Chinatimes.net.cn) Reportér Fang Fengjiao Hu Jinhua Šanghajská zpráva

Doposud Barbie Food dosud nevyšel z dilematu rostoucího příjmu.Po poklesu čistého zisku na dva po sobě následující roky v letech 2022 a 2023 první čtvrtletí zprávy 2024 oznámila 23. dubna ukázala, že příjmy společnosti se v prvním čtvrtletí zvýšily o 10,74%a čistý zisk, který lze přičíst matce 3,43%.

Analytik čínského potravinářského průmyslu Zhu Danpengové řekl reportérovi „Huaxia Times“, že z pohledu průmyslu má rostoucí příjem a rostoucí výhody nejprve určitý vztah s makroekonomickým, ale nejdůležitější je souviset s celými surovinami , náklady na správu, náklady na personál a některé skryté přírody zvýšily náklady.V budoucnu se očekává, že celé odvětví vstoupí do trendu rozvoje nízkého hrubého zisku.

Na jedné straně se růst zisku setkává s úzkými místy;

Na sekundárním trhu, ke konci 25. dubna, se Barbie Food uzavřel na 16,06 juanů/podílu, pokles o 1,65 % a 70 % ve srovnání s vysokým bodem.

Rostoucí příjmy a nezískající zisk

23. dubna byla společnost Barbie Food vyhlášena v prvním čtvrtletí roku 2024. Období vykazování vykazovaného období bylo 354 milionů juanů, což je nárůst o 10,74%rok -za rok; Yuan, rok -na -oroční pokles o 3,43%.

Franšízový operátor Li Weihua řekl reportérovi z Huaxia Times, že po epidemii velký počet společností často zvyšuje zvýšení příjmů a úroky.

Ve skutečnosti je jídlo Barbie již dlouho v dilematu rostoucího příjmu.Jeho celkový příjmy v roce 2023 se zvýšily o 6,89%rok -za rok a čistý zisk, který lze připsat akcionářům kótovaných společností, se snížil o 3,19%rok -za rok.Toto je také rostoucí příjem společnosti již dva po sobě následující roky.

Liu Huiping, předseda Barbie Food, hovořil o výkonu v roce 2023: „Pokud jde o společnost, v roce 2023 je mnoho temných okamžiků v prvním čtvrtletí, zisky z příjmů se zdvojnásobily své vysoké – jejich vysokou – jejich vysokou – zdvojnásobily své – své vysoké – své vysoké – jejich vysoký – zdvojnásobil své – své vysoké – své vysoké – jejich vysoké – jejich vysoké – jejich vysoký – zdvojnásobil své – své vysoké – jejich vysoké – jejich vysoký – zdvojnásobil – jejich vysoký – zdvojnásobil – své vysoké – jejich vysoký – zdvojnásobil – své vysoké – jejich vysoký – zdvojnásobil – své vysoké – jejich vysokou – své vysoké – vysoko Zvýšení výsledků.

„Příležitostná potravinářské potraviny, příležitostné potravinářské výrobky, wonton, nudle, střevní prášek a mnoho produktů neustále jedí Bobbyho tržní podíl. Toto je výsledek intenzifikované konkurence v celé kategorii. Kategorie vytváří velmi specifický výkon únavy spotřeby . “Řekl Zhu Danpeng.

Konkurence na trhu se v dnešní době zintenzivňuje

Barbie Food uvedla, že bude i nadále optimalizovat model jednoho skladu optimalizací struktury produktu, zvýšením speciálních produktů během období večeře a spuštěním vysoce kvalitních, vysokých specifikací, vysoce kvalitních jednotkových cen a kategorií balíčků. atd., Abychom splnili různé preference spotřebitelů, zvýšit příjmy a tržby hrubý zisk jednotlivých obchodů.

Liu Huiping také upřímně řekl z pohledu odvětví, že domácí trh s stravováním, začátek podnikatelské vlny na začátku roku v roce 2023 a závěrečný příliv kola kola roku

Stojí za zmínku, že ve večeru 24. dubna má akcionáři společnosti Barbie Food Holdings ‘Holding Co., Ltd. ve srovnání s partnerstvím pro správu investic (Limited Partnership) v úmyslu snížit akcie společnosti snížením akcií společnosti centralizovaným nabídkovým řízením a transakcemi, respektive (To znamená, že nepřesahuje 0,32%současného celkového základního kapitálu společnosti), a ne více než 10,654 milionu akcií (tj. Ne více než překročení překročení překročení společnosti je současný celkový základní kapitál společnosti 0,43%) a ne více než více než 2,1357 milionu akcií (tj. Nepřesnul 0,85%současného celkového základního kapitálu společnosti) a snižování společných účtů tří akcionářů o 3,998 milionu akcií.

Na základě ceny akcií společnosti Barbie Food Day, Tianjin Huiping, Tianjin Zhonglin a Tianjin Barbie snížili své podíly na 65 milionů juanů.

Společnost Bobby Food současně vydala další oznámení, že společnost nedávno obdržela „oznámení o dobrovolnickém příslibu podílu společnosti“ vydané kontrolním akcionářem společnosti a skutečným správcem Liu Huiping a Ding Shimei.Liu Huiping a Ding Shimei dobrovolně slíbil: Od data oznámení do 31. prosince 2025 nijak nesmírují své přímé nebo nepřímé sdílení barbarských potravin, včetně rostoucího kapitálu kapitálové rezervy během doby závazků, doručovacích akcií dividendy, akcie, vydávání akcií, vydávání akcií atd.Liu Huiping a Ding Shimei jsou vztah mezi manželem a manželkou.

Strategie znárodnění je obtížné přistát

2023 je dvacátý rok značky Barbie.Za posledních 20 let se Barbie Food vyvinul z malého buntového obchodu na této Nanjing East Road do cateringového řetězce s více než 5 000 obchody s franšízovým řetězcem a komplexní společností s zásobovacím řetězcem s 5 velkými čerstvými potravinami centrální kuchyně.

Ale po dlouhou dobu je příspěvek na výkon společnosti Barbie Food koncentrován ve východní Číně.Během vykazovaného období prvního čtvrtletí letošního roku je divize příjmů společnosti stále soustředěna hlavně ve východní Číně, což představuje 82,34 %.

Výsledkem je, že Barbie Food zahájil strategii znárodnění a také zahájil řadu akcí.

Již do 26. března 2021 uspořádal Liu Huiping, zakladatel Barbie Food, zakladatel „dobrého řeckého“, zakladatele „dobrého řečtiny“, aby oznámil komplexní uspořádání čínského trhu, a dále rozšířil prodejní síť a dále rozšířil prodejní síť a dále rozšířil prodejní síť tak země.Kromě toho je také sloučena s „časným“ obchodem prostřednictvím fúzí a akvizic.

Dne 23. února 2022 podepsala společnost Barbie Food „Smlouvu o převodu vlastního kapitálu“, aby převedla 75%vlastní kapitál Dexiang Zhongmao za 22,5 milionu juanů.Po dokončení transakce s vlastním kapitálem se Dexiangzhong Mao stal dceřinou společností Barbie Food a byl zahrnut do prohlášení o fúzi Barbie Food ve druhém čtvrtletí roku 2022.

Podle finanční zprávy společnosti 2023 bylo v roce 2023 rozšířeno 1319 franšízových obchodů a národní obchody rychle překročily 5 000 investiční spolupráce.

Aby však bylo možné dosáhnout provádění strategie znárodnění, je silnice dlouhá.

Podle Barbie Food je v roce 2024 v plánu pokračovat v propagaci míry zmocnění obchodů v souladu s tržními podmínkami různých regionů, formulovat různá opatření podpory a odměňování, zvýšit podporu pro rozšíření obchodu, urychlit otevření obchodu a usilovat Pro rozšíření nových obchodů s expanzí v roce 2024 na základě stability, současně, míra uzavření pokračuje v kontrole stabilní úrovně.

Podle názoru respondentů, v procesu expanze, je možné, zda lze systém řídícího potravin samotného změnit včas a zda lze kontrolu kvality a regulační mechanismus skutečně stanovit, zůstává na důležitý faktor v trendu trendu tržní cena.

santosfcfansclub