Naše velká vlast má vlastní jedinečnou scenérii.Osobně si myslím, že pokud se rozhodnu vybrat.Můj život se musí podívat na domácí atrakce.To je můj vlastní pohled.

1. Zakázané město Pekingu:

zakázané město

Jako největší a nejúplnější a nejúplnější komplex budovy paláce nese zakázané město bohatou historickou kulturu a velkolepé architektonické umění.

2. Xi’an Terracotta Warriors:

Xi terakotová armáda

Jako největší a nejvíce zachovalé figurky na dynastii Qin na světě ukázaly terakotové válečníci a koně vojenské síly a sociální styl dynastie Qin s realistickými tvary a bohatými detaily pro historické nadšence.

3. Guilin Landscape:

Guilin scenérie

Guilinova krajina je známá jako „svět krajiny“ a je známá svou nádhernou přírodní krajinou.Lijiang, Yangshuo, Xiangbi Mountain a další místa mají přirozenou krásu světové pozornosti, což je opojné.

4. Zhangjiajie:

Zhangjiajie

Zhangjiajie, který se nachází v provincii Hunan, je známý svými podivnými formami a nádhernou přírodní krajinou.Existují nejvyšší a nejhorší kamenné sloupy a vrcholy na světě, jakož i velkolepé skleněné mosty a kaňony, díky nimž lidé leží.

5. Lake Qinghai:

Jezero Qinghai

Jezero Qinghai, které se nachází na náhorní plošině Qinghai -Tibet, je největším vnitrozemským jezerem v Číně.K dispozici je také jedinečná tibetská kultura a lidové zvyky, což je turistická destinace, která integruje přírodní scenérii a humanitní obory.

6. Jiuzhaigou:

Jiuzhaigou

Jiuzhaigou, který se nachází v provincii Sichuan, je známý pro svou jedinečnou krajinu alpského kaňonu.

7. Huangshan:

Žlutá hora

Huangshan, který se nachází v Huangshan City, Anhui, je známý pro své krajiny, jako jsou své podivné kameny, mraky, horké prameny a starověká borovice.Podivné přirozené krajiny a bohaté kulturní dědictví zde přitahovaly mnoho turistů.

8. Tibet Potala Palace:

Tibet Potala Palace

Potala palác je ikonická budova Lhasy v Tibetu a nejvyšší starověký palác v Šanghaji.Zde je sbírka tibetských náboženských přesvědčení, palácové architektury a nádherné přírodní krajiny důležitými místy k porozumění tibetské kultuře.

9. Hluboko v Urumqi Tianshan:

Hluboko v Urumqi Tianshan

Urumqi je severozápadní bránou Číny s jedinečným geografickým prostředím a rozmanitou národní kulturou.V hloubkách Urumqi jsou nádherné krajiny, jako je vysoká horská rokli, jezera a ledovce.

10. Šanghaj Bund:

Šanghaj Bund

Šanghaj Bund je v Šanghaji slavná ikonická atrakce.Od svazku po nádhernou scenérii na obou stranách řeky Pujiang můžete cítit kouzlo moderní mezinárodní metropole Šanghaje.

santosfcfansclub