Komplexní kulturní centrum Lao Shan Street

Nejlepší scenérie je vždy na silnici


Starověká čínská země stojí na vrcholu východu s civilizací tisíciletí.Mnoho míst se stala turistickou destinací s akumulací civilizace tisíců let a pak většina lidí bude žít po celý život a vstoupí jen několik míst.Dnes vám řeknu některé z nejvíce hodných ze všech~

 

Začněme s naším hlavním městem Peking, že?

 


Peking

Čínské hospodářské a kulturní centrumVe starověkém hlavním městě Pekingu shromáždilo mnoho starověkých budov ducha a moudrost starověkých pracujících lidí v mé zemi!Je to jako bohatý poklad, nekonečný.

 

Ať už se jedná o nádhernou velkou zeď nebo obrovské zakázané město, musíme si povzdechnout chytrost a moudrost starověku.

 

Doporučené atrakce:Velká zeď, zakázané město, chrám nebe, ptačí hnízdo atd.

Unikátní zážitek: Pěší turistika Velké zdi, cestování se žlutým autem, užijte si lahodnou pekingovou pečenou kachnu, sledujte pekingovou operu a představení Kung Fu, navštivte olympijskou vesnici atd.

Doporučený čas:2-4nebeXi’an

Okno starověké čínské civilizace


Xi’an má3100Historie budování města po mnoho let je také jednou ze čtyř starověkých hlavních měst na světě.


Toto těžké město se nyní pohybuje směrem k cíli mezinárodní metropole.

 

Doporučené atrakce:Terakotové válečníci, starověké městské stěny, velké husí pagody, velká mešita atd.

Unikátní zážitek: Navštivte Terracotta Warriors, jezdit po starověkých městských stěnách, ochutnat občerstvení v muslimech atd.

Doporučený čas:1-3nebeŠanghaj

Čína prosperující metropolitní město


Shanghai je největší město v mé zemi a nachází se v geografickém místě.


Doporučené atrakce:Oriental Pearl, Bund, Yuyuan, Tianzifang, Zhujiajiao Vodní vesnice Starověké město, Disneyland, Šanghajské globální finanční centrum atd.

Unikátní zážitek: Zažijte nejrychlejší vlak na světě, užijte si čas volného času v čínských zahradách a starověkých městech vody, navštivte Disneyland, ptačí pohled na finanční centrum atd.

Doporučený čas:1-3nebeGuilin

Nádherná krajina


Guilin patří do kopců hor a scenérie je naprosto jedinečná.Krajina na obou stranách řeky Lijiang je krásná, vzduch je velmi čerstvý, rafting po řece Lijiang, aby viděl galerii Shili, je velmi příjemná a scenérie Karstu je také velmi dobrá.Kromě přirozené scenérie má Guilin stále hodně jídla.


Guilin je známý svými hezkými vrcholy hor, velkolepé jeskyně a jasné řeky.„Guilin Landscape Landscape“ je známá doma i v zahraničí.

 

Doporučené atrakce:Lijiang, Yangshuo, Longji Terased Field, Two Rivers and Four Lakes, Etc

Unikátní zážitek: Navštivte řeku Lijiang lodí, pociťte čistotu venkovského cyklistiky, sledujte scenérii řady, driftu bambusového voru, chuťové nudle Guilin Rice atd.

Doporučený čas:1-4nebeHongkong

Mezinárodní metropole


Hongkong je město se směsí kultury a jedním z globálních vysoce prosperující mezinárodní metropole.


Zde je moderní atmosféra silná, přírodní prostředí je krásné, vynikající a malé, bohaté a záhadné.“diamant”.

 

Doporučené atrakce:Mong Kok, Taiping Mountain, Victoria Harbor, Disneyland, Etc

Unikátní zážitek: Z vrcholu TAIPING MOUNTION, ptačí pohled na krásnou scenérii Hongkongu, nakupování v nákupním ráji, užívání fantazijní chuti autentického dim v Hongkongu, sdílení rodiny v Disneylandu atd.

Doporučený čas:1-4nebeHangzhou

Ráj


Hangzhou je známá svou krásnou scenérií, existuje“Je tu ráj a Suzhou a Hangzhou”.


13Století, když Marco Polo přišel do Hangzhou, myslel si, že to bylo „nejkrásnější a elegantnější město na světě“.

 

Doporučené atrakce:West Lake, Lingyin Temple, Su di, Čínské čajové muzeum atd.

Unikátní zážitek: cestování po West Lake, sledování velkolepých představení na jezeře, chůze Su di, zkušenost s čínskou čajovou kulturou atd.

Doporučený čas:1-2nebeSuzhou

Jiangnan ShuichengMěkké jazyk Wu Nong je město s hlubokým kulturním dědictvím. .ve srovnání sPro návštěvu „Zde“ chceme turistům umožnit zažít různé životní podmínky v Suzhou, učit se a cítit se Suzhou kulturu osobně, aby turisté mohli lépe porozumět Suzhouho chuti a konotaci a získat v tomto procesu pohodlí a radost dobré vzpomínky.


Slovo „nejnižší avatar a vodovodní květiny nejsou chladný vítr.“


Doporučené atrakce:Pokolová administrativní zahrada, pobyt v zahradě, Tongli starověké město, Peking -Hangzhou Grand Canal, atd.

Jedinečný zážitek: Crusher Gardens se podívejte na věčnou poezii, navštivte muzeum Suzhou, jezdí na starobylém městě, starověkém mostu, noční prohlídku morální řeky atd.

Doporučený čas:1-2nebeChengdu

Panda rodné město


Je to starověké a záhadné hlavní město.3200Před několika lety nesl historii více než 3 000 let.Zároveň je Chengdu také rodným městem Pandas.

Chengdu je také jedním z nejlepších na světě„Kapitál potravy“, pokrmy jsou rozmanité, chuť je svěží a jemná a je známá svým dobrým využitím kořenité.


Doporučené atrakce:Kuanzhai Alley, Koi Old Street, Dujiangyan, Du Fu Cottage, Chengdu Great Panda Breeding Research Center, Leshan Great Buddha, Koi Old Street atd.

Unikátní zážitek: Zkušenost na krmení dítěte Panda a Panda, ochutnat sichuan pikantní horký hrnec, oceňujte magické změny obličeje, navštivte chalupu Dufu, začněte zde pro zahájení Jiuzhaigou atd.

Doporučený čas:1-4nebeŽlutá hora

Úžasná krajina


Huangshan nejen přirozeně, ale také hluboké kulturní dědictví.


Ať už se jedná o měkký Hongcun nebo pohodlná západní ruka, ať už je to malebná scénická oblast yuping nebo vzdálená nanhu, může to přimět lidi, aby se cítili, co je pohádka na světě.

 

Doporučené atrakce:Huangshan, West Express, Hongcun atd.

Unikátní zážitek: Oceníte velkolepou horskou scenérii a nádherné mraky, užijte si horké prameny, navštivte starověké vesnice atd.

Doporučený čas:3-4nebeLhasa

Palác na obloze


Lhasa je známá svou krásnou scenérií, dlouhou historií, jedinečnými zvyky a silnými náboženskými barvami.

 

Takže ať už se vám líbí přirozená scenérie, nebo pokud chcete prozkoumat tibetskou kulturu, nebo najít místo pro místo, Lhasa je vynikajícím místem.

 

Doporučené atrakce:Potala palác, nami špatný, chrám Jokhang, ulice Batta, chrám Sera atd.

Unikátní zážitek: Prozkoumejte nejvyšší palác, omávejte se, zatímco se vyhřívejte na slunci, jděte do malých chrámů, které místní lidé často chodí do svatyně.

Doporučený čas:4-8nebe

Důvod, proč jsou tyto cestovní oblasti populární,

Je to proto, že jsou klasické,

Je to dobře známý cíl cestování.

Pro ty, kteří milují cestování,

Každý z nich má důvod pro „nesmí jít“, z nichž každý je krásným místem pro „Worth a Go“PodstataAle protože příliš mnoho lidí cestuje, když potkáte některé z lidí, kteří jsou obzvláště nadšení, aby vás představili různým atrakcím, musíte věnovat pozornost, abyste se vyhnuli nepříjemné cestě.

Zdroj: Dream Travel International Tourism Club

santosfcfansclub