Zdá se, že úbytek tradičních formátů obchodních domů se stal trendem.Od Meilongdanu, Pacific obchodní dům, rozloučení se Land Plaza na trhu v Šanghaji, na 6 -dollar, Huilian Commercial Building a Rekonstrukce obchodů s výrobky v Šanghaji.Staré obchodní domy „opustily trh“Podstatave stejnou dobu,Nákupní centrum ohlašuje rychlý rozvojV roce 2024, Šanghaj plánoval otevřít nákupní centrum více než 30 000 metrů čtverečních (včetně starých reformních projektů) s rozlohou 3,8 milionu metrů čtverečních, což je nová vysoká za 5 let.
Existují platformy E -Commerce, které se mají pronásledovat online a existují nákupní centra obléhaná offline.Pobřežní průzkum zjistil, že v posledních letech změnila řada obchodních domů jejich nudle, aby hledala znovuzrození Nirvany.Každý má konsenzus,V éře fyzického podnikání již „leží“, nejen ho nestává a běží, ale také rychlejší než kdokoli jiný.
01
Zastavení času, tradiční obchodní domy uzavřené obchody
25. března letošního roku společnost Yilongdan obchodní dům Co., Ltd., Shanghai Meilong Town, oznámila, že 30. června 2024 oficiálně ukončí své podnikání.Tentokrát si mnoho občanů Šanghaje povzdechlo.
Jako jeden z nejranějších zahraničních obchodních domů na pevnině byl Isendan kdysi symbolem módy a trendu a ujal se vedení při zavádění řady japonských a zámořských značek.Obzvláště Incean, Meilong Town, Meilong Town Plaza a okolní Citic Taifu a Hang Lung Square vytvořily „Meitai Hengjin trojúhelník“, který je zástupcem vysoce enidového podnikání v Šanghaji.
Během malého dovolené v Qingmingu zahájilo město Meilong povýšení pro zrychlení ústupu.aleVe srovnání s „nostalgickým větrem“ na internetu není teplo v obchodě tak vysokéPouze některé čítače zavedly dávku zametacích zákazníků a většina z nich se zdála být více nákladově efektivnější japonské produkty.
“Zdá se, že zde stagnovala paní Lu.”Ale po odchodu do jiné společnosti to nebylo asi sedm nebo osm let.„Slyšel jsem, že se chystám uzavřít obchod, chtěl jsem se jen znovu podívat. Nečekal jsem, že se značky a rozvržení nezměnily, nebo vypadají jako ten rok. Nové nápady, není divu, že teď nikdo není. “
Krása v prvním patře, krása a spodní prádlo ve druhém patře, ve třetím patře a vyšší, jsou v podstatě oblečení, boty, tašky a doplňky.Na každém patře jsou náhodně distribuovány potraviny, restaurace a kosmetické obchody.Populární jsou pouze supermarkety a ulice potravin v přízemí.Pobřežní král na internetu viděl, že mladí spotřebitelé, kteří přišli slyšet zprávy, upřímně řekl,„Old -Style Malls jsou vize, jako je návrat do minulého století“Podstata
Nejen Ise Dan.18. února letošního roku Shanghai oficiálně uzavřela obchod po jeho podnikání.Předtím, Pacific obchodní dům Huaihai Store, Xinke Station Store a Land Square uzavřeli obchody.V jiných městech není neobvyklé zavřít dveře obchodních domů.
02
Hlavní zkušenost s prožíváním vzestupu
Šanghaj je rodištěm moderních čínských formátů obchodního domu.První lodní obchodní dům, jedna ze čtyř hlavních společností na Nanjing Road, je předchůdcem odvětví obchodního domu v Šanghaji.V roce 1995 se otevřelo prvních osmdesát BAI, jedná se o první velký obchodní dům v Číně, který společně společný podnik v Číně.Od té doby se formát obchodního domu uvedl do „zlatého věku“.
Se vzestupem E -Commerce však lidé mohou snadno nakupovat mobilní telefony, aniž by museli trávit čas chodit do fyzických obchodů a v různých rozích města jsou otevřena velká nákupní centra, aby poskytovala diverzifikované nakupování, stravování, zábavu a Zkušenosti přilákaly mnoho spotřebitelů.Konkurenceschopnost obchodních domů byla vážně zpochybněna.
Zasvěcenci odvětví uvedli, že mnoho veteránských obchodů se otevřelo více než deset let nebo dokonce desetiletí.Se změnou časů a modernizací poptávky spotřebitelů má tento tradiční obchodní model potíže s uspokojením potřeb moderních spotřebitelů.„Nyní poptávka spotřebitelů není jen samotný produkt, ale také si cení pohodlí, pohodlí a zájmu o nákupní proces. To jsou přesně nedostatky obchodních domů.“
Ve srovnání s nepřetržitými uzavíracími obchody tradičních obchodních domů,Nákupní centra v Šanghaji otevřela více, větší a dálePodstataPodle statistik z Asociace Shangghai Shopping Center asociace od konce roku 2023 bylo 381 existujících nákupních center (více než 30 000 metrů čtverečních) s celkovou stavební plochou 2825,76 metrů čtverečních.Mezi nimi je 16 super -lerge nákupních středisek s více než 200 000 metrů čtverečních, včetně Lujiazui Shanghai Center, Shanghai Global Port, Pentagon a Nanxiang Impression City.
Dnes se nákupní centrum stalo hlavní silou fyzického podnikání.V roce 2024 přidá Šanghaj dalších 52 nákupních center s více než 30 000 metrů čtverečních(Včetně starého projektu renovace), hlavní oblast je pět nových měst a 40 nových projektů jsou malá a středně velké nákupní centra s méně než 100 000 metrů čtverečních.Rodič -Child, Yi Lao, jídlo, sportovní soutěž, zábavní výcvikČekání na více segmentovaných oblastí, komunitní podnikání, které se zaměřuje na potřeby občanů.
03
Bohatá obchodní kombinace sklizena offline provoz
Hlavní výhodou hráčů s vysokou energií v nákupním centru je poskytnout spotřebitelům dobré vesmírné environmentální služby prostřednictvím sbírky různých formátů, vytvářet vrcholy témat scény, přilákat spotřebitele, udržovat spotřebitele a stát se sbírkou offline provozu.
Jako největší nákupní centrum v centrálním městě Šanghaj byl v roce 2023 prodán v Šanghaji Global Port za roční tržby20,3 miliardy juanůDobré výsledky překročily 17,1 miliardy juanů v Šanghaji Hang Lung Square a usadily se na trůnu komerčního prodeje v Šanghaji.Od „velké a půdy“, která byla „zasmána“ před „před deseti lety, až po dnešní„ korunní korunu “a„ populární král “, co udělal Shanghai Global Port, že?
Vstupující do globálního přístavu je jeho oblast velká a plná funkcí, což je dechberoucí, jako by se jedná o obří letadlovou dopravu s komerčními funkcemi.Podle zprávGlobal Port neustále upravuje formát značky každý rok a průměrná roční nová sazba je téměř 10%.V roce 2023 bylo představeno více než 30 prvních obchodů, včetně tomo -hraní sbírky Shop Tomato Pockets, DIY ručně vyrobené značky Howow D2y, tkaní Hanfu atd., Vstřikování plné kinetické energie pro index aktivní spotřeby, a také sklidilo obrovský cestující Flow pro Mall
Proložení modelu tradičního nákupního centra bude také Global Port Shanghai GlobalDiverzifikovaná umělecká aktivitaZačlenit každodenní obchodní operace a postupně zvládl šťastné heslo „zájmové spotřeby“ mladých lidí.Začátkem roku byla vylepšena zábava ve 4. patře. Další výstavy.
Hlavně hlavně hrajte především -Oug -Ougn Customer Base, Hongqiao Nanfeng City se používá k použitíFormát rodiče -ChildChcete -li snížit vchod, použijte„Dětská ekonomika“Řídit potřeby spotřeby celé rodiny a zvýšit viskozitu spotřebitelů.V 9. ročníku otevření je Atrium of Hongqiao Nanfeng City každý rok 6 až 7 IP.Zaměření na rodičovství -Child, různé formáty z maloobchodu, stravování po vzdělávání a zábavu v obchodě jsou k dispozici a značka je docela kompletní.“Puxi rodič -nákupní středisko Child”Benchmark obrázek.
Výstava IP „Průzkum leoparda tibetského lesa“ ve městě Nanfeng je docela populární
Aby se rodičům „dítěte“ usadilo nakupování a skutečně přeměnilo „provoz“ na „udržení“, Hongqiao Nanfeng City se také posunulo hodně mozků.Například ve stejnou dobu jako Atrium je IP, vytvořil flash oblast pro značku automobilu, uvědomí si zážitek z spotřeby „dítěte matky, otec sledující auto“ a vytváří provoz pro své vlastní fyzické obchody.napříkladPři nekvitu a letní dovolené, zavedení uměleckých IP, přitahování okolních bílých pracovníků, obohacení zdroje zákazníků, vytváření příležitostí pro obchody s nekaterií atd.Podstata
04
Nalezení vlastního obchodního domu pro umístění stále to může udělat stále
Jak by se měly obchodní domy na základě okamžiku transformovat a zlomit?Po více než deseti letech boje byla cesta ven před obchodníkem velmi jasná, existují pouze dva, pouze dva a existují pouze dva.Jedním z nich je zvětšit, druhým je udělat specialituPodstata
Větší se tak -nejen rozšiřuje oblast, ale co je důležitějšíRozbalte formát, Pro poskytnutí více triků, nechte zákazníky neustále vyrábět retorters;Umístění přesněji a blíže, Starší, městští bílí -kolární pracovníci, mateřské a kojence, dva -dimenzionální trhy jsou všechny tržní segmenty, které lze hluboce kultivovat.
Minulý víkend bylo prvních osmdesát BAI, aby zahřál „pět pět pěti nákupních festival“ a zahájil každoroční speciální zasedání s „nejvíce zlevněnou propagační aktivitou v roce“ jako trik, IT Přitahoval spotřebitele k „nakupování, nákupu“ esenceWang Jia, zástupce generálního ředitele prvních osmdesát BAI, řekl,Obchodní dům je místo pro spotřebitele na rozdíl od nákupních centerPodstata
„Po úpravě se počet značek plánování kosmetiky v prvním patře zvýšil z 34 na 45 a 27 značek krásy bylo obnoveno a upgradováno tak, aby dále určilo polohu hlavy osmi stovek kosmetiky krásy na trhu v Šanghaji. Projekt fasády je Transformované a velká zakřivená zeď a rotující schody jsou vyrobeny do „čistých červených bodů“.
Pokud jde o úpravu, obchodní dům Oshimaru Nový svět zahájí letos transformaci vysoké úrovně.Inspirováno „korunou“, vytvářením „Eye of the Bund“, zřízení hlavní oblasti, jako je kulturní galerie, interaktivní prostor, divoká zábavná zahrada a značkové show.Cíl stát se čistým červeným punčovým bodem v myslích občanů.Ye Yifan, výkonný ředitel obchodního domu New World Okura, uvedl, že tato transformace není jen upgradem fyzického prostoru nákupního centra, ale také inovativním pokusem o tradiční formáty obchodních domů, doufám, že přiláká více módních a mladých spotřebitelů a Nechte je v různých časech v různých dobách.
Bailian Zx na východní silnici Nanjing se stal Šanghajskou druhou přímou svatou zemí
Existují také některé staré obchodní domy, které se zkrátí do segmentu trhu a přeměňují se z komplexního obchodního domu na tematické obchodní domy.Mezi nimi je nejúspěšnějším případem bezpochyby transformován komerční budovou Hua Lian.První budova domácí firmy s tématem „Secondárního prvku“ -Bailian ZX ZX Chuangqu FieldPodstataKaždý detail v obchodě je „přijímání dvourozměrných“. To shromažďuje dvourozměrnou kulturu společně.Pouze jeden rok po otevření se Bailian ZX Chuangqu Field stalo „sekundárním kulturním posvátným místem“ pro mladší generace sociální spotřeby v Šanghaji.Během letošního jarního festivalu vzrostl jeho tok cestujících s jedním skladem o 63%a prodej měřítka vzrostl o 175%.
Existují také staré obchodní domy, jako je 1. hotovost na komerčním centru a New World CityVyjměte několik podlah a vytvořte sousedství „dvourozměrného“ tématu a proveďte prostorS pomocí podnikání a cestujících budeme spolupracovat, abychom přilákali více mladých spotřebitelů k vstupu do obchodu.”Doufáme, že použijeme přizpůsobení a zlepšení zboží a služeb k přilákání více mladých zákaznických základů.” „V 7. patře nákupního centra a posedlé. Dvanáct pohlcujících divadel se stalo novou památkou performance v Šanghaji.„Podle našeho průzkumu jsou ženské spotřebitelky po dobu -90. let hlavní silou„ Star Space “sledující hvězdu a je to také hlavní skupina zákazníků, na kterou se zaměřujeme na přilákání.“
Existuje mnoho svazků trhu a Shanghaiho podnikání tvrdě pracuje.Vzhledem k tomu, že se časy pokračují vpřed, ať už se jedná o obchodní dům nebo nákupní centrum, obchodní upgrady a úpravy byly vždy nezměněným návrhem a je důležitým opatřením udržovat konkurenční výhodu.Pouze s vysokými dobrovolníky se může Šanghaj stát novým místem pro shromažďování značek spotřebitelů, zdrojem inovací v modelu a spotřebitelským trendem, aby se urychlila přitažlivost a vliv měst mezinárodních spotřebitelů.
Práce z Gold Coastpokoj, místnost
Autor |
Grafika |
Editor |
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub