Když se uniforma JK stane novou módou pouličních dívek, když muži nosí růžové potištěné t -košile, dívky mají velkoryse nadměrné, různé raketoplány, stále více mužů a žen … ignorující, že se generace objevily na jevišti Móda.
Během 618 období JD institut JD Data Research Institute „Generation of the Generation 2021 Trends Trends Trends“. a životní postoje, které vyjadřují sebe, optimistické a pozitivní a mají ve vývoji různých oborů mnoho cenných objevů.
Trend 1: Krása je populární
—— Generace preferují uniformy JK, hezký a hezký, pár nastaví nejlépe –
Podle údajů společnosti Irai Consulting dosáhli v roce 2019 Pan -Dwo -Dimensional uživatelé mé země 390 milionů a obourozměrná kultura pokrývala Gen Z velmi široce.
V posledních letech šaty JK uniformy, Hanfu a Lolita, které zlomily rozměry rozměrů v generaci Z, vyvolaly silný kruh kulturní rezonance.
Data JD ukazují, že počet uživatelů online nakupování generací představuje 10ꗺtelů, ale koupil téměř 30ꌨrmy JK a Hanfu.Od roku 2021 se obrat uniformy JK zvýšil o 260%rok -za rok.Nejlépe -vzhledem k uniformě JK je: Shuai Shuai Jk Casual Xiaoxi Suit Jacket, JK Dámská dlouhá košile s plnou sadou profesionálních plisovaných sukní, JK College Style pár set.
Trend 2: Yue se již stal populárním
—— Generace nebo spodního prádla bez velikosti spodního prádla se třikrát zvýšily a víla ve městě byla také příjemná
Po dobu generací je prosím sebe sama vysoká úroveň.Komfort a příležitostnost není jen způsob nošení, ale také životní postoj.
Data JD ukazují, že obrat spodního prádla Gen Z -bere se zvýšil o 342%rok -za rok.
„Nový pohodlí“ je nejen populární mezi malou vílou v Beishangguangu, ale také víla ve městě také fouká styl radosti.Od roku 2021 se obrat pohádkového spodního prádla ve městě zvýšil o více než 5krát rok -za rok.
Trend III: Nový exquisitismus je populární
— – Generace doma jsou také doma vynikající.
Od přední módy, až po dosažení módních průlomů, popularita „nového rafinonismu“ odráží nové chápání generací módy a života, hodnoty a ceny.
Data JD ukazují, že obrat Silk Home Service v Generaci Z zvýšil 282krát rok -za rok a rychlost růstu přesahuje čtyřikrát větší než celkový uživatel, což vede styl spotřebitele domácí služby Mulberry Silk Home.
Mezi různými uživateli z -generace představoval objem transakcí skupin studentů na nákup domácí služby Mulberry Silk Home Service v roce 2020 v roce 2020 až 39%a výbušná síla spotřeby je plná.Podíl městských pracovníků městských bílých kolárů se také mírně zvýšil.
Trend 4: Módní kalhoty jsou populární—— Vytváření generací je 56krát dlouhý a žraločí kalhoty se zvýšily o 22krát
Sukně je sladká a stylová.Nelíbí se mi být definován generacemi.Ve slovníku Gen Z není móda více synchronizace, ale více osobnosti.S jejich odvážnými očima a neinhibovanou osobností prohlásili svět: móda definovaná generacemi Z se nazývá móda, jsme tak cool!
Data JD ukazují, že obrat generací Gen Z pro rozdělené kalhoty se zvýšil o 4,7krát rok -mezi nimi, nejpopulárnějších kalhot s dělením se zvýšil o 56krát rok -a obrat rozdělovacích džíny zvýšeno o 29krát rok -o rok.
Trend 5: Pohlavní opotřebení je populární— – Módní, stejné kostýmy mužů a žen ve generacích se zvýšily o 4,3krát
Storm „Gender -Free“ vyrazila.Genderové mezery na oděvu se stále více rozmazané.
Data JD ukazují, že od roku 2021 se obrat stejných nákladů na nákup mužů a žen v generacích zvýšil o 4,3krát rok -za rok.Nadměrné náklady se zvýšily o 1,5krát rok -za rok, z nichž ženy přispěly více než 65%obratu;
Trend 6: Značka přílivu je populární
—— Generace generací jsou nadšené z vlhkosti a spotřebu značky módy přílivu se zvýšila o 230%
V posledních letech se objevily přílivové karty mužů.Hvězdy také spustily své vlastní přílivové karty.Styl a charakteristiky stylu hip -hop, rockový fanoušek a maverick značky přílivu jsou velmi vhodné s duchem svobody a jedinečným duchem generací generací.
Data JD.com ukazují, že obrat generace online nakupovací módy se zvýšil o 230%rok -za rok.Od roku 2021 se obrat startéru zvýšil o 5,2krát rok -na -ročně se transakce skicování zvýšily o 3,8krát rok -za rok a obrat značek módních džínů se zvýšil o 8krát rok -o rok.
Trend 7: Šedá a modrá jsou populární
— – Generace preferují klasické šedé, barevné preference modré, žluté a červené
Osobnost Gen Z je výrazná, ale při výběru barvy má tendenci být klidný, ne teple nebo studený a přenáší otevřenou a příležitostnou pozitivní sílu.
Data JD ukazují, že při výběru kostýmů v generacích preferuje klasické barvy, jako je černá a bílá a šedá.Při výběru oblečení jsou barevné preference po -95s: modrá, žlutá, červená, barva, fialová, růžová, zelená, oranžová.
Šedá je klidná, dlouhodobě;
Trend 8: Online nakupování diamantů, zlato jsou populární
—— Generace investičních fondů online nakupování a spotřeby diamantů se zvýšily více než 2krát
Na cestě spotřeby módy vede Gen Z nejen trend na oblečení.Trend spotřeby šperků je nezastavitelný.
Data JD ukazují, že od roku 2021 se transakce online nakupování Gen Z pod 20G zvýšila o více než 200%ročně; módy a nádherných diamantových přívěsků pod 20%rok -ročně se zvýšila o více než 247%.
Trend 9: Módní opalovací krém je populární
—— Muži s krémem na sluneční krém, malá víla dává přednost opalovací bundě
Je tu léto a generace generací sledují ochranu před sluncem a módou.
Data JD ukazují, že muži raději nosí opalovací krém.Mezi generacemi uživatelů přispěly muži více než 60 % jejich klobouků.
Naproti tomu povědomí o ochraně proti slunci je komplexnější a podíl ženských bund na opalovací krém se nadále zvyšuje.Kromě opalovacího krému kožní bundy, tištěné šifonové svetr, osobnostní opalovací krém baseballové uniformy, romantické krajkové opalovací krém, líný hedvábný svetr s větrným ledem atd.
Zdroj tohoto článku: Čínská obchodní den
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub