Changsha Evening News, Changsha, 20. dubna (veškerý reportér mediálního reportéra Cao Kaiyang) „Společnost se bude i nadále soustředit na zdravé občerstvení a zahájit nové kolo„ Tři roky na vybudování rozvojového cíle Jinzai “. Společnost Jinzi Food drží 2023 Výroční valné shromáždění akcionářů. Kvalitní kategorie zdraví proteinů, posílení konstrukce značky a kanálů a neustále zlepšuje účinnost dodavatelského řetězce.
Výroční zpráva ukazuje, že fázový cíl „tříletého zvýšení“ po seznamu jídla Jinzai byl dokončen v roce 2023.Společnost získala v průběhu roku příjmy 2,065 miliardy juanů, což je nárůst o 41,26%rok -ročně;V prvním čtvrtletí letošního roku se výkon stále rostl a očekává se, že čistý zisk se meziročně zvýší o 80%-100%.
V roce 2022 překročil globální trh se zdravotním občerstvením 90 miliard amerických dolarů.Jinzi potraviny umístění „lahodné a zdravé občerstvení“ bylo vyrobeno ze zdravých systémů správy občerstvení ze surovin, výzkumu a vývoje a výroby v průběhu let: výběr hlubokých sumců, anti -quail vejce, negeneticky modifikovaných center zdravých ingrediencí jako jsou sójové boby, s vysokým proteinem, kachní prsa; Největší rozsah si zachovává největší rozsah výživy a bezpečnost produktu.Zhou Jinsong opakovaně zmínil misi společnosti, která právě obnovila „vyrábět chutná a zdravá neformální jídla, aby zlepšila kvalitu života lidí“.
Investoři, kteří přišli na scénu, ukázali silný zájem o cíl „tří let nárůstu“ v budoucnosti jídla Jinzai. Výkon v příštích třech letech dosáhne 26%.
Pokud jde o strukturu produktu, rybí výrobky a drůbeží výrobky jsou stále maximální.Podle zprávy 2023 dosáhly hlavní kategorie společnosti rychlý růst. milion Yuan.Rybí produkty s více než 60 % zůstaly rychlým růstem a stanovovaly základ budoucího přírůstku výkonu.Míra růstu produktů drůbeže ve druhé největší kategorii je daleko vpřed a bude také jedním z hlavních zvýšení budoucího výkonu.První celý rok zahájený křepelkami vejce výbušných produktů v drůbežích produktech dosáhl ročního prodeje přesahujícího 300 milionů juanů a stal se potenciální položkou „miliardy miliard“.Jinzi Deep Sea Xiaoyu prodal první kategorii po dobu 7 po sobě jdoucích let.
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub