Denní ekonomické zprávy Zhang Qiang Každý editor Zhao Boyuan

DDRGGPVGOM1713923309185.THUMB_HEAD

Obrázek na stránku události Zdroj: Poskytoval okres Xinjin, město Chengdu

Uvolněte hodnotící systém hodnocení „soukromý podnik Zdravý rozvoj“ a indexový systém „soukromého podnikatelského zdraví“ (dále jen jako „dva zdravý“ hodnotící systém), panoramická ukazuje charakteristiky rozvoje soukromé ekonomiky, vitalitu, vitalitu & Hellip; Poprvé v provincii Sichuan vyhodnotil „dvě zdravé“ úrovně v rámci provincie Sichuan. soukromá ekonomika.

V den akce, více než 500 jednotek soukromé ekonomiky, jako je Čínské podnikové výzkumné středisko Čínského soukromého asociace ekonomického výzkumu, Čínské výzkumné středisko Ekonomické školy a řízení Tsinghua University a Sichuan Provincial Federation of Setkání se zúčastnilo průmyslu a obchodu, stejně jako více než 500 známých vědců a soukromých podnikatelů.

Údaje ukazují, že v roce 2023 představovala přidaná hodnota soukromé ekonomiky Xinjinu 64,5%regionálního HDP a její příspěvek k hospodářskému růstu dosáhl 97,8%;V současné době 91,5%soukromých podniků v „čtyřech podnicích“ Xinjinu a 94,1%soukromých podniků ve vysoce technologických podnicích.

„Xinjin je moje rodné město. Narodil jsem se zde, vyvinul jsem se tady, odtud do celé země a do světa. Z úspěchů dosažených reformou a otevírání mé země jsou naše soukromé podniky příjemci, stavitelé a promotéři. Tento xinjin. se také stal & lsquo;Řekl, že svolání této konference ukazuje, že Xinjinův důraz na, potvrzení, pomoc a podporu soukromé ekonomiky, zejména když viděl, že Xinjin nedávno zavedl řadu politik se silnými opatřeními a užitečnými metodami.

Konference také vydala hodnotící systémy „Two Health“ soukromé ekonomiky v nové éře Xinjinu a vysvětlila se z pozadí, významnosti, nastavení ukazatelů atd. Podle provincie Sichuan.Systém hodnocení „Zdravý rozvoj soukromých podniků“ je 6 ukazatelů první úrovně, jako je přední budování stran, ekonomický příspěvek, průmyslová modernizace, inovace -podnikatelské prostředí, sociální odpovědnost, 26 sekundových ukazatelů, jako je revitalizace venkova,, jako je venkovská revitalizace, Průmyslová a komerční spolupráce a 77 Složení ukazatele třetí úrovně; „A zdokonalovat formaci„ Love the Party and the Country, Patriotic, Patriotic, 23 sekundových ukazatelů, včetně operace integrity, fyzického zdraví, strategického plánování, inovačního ducha, péče o růst zaměstnanců “.

santosfcfansclub