Učitelé, spolužáci, dobré ráno všem!

Byl to další semestr. život plný vitality. “

Když prezident Nejvyššího vedení publikoval novoroční pozdravy v roce 2002, byl oznámen světu: „Nechte více lidí účastnit se ledových a sněhových sportů, to je také význam olympijského hnutí. Budeme světu věnovat svět světu Olympijská událost. „Pekingské zimní olympijské hry 4. února přitahovaly pozornost světa a nespočet lidí.

Cvičení je bohaté na hodnotu a význam.Za prvé, nejzákladnější a nejdůležitější hodnotou cvičení je podpora zdraví lidí.Fyzické cvičení vede k růstu lidských kostí a svalů, zvyšuje kardiopulmonální funkci, zlepšuje funkční stav systémů krevního oběhu, respiračních systémů a trávicího systému a vede k růstu a vývoji lidského těla.Fyzické cvičení může zlepšit regulační funkci nervového systému, zlepšit složitý úsudek nervového systému na lidskou aktivitu a umožnit lidskému tělu přizpůsobit se změnám ve vnitřním a vnějším prostředí a udržovat normální vývoj činnosti fyzického života .Fyzické cvičení může zlepšit určité imunitní schopnosti lidského těla.Zahraniční experimenty prokázaly, že lidé během cvičení zvýšili tělesnou teplotu a některé speciální látky vytvářejí některé speciální látky.

Za druhé, cvičení pomáhá uvolňovat stres a zlepšovat efektivitu práce a učení.Francouzský osvícení myslitel a pedagog Rousseau řekl: „Vydejte se na procházku, abych propagoval mé myšlenky. Moje tělo se musí i nadále pohybovat a můj mozek začne.“Když se lidé po cvičení zaměřují na cvičení, bude po cvičení velmi uvolněno.

Zatřetí, cvičení, zejména skupinové pohyby, může kultivovat cenné vlastnosti, jako je silná vůle lidí, tvrdá práce a vědomí týmu, a podporovat tvorbu zdravé osobnosti mladých lidí.Plato řekl: „Sport vytváří silného válečníka a dělá zvukový duch ve zvukové postavě.“Suhomlinsky řekl: Snažíme se přimět studenty, aby přesvědčili, že kvůli častému fyzickému cvičení může nejen rozvinout krásu těla a harmonii hnutí, ale také vytvořit osobnost člověka a cvičit vůli.

Začtvrté, cvičení může přinést štěstí a tělo a mysl šťastných lidí.Einstein řekl: „Rád chodím ve svém životě a cvičení mi přineslo nekonečnou zábavu.“Sovětský biolog Simakia řekl: „Sport a sporty mohou zvýšit lidské zdraví a optimismus lidských bytostí. Optimistické emoce jsou nezbytnou podmínkou pro dlouhověkost.“Vytrvalost cvičení po dlouhou dobu pomůže lidem vytvořit pozitivní postoj k životu, udržovat dobrý přístup, podporovat sociální výměny s běžnými koníčky cvičení, vybudovat harmonický mezilidský vztah a poté pomůže zlepšit index štěstí a života.

Cvičení a cvičení jsou tak důležité, ale situace v reálném životě není optimistická.V roce 2020 se nová epidemie koruny pneumonia během otevření školy zpozdila. Každý den neexistují téměř žádné uspořádání fyzického cvičení.Počet učitelů, kteří mohou často věnovat pozornost cvičení, je také velmi malý.Hlavním důvodem tohoto jevu je to, že soudruzi mají silnou intenzitu práce, těžké studentské akademické úkoly, vysokou práci a učení a těsný čas, ale nedostatek povědomí a návyků cvičení je také jedním z důležitých faktorů.Mnoho učitelů postrádá nezbytné cvičení kvůli větší intenzitě práce a postrádá nezbytné cvičení.Testovací údaje o fyzickém zdraví studentů jsou velmi nerušeny.

Musíme si uvědomit takovou realitu: práce školy a intenzita učení je v minulosti vysoká.Vzhledem k této realitě nečekáme, nečešíme, nejednáme rychle, uspořádáme čas přiměřeně a dokonce vytlačíme čas na správné cvičení.Učitel Wu Xiaohui ze školy běží každý den kolem hřiště více než tucet kol, což je doba lekce.Moje bývalá kolega používala polovinu dne k učení badmintonu z střední školy na střední školu.

Poradenstvím soudruhům je proto nějakou dobu chodit, běžet, hrát, cvičit jógu a hrát Tai Chi, i když strávíte jednu nebo dvacet minut denně za indoor zdravotní cvičení.Návrhy pro studenty mají každý den absolvovat dobré třídy tělesné výchovy, pečlivě se účastnit provozních cvičení, obhajovat použití volného času k pěstování sportovních dovedností a dodržovat je po dlouhou dobu.

santosfcfansclub