Reportér novinek rozhraní | Zhu Yongling

Interface News Edit | Xu Yue

Venkovní skladby přitahují stále více hráčů.

Ve druhé polovině roku 2023 bude skupina F&FDuvetica a Supra představili Čínu.Bývalá poloha je značka vysokého venkovního životního stylu -Hlavní nabíjecí bunda je v roce 2000 a 3500 juanů a v srpnu 2023 otevřela první čínský obchod v Šanghaji; 2023, otevřeno v pěti městech, jako je Šanghaj a Chongqing.

Duvetica aSupra sleduje cestu zvyšování vysoké a rychlé expanze.Zatím více než půl roku,Duvetica aSupra otevřela 15 a 20 obchodů, respektive a většina z hlavních nákupních center v prvních a provinčních městech, včetně města Vientiane, Intime, IFS atd.

Nedávné,Nový obchod Duvetica je také prvním obchodem v Jiangxi ve městě Nanchang Vientiane.

Duvetica aSupra není pro čínské spotřebitele zcela obeznámen.

Po získání skupiny F&F v roce 2018 byla Duvetica vV roce 2020 vstupte na čínský trh prostřednictvím vlajkové lodi Tmall, Ale umístění času bylo stáleItalská značka luxusní bunda.Ve skutečnosti to také jePůvodní vystoupení Duvetica Začátkem roku 2004, dva zakladatelé značkyGiampiero Vagliano a Stefano RovolettoLuxusní značka bundy Moncler Designer.

Přestože Supra vstoupila do Číny poprvé, již v roce 2010 někteří čínští spotřebitelé rozuměli před rokem 2010.To je americký skateboarderChad Muska založil značku Skates založenou v roce 2006. Původně to bylo hlavní téma módních předmětů, jako je bota a t -košile.

VýšeJakmile se otočil, kdysi padl do rukou čínských společností.V roce 2019 se Tubu International zabalil z Yixian Group Jižní Koreje a zakoupil a získalVýše uvnitřMnoho značek, ale v té době není v plánu převzít vážné ztrátyVýše, Prodej pro následující rokF&F skupina.

Zdroj obrázku: výše

Je zřejmé, že Duvetica a Volkswagen vize Číny a VolkswagenSupra změnil hlavu na různé stupně při transformaci skupiny F&F.V posledních letech se na čínském trhu stala teplejšímVenkovní trend se stal běžným tónem obou.

V současné době si Duvetica stále zachovává produktové řady bundy, ale již se v oficiálním úvodu do své historie již nezmiňuje jako značka s vysokým poklesem.Hlavní produkt značky se stal tvrdou a měkkou bundou a také spustil sportovní příležitostné oblečení a boty.Avšak konstrukční styl barvy Duvetica pokračoval a jeho italská „krev“ byla také opakovaně zdůrazněna.Duvetica založil ve svém vlajkovém obchodě „italskou barvu“ podle barvy, jako je sicilský prášek, mimořádná fialová, kabrian atd., Je produkt klasifikován.

Supra se zaměřuje na městské světlo -outdoor a stanovení cen je více blízko lidem.Supra stále používá tenisky jako svůj hlavní produkt a také spustil jedinou větrnou bundu, která je lehčí než profesionální bundy, a baseballové uniformy, svetry, t -košile, pracovní kalhoty, klobouky sáčků atd. Odráží jeho pouliční trendy geny.Price Price Supra je v současné době hlavně v rámci 1 000 juanů.

Ať už se jedná o rychlou rychlost obchodu nebo sázení mysli na venkovní koncepty, sebevědomí skupiny F&F ve svém tržním úsudku do jisté míry.S úspěchem MLB se zdá, že skupina F&F chce použít stejnou hru k přivedení Fire Duvetica aVýše.

Zdroj obrázku: Fan Jianlei

Poté, co skupina F&F převzala v roce 2020 práva agentury značky MLB značky MLB v pevninské Číně, spoléhá na rychle se rozvíjející obchody a lokalizaci značek a produktů, přetvořila výkon MLB na čínském trhu.

Oficiální web MLB ukazuje, že MLB vstoupil na čínský pevninskou trh v červnu 2019 a otevřel vlajkové obchody Tmall za méně než dva roky.Pro srovnání, pod provozem předchozího čínského agenta se MLB nezúčastnil online kanálů a existuje více než 300 offline obchodů.

Novinky rozhraníDříve hlášenoJe zmíněno, že kvůli baseballové kultuře představované značkou MLB je odvozena zHlavní baseballová liga), Na čínském trhu není zralá, skupina F&F oslabila atributy baseballu MLB v obrazu značky, místo toho blízko zábavy a módy a postaví ji jako značka pouličního sportovního životního stylu.

Strategie, která se odráží v marketingu, je, že MLB upřednostňuje hvězdu milovanou mladými skupinami -je současným mluvčím značky Yu Shuxin a také věnuje pozornost provozu sociálních médií.Na úrovni produktu řídí MLB výzkum a vývoj se zpětnou vazbou cílového trhu a přijímá velkou strategii s jedním produktem.Jako příklad má podpisový výbušný klobouk MLB, MLB má každý rok nové přes 300 klobouků.

Podle finanční zprávy skupiny F&F se v roce 2023 zvýšily příjmy dceřiných společností působících v podniku v Číně v roce 2023 o 40,0%rok -na 813,256 miliard vítězství (asi 4,258 miliardy RMB) %;

Zpět na Duvetica aSupra, F&F Group’s Trading Style se odrazil.Kromě výše uvedeného rychle rostoucího obchodu a lokalizace značky oba rozložili matici účtu na platformách, jako jsou Xiaohongshu, WeChat, Douyin, Weibo atd.A všichni věnují pozornost marketingu celebrit.

Skupina F&F, Duvetica aSupra má oproti značkám, které se rozpadly na čínský trh, má trochu větší výhodu.Není však snadné zabít obléhání ve stále přeplněnější venkovní sportovní trati.

santosfcfansclub