Všichni víme, že cvičení je „nejlepší anti -odběr medicíny“ -Mírné cvičení, které může udržovat normální napětí svalů, podporuje skladování vápníku v kostech a zabránit osteoporóze; Může podporovat zlepšení trávicího systému;

Avšak vzhledem k rozdílům mezi životními návyky a pracovními rytmy si různí lidé vyberou jiný čas na cvičení.Někteří lidé rádi ráno běží a zapnou celý den;

Pokud se to pohybuje, je to dobré, ale zdravotní přínosy přinášející ranní a večerní cvičení jsou ve skutečnosti velmi odlišné.

1

Ranní cvičení

Kardiovaskulární onemocnění a snížení rizika rakoviny

1 Riziko kardiovaskulárních chorob je sníženo

Nedávno jedna z rozsáhlých front pro dopředu vyhlížející více než 86 000 lidí v „Evropském časopise Preventivní kardiologie“ ukazuje, že bez ohledu na celkové množství denní fyzické aktivity, ranní cvičení (kolem 8-10 ráno) a Nejnižší koronární srdeční onemocnění souvisí s riziky mrtvice a „výkon zdraví -výkon“ je vyšší!

(Obrázek pochází z obrazovky sítě)

Vědci rozdělili účastníky do čtyř skupin podle „Peak Movement Time“: brzy ráno (8:00), ráno (10:00), poledne a večer (19:00) a v poledne jako kontrolní skupina.

Výsledky ukazují, že:

① Do 24 hodin cvičení mezi 8: 00-10: 00 ráno souvisí s nejnižším rizikem srdečních chorob a mrtvice.

② Ve srovnání s kontrolní skupinou, nejaktivnější účastníky v 8: 00 a 10:00, se riziko onemocnění koronárních onemocnění snížilo o 11%a 16%;

③ Tento výsledek je zvláště prominentní u žen: ve srovnání s kontrolní skupinou, nejaktivnější ženy v 8: 00 a 10:00, riziko onemocnění koronárních tepen se sníží o 22%a 24%.

2 Zabraňte rakovině prsu a rakoviny prostaty

Studie nedávno provedená Španělskem a rakouskými vědci ukazuje, že ranní cvičení je nejlepším způsobem, jak zabránit rakovině prsu a rakovinou prostaty.

Konkrétně: v 8-10 ráno je riziko výskytu rakoviny prostaty 26%, což souvisí s rizikem rakoviny prsu o 27%.

(Obrázek pochází z obrazovky sítě)

2

Sport během večera

Nejen spánek, kontrola cukru, ale také hlad

Sport ve večer ve 19:00

Studie zveřejněná Top Scientific Journal of Switzerland Švýcarsko ukazuje, že vhodné množství cvičení v noci nebude mít v podstatě negativní dopad na spánek a také zlepší spánek.

Interpretace výzkumu: Vědci zjistili, že testeři, kteří cvičí vzor nebo cyklistiku na kole, než se chystají na několik nocí v řadě, mají v hlubokém spánku 21,2%spánek; 19,9%.

(Obrázek pochází z obrazovky sítě)

Jaká jsou nejvhodnější cvičení večer?

University of Charles Seta v Austrálii provedla experiment a zjistila, že cvičení v 7 až 21 hodin nemělo nejen nepříznivé účinky na spánek, ale také koncentrace hladu a hladu u testerů byla nižší.

2 Pomozte zlepšit hladinu cukru v krvi

Nejnovější výzkum zveřejněný oficiálním časopisem Evropské výzkumné asociace diabetu ukazuje, že pokud „noční sovy“ dříve spaní pozdě, pokud se rozhodnou cvičit odpoledne nebo večer, má riziko diabetu 2. typu významné snížení riziko nemoci.

Vědci přijali 775 45 ~ 65letých dospělých jako objekty výzkumu, rozdělených do 3 skupin, respektive od 6: 00-12: 00 dopoledne, 12: 00-18: 00 PM, od 18: 00-24: 00 v Večer.

Experimentální výsledky: Po 4 po sobě jdoucích dnech nepřetržitého monitorování vědci zjistili, že ve srovnání s těmi, kteří ranní cvičili, byla inzulínová rezistence cvičení odpoledne a večer snížena o 18%a 25%.Jinými slovy, cvičení odpoledne nebo večer může zlepšit hru inzulínu, čímž se zlepšuje hladinu kontroly hladiny cukru v krvi.

Vědci spekulují, že metabolická schopnost síly svalů a kosterních svalových buněk dosáhne svého vrcholu večer večer večer, což může přinést zjevnější metabolické reakce.

(Obrázek pochází z obrazovky sítě)

Je třeba poznamenat, že můžete provést cvičení s nízkou intenzitou 1 hodinu po jídle.To neovlivňuje trávení a vyhýbá se kolísání hladiny cukru v krvi po jídle.

3

V ranním a večerním cvičení je řada dovedností

Opatření pro ranní cvičení 1 Dejte své břicho na dno

Nejlepší je nevyprázdnit prázdný žaludek před ranním cvičením.

Ale nemůžete jíst příliš mnoho a neměli byste cvičit hned po jídle, abyste neovlivnili trávení.

2 Vyvarujte se nadměrné slepé perzistence

Někteří lidé přetrvávají v ranním tréninku každý den a dokonce i jejich těla jsou nepříjemná.

Ve skutečnosti, když je tělo dobře, jako je nachlazení, horečka, v rychlém stádiu nemoci nebo doba nemoci by se lidé měli vyhnout rannímu cvičení; Když je počasí příliš chladné, zejména starší a slabí lidé, teplota špatná regulační schopnost tělesné teploty, chladné a snadné onemocnění, je nejlepší změnit dobu cvičení a místo konání.

3 Nezapomeňte se před cvičením zahřát

Ráno je nejnižší teplota a byla jen střízlivá ze spánku. poškození.

Proto lze před cvičením provést více než 10 minut cvičení teplého -up a natahování svalů.

4 Vyhněte se dlouhodobému cvičení s jedním projektem

Opakování jediného cvičení po dlouhou dobu udrží některé části ve stavu napětí a snadno se namáhají, ale jiné části nebudou plně vykonávány.Doporučuje se provádět dva nebo více cvičení v ranním cvičení a praxe uspořádání sil, koordinace, flexibility a dalších cvičení.

Podle jejich vlastního zdraví by se starší lidé měli přiměřeně vybrat měkký pohyb cvičení, jako je jogging, chůze, hraní Tai Chi, skákání čtvercového tance atd. Nejnižší intenzita a pomalé cvičení jsou nejbezpečnější.

Průvodce pohybem nemocného 1 správné cvičení s vysokou stravou

Večer mají lidé vyšší tělesnou teplotu a nejlepší svalovou elasticitu.

Po časném a čínském příjmu výživy potravin se opravují svaly a tkáně těla a může být konzumována dostatečná energie. přerušované cvičení.

2 Ne cvičte 1 hodinu před spaním

Dělat nějaké cvičení s nízkou intenzitou v noci pomůže spát.Cvičení s vysokou intenzitou před postelí však může aktivovat sympatický nerv, což vede k dyslexii.

Abyste zabránili nespavosti po cvičení, můžete po cvičení dělat spravedlivé myšlenky, meditaci nebo sezení po cvičení, abyste uvolnili emoce a tělo.

3 Master A rozumnou intenzitu

Nadměrná intenzita cvičení může způsobit zvýšený krevní tlak, zrychlenou srdeční frekvenci, ischemii myokardu, hypoxii a fyzickou sílu.Proto se naučte zvládnout přiměřenou intenzitu cvičení.

U obyčejných lidí je maximální srdeční frekvence mužů „220-věk“, maximální srdeční frekvence žen je „210-věk“ a varovná linie sportovní bezpečnosti je 75%maximální srdeční frekvence.

Pro ty, kteří jsou příliš staří nebo mají chronická onemocnění, je nejlepší určit, zda je síla cvičení vhodná na základě jejich vlastních pocitů:

*Pokud jste pohodlní, šťastní, plný energie a dobrý spánek po cvičení, vysvětlete mírnou sílu;

*Pokud se po cvičení cítíte velmi unavení, stále máte únavu po jedné noci odpočinku a máte příznaky, jako je závratě, panika, nevolnost, ztráta chuti k jídlu, slabé končetiny, špatný spánek atd., Což naznačuje, že množství cvičení je příliš velký.

Neexistuje žádný nejlepší standard pro cvičení.

santosfcfansclub