Dlouhowaited Ultra Hye Shenghui konečně odhalil závoj.18. dubna se Peking Ultra Extreme Shenghui, který se nachází v okrese Changping, oficiálně otevřel.Jako projekt s objemem téměř 500 000 metrů čtverečních doplnil Super Polar Hei Shenghui komerční nabídku Changping District.Současně se jedná také o čtvrtý projekt v Pekingském rozvržení v Pekingu.S rychlým rozvojem komerčního trhu v Pekingu, v sedmi letech vstupu do Pekingu, s cílem dosáhnout dlouhodobého rozvoje, musí společnost Hyona Commercial nejen hluboce kultivovat své projekty, ale také najít příležitosti k aktivně expanzi.Analýza poukázala na to, zda nové a staré projekty soutěží ve stejné fázi, stane se klíčem k určení budoucnosti obchodní značky.

Pět let po založení

Po pěti letech otevřel Peking Super Polar Healthhui své podnikání.Pekingský komerční denní reportér navštívil úvodní místo a viděl, že obchod se značkou Super Extreme Bioshui provedl celou řadu preferenčních činností a přilákal mnoho spotřebitelů, aby se zažili a konzumovali.Podle údajů zveřejněných společností Heasheng Commercial, do 2 hodin po otevření, tok cestujících v poli překročil 50 000.

Rozumí se, že celkový objem projektu Ultra Permanent Health Exchange je téměř 500 000 metrů čtverečních. Pro veřejnost byly otevřeny maloobchodní formáty oblečení.Projekt představil více než 40 regionálních prvních obchodů, jako je například první dvojitá obří obrazovka v pekingském regionu, Huanying Studios, vlajkový obchod s supermarketem Jiajiayue, obchod Kt Athletic Scene Jingbei, obchod Muji Jingbei, Ur Jingbei First Store a z oblasti. Více než 1000 hlavních obchodů, jako je Uniqlo v metru čtvercového metru.

Stojí za zmínku, že Super Polar Health Exchange je druhou HEI Shenghui v Pekingu a je také prvním přistávacím projektem „Ultra Permie“.Po pěti letech přípravy provedla společnost Heasheng Commercial v tomto projektu mnoho nových pokusů.Osoba odpovědná za Hyato -hee Shenghui řekla Pekingskému obchodním reportérovi, že projekt se řídí podnikatelem Pod Park a jádrem „Pan Entertainment Theme Complex“.

Reportér viděl, že různé obchodní metody Mall, jako je Chaoyang Hizhenghui, Muyuyuan Hei Square atd., Ultra polar hei Shenghui postavil asi 30 000 metrů čtverečních venkovních čtverců a byl vybaven 800 metrů -metrů moudrosti v střední.Kolem náměstí je 5 zábavních parků, včetně 9 000 metrů čtverečních jezdeckých oblastí, super velkých skateboardingových parků, kempovacích základů a dětských parků, parků pro domácí mazlíčky atd.

Dále bude otevřen další obsah ultra extrémního senátu jeden po druhém.Podle výše uvedené osoby, kterou má na starosti, bude v květnu otevřen obsah potápěčské haly, klubu Lenz, dvojitého muzea Huawei Smart Living Museum a americký skate park.Peek-a-Boo, vytvořený projektem s mezinárodním umělcem Lucas Zanotto!Očekává se, že v květnu bude také provedena výstava uměleckých instalací v Číně.

Uspokojit potřeby hluboké zkušenosti

Vstup ultra polární biologické výměny může znovu vybudovat regionální obchodní atmosféru.Lai Yang, člen odborných výborů Čínské komerční federace a výkonný místopředseda Pekingské komerční ekonomické společnosti, je většinou komunitním obchodem v komerční čtvrti, kde se nachází vynikající biologická burza. je zřejmé.

V současné době většina funkcí komerčních projektů v Changping District je hlavně uspokojit každodenní potřeby okolních obyvatel, jako jsou Peking Yuehui, Lu Jin World Plaza, Cathay Department atd. Tyto projekty jsou obvykle malé a značky jsou relativně relativně singl.Ve druhé polovině roku 2023 se projekt Long Street a Shahe Yaoli otevřeli v zadní části oblohy a řeka Shahe Yaoli se postupně otevřela a do určité míry doplňovala regionální podnikání.Stavební oblast výše uvedených projektů je však do 200 000 metrů čtverečních a zavedení značek je relativně omezené.

Ultra -HEADSMIDS dále rozšíří regionální komerční objem a bohatost značky.„V posledních letech se zvýšila živá hustota severní části Haidiánského okresu, zejména okolní silnice Beiqing. uspokojit potřeby hlubokých zkušeností spotřebitelů.

Podle údajů se Ultra Polar Hei Shenghui nachází v severozápadním rohu křižovatky Beiqing Road a pekingské -tibetské vysoké rychlosti rychlosti.Kolem projektu jsou průmyslové parky, jako jsou Life Sciences, Changping Xiaomi budoucí průmyslový park a velké komunity, jako je Changyi Garden, Longcheng Garden, Lingxiu Hui Valley.

Posílit diferenciaci produktové řady

Od otevření Chaoyang Heshenghui v roce 2017 vstoupila Hesheng Commercial do Pekingu po dobu 7 let.Podle oficiálních webových stránek komerčního podnikání je jeho obchodní rozložení soustředěno na Peking, Šanghaj a Guangzhou a tři hlavní ekonomické kruhy „Peking -tianjin -Hebei, Yangtze River Delta“ jsou „“ postavený.Pekingský trh a dokonce i trh v severní Číně jsou bezpochyby klíčovými rozvojovými oblastmi heasheng podnikání.

Soudě podle rychlosti otevření čtyř komerčních průmyslových odvětví za sedm let není tempo expanze ultra polární biologické výměny rychlé.V současné době patří projekty v Pekingu Chaoyang Heshenghui, Muyuyuan Hezheng Plaza, Wangjing Heisheng Xintiandi, nově otevřené ultra -Senghui a Tongzhou Heshengui.Celkově se projekt HEI Shenghui obvykle nachází v oblasti, kde jsou soustředěny městská předměstí a spotřebitelské skupiny.

Stojí za zmínku, že obchodní trh v Pekingu nyní čelí na jedné straně.Podle údajů zveřejněných Pekingským komerčním úřadem v roce 2023 město Peking dosáhlo velkého rozsahu komerčních zařízení ve výši 2,4 milionu metrů čtverečních. Million metry metrů po celý rok.

Hesheng Business chce na trhu v Pekingu zaujmout výhodu.Yang Qingsong věří, že pokud existuje vhodná příležitost, může se podnik Hesheng dále účastnit starých projektů městské reformy na lehkých aktivech.Současně, pokud chce projekt vybudovat památky městské spotřeby na základě uspokojení regionálních potřeb, je také nutné dělat dobrou práci při integraci zboží a zkušeností, online a offline na základě přesného umístění.

Lai Yang uvedla, že protože spotřebitelský trh je založen hlavně na komplexních funkcích supermarketů+obchodních domů, je to jako jádro a nakupování.

santosfcfansclub