věda je znalost;

Nemohu vydržet tento článek.Mezi nimi jsem četl část Einsteinovy ​​řeči:

„Věda je dlouhá historie tvrdé práce. Essence se snaží používat systémové myšlení, aby spojila vnímaný jev v tomto světě jako důkladně. Abych to řekl upřímně, je to takový pokus: (zadní) rekonstrukce existuje.“ „“ “. ”

(Věda je pokus)

„Věda není shromažďování některých zákonů, ani to není adresář mnoha nesouvisejících skutečností. Je to vytvoření konceptu a konceptu lidské mysli s jejím volným vynálezem.“

(Věda si může představit)

„Hledání organizovaného myšlení o pravidelném vztahu mezi zkušenými zkušenostmi“

(Věda je myšlenka)

„Na jedné straně je účelem vědy plně porozumět vztahu mezi všemi smyslovými zkušenostmi co nejvíce a na druhé straně je tohoto účelu dosaženo původní koncepcí a použitím původního vztahu.“

(Věda má pochopit vztah s konceptem představivosti.)

„Věda je takový pokus. Chce, aby naše chaotické pocity zažily stejnou logiku. V tomto systému musí být vztah mezi jedinou zkušeností a teoretickou strukturou jediný a přesvědčivý.

(Věda je pokus)

Dává to Einstein?Stejně jsem to nerozuměl.Zi Hua’s Dong Dudu řekl, že pokud člověk není duchovým horním tělem, jak může říct něco jako duch.

Nerozumím vědě, uvidíme, jestli mohou naši mudrci.

Liang Qichao řekl, že existuje systematické znalosti, které se nazývá věda, a může lidi naučit najít metodu systematického znalostí, nazývaného vědecký duch.Podle tohoto porozumění je věda znalostí.Vědecký duch je způsob, jak získat skutečné znalosti.Nikdy neřekl.Není to prázdné?Je navíc duchovní metoda?Zdá se, že Liang Gong byl v té době mladý!Logika je zmatená.Liang Gong se vrátil z Evropy a rozhodně se postavil proti vědě a všeléku a byl trochu vzhůru.Pokud máte zájem, můžete se podívat.

Baidu Encyclopedia, věda je dobře testované vysvětlení vysvětlení a řádné znalostní systém, který předpovídá formu a organizaci objektivních věcí.Objekt je objektivní jev, obsah je formální vědecká teorie a formou je jazyk, včetně přirozeného jazyka a matematického jazyka.

Moderní věda je obvykle rozdělena do tří hlavních větví, přírodních věd (například: biologie, chemie a fyzika atd.), Studium společenských věd jednotlivců a společnosti (jako je ekonomika, psychologie a sociologie), jakož i formy Studium abstraktních konceptů vědy (jako je logika, matematika, informatika).Ale to, zda formální věda skutečně představuje vědu, je odlišná, protože se nespoléhají na empirické důkazy.Kromě toho se disciplíny, které používají stávající vědecké znalosti ve skutečných účelech, jako je inženýrství a medicína, se nazývají aplikovaná věda.

Znovu vysvětlujte, že v prvním odstavci je věda znalostní a znalostní systém.Zdá se, že to je mnohem jasnější.Posledně jmenovaná je velmi zábavná.To je také dlouhý a páchnoucí nesmysl.Ama je žena, duchové neví!Není věda tak logika?Význam hlavního bodu je, že věda je znalost a věda je teorie vědy.

Druhý odstavec naznačuje, že věda je výzkumná metoda.Studujte svět samostatně.Logika a matematika nejsou vědecké a odlišné.

Někteří vědci na internetu říkají: Nejedná se o to, že matematika není spolehlivá nebo přísná, ale že matematika je příliš spolehlivá a přísná, což se v podstatě liší od porozumění přirozeným vědám.Abychom byli jasnější, matematika je prioritním systémem a správnost pochází z logické konzistence vnitřního.Přírodní věda je systém zkušeností.

Matematika je příliš správná, je to také problém?Ano, nemůžete být plně testováni.Matematika je druh pravdy.Věda je další pravda a není dostatečně logická a musíme ji praktikovat.Ale pokud jsou logika a praxe nekonzistentní, bude logika stát vedle sebe!Vědci plné logických chyb.Co jsou to dva?Není věda logická?Proč se tolik milovat?Věda nakonec opustila logiku a vybrala praxi.

Existují také populární výroky, dvě nejdůležitější rysy vědy, které mohou potvrdit a prokázat pseudo.Matematickou praxi nelze potvrdit a logický certifikát nelze zfalšovat.Matematika tedy není věda.

Matematika skutečně nepatří do vědy.Věda není logická.

Jaký je tedy rozdíl mezi vědou a náboženstvím?

Podstata je stejná, forma a stav jsou odlišné.Věda nemá zvláštní kostel, ale všude může být misionářský kostel.Věda je proti náboženské pověře těla a devíti uctíváním, pokud se uctívá duše!Věda není jednoduché kázání a věda nám dala skutečnou změnu života.Jsou více věřících.Tradiční náboženství odmítlo a vědecky přebírá práci.Věda k nám přišla osobně, věda je lepší a nikdo se neodváží pochybovat o posvátnosti Páně.Věda nám dala zdánlivě krásný život, ale věda se nenechá ptát.

Zdůvodnění terminálu

Pokud je věda nepřiměřená, nemůžeme mluvit o vědě a rozum je jedinou správnou volbou.Věda se musí vrátit na racionální trať.

Jaký je důvod?Co je rozumné?Proč dávat smysl?

Důvod, jaký je důvod?Taoismus je vyjádřen podstatou;Princip výstav a zákonů podstatného jména;Důvodem je sjednocená a zdůrazňuje důvod.

Tak co to je?Logika je důvod.Už jsme mluvili o logice, jaká je logika?

Existuje pouze jedna logika, takže formální logika.Logika různých titulů může být jejich různé způsoby vyjádření.Dokud neporušíte, stejné, rozpor a rytmus.Jste rozumní.Logika, racionalita a důvod jsou souhlasy.Důvod je jednoduchý.

Co je rozumné?Nechceme vysvětlit svět?Důvodem je vysvětlit svět.

Co je svět?Rozumět.Pochopíte cestu, jinak jak to mohu vyřešit?Interpretace je jasná a jasná.Vysvětlete svět, to znamená, aby se svět jasně stal.Svět je všechno.Vysvětlete svět, to znamená, rozumět všemu a řešit všechny slony.

Není snadné pochopit pravdu!Není to oprávněné?Jak rozumíte pravdě, ale není to snadné?Samotný důvod je jednoduchý a existuje jen několik logických obsahu.A pochopení pravdy je, že je to rozumné, ale není to snadné, protože důvodem je použít důvod k vyřešení slona.Oba jsou dvě různé věci, ne protichůdné.Nezaměňujte ty dva, co dělá pravdu tak jednoduchou, kdo chce poslouchat, co říkáte pravdu.Pamatujte, že důvod je jednoduchý a snadno pochopitelný; důvod není jednoduchý a důvod není snadný.

Proč dávat smysl?Jen se zeptejte, proč je pravda správná.Jak tyto logické zákony vědí, že je to pravda?

Logický zákon je stejný, protichůdný zákon a zákon.Jak tedy tyto zákony vědí, že je to pravda?Jak myslet na sebe.

Základní chápání světa je, že svět je věčný se svými nezměněnými lidmi.S jeho změnami svět existuje pouze za okamžik.Na světě musí být, ale každý okamžik může mít pouze jeden stát.Proto je logická zákon správný a logický předpoklad.

Jaká je tedy pravda?Logika!Proč je logika?Jak to našla pravda?Nenašli jste to s logickým uvažováním?Opravdu musíme zapomenout!Jak to rozepínáš?Použijte logické uvažování.Logika není pravda, co jiného může být pravda?Pravda je dlouho na Zemi!Vždy po našem boku.Jsme uvězněni v řešení a nevíme, jak jej používat!Nechte ryby zapomenout a opustit pravdu!Pokud nemůžeme najít pravdu, myslíme si, že neexistuje žádná pravda.Dokonce jsem našel pravdu a zapomněl jsem pravdu!

Logika je pravidlem světové jednoty, konstantní zákony.Všechno musí být rozumné, není to vůbec špatné a nebude to špatné.

……………………………………………………………………………

Věda má takový brilantní úspěch, jak můžeme opustit vědu, takže musíme nechat vědu vrátit zpět na rozumnou stopu.co dělat ?Musíme pouze poskytnout vědu jasnou a přiměřenou definici.

Podle mého názoru věda je, že lidé znovu porozumí světu po opuštění teologie a vysvětlují všechny vědy ve světě v rozumném vysvětlení světa.

Věda je nettologie a věda musí být logická.Mluvit o vědě, to má smysl, to znamená rozumný jev vysvětlení.

santosfcfansclub