V roce 2023 se oddělení dohledu na trhu zaměřilo na klíčové oblasti živobytí lidí, jako jsou lékařské, drogy, zdravotnické prostředky, zdravé potraviny atd., A pokračoval v zvyšování zásahu proti falešné nelegální reklamě pro „božský medicína“ a „božský medicína“ Yuan, aby efektivně očistil prostředí trhu s reklamou a chránil legitimní práva a zájmy spotřebitelů.Aby bylo možné plně hrát roli varovného vzdělávání a zvýšit povědomí o dodržování obchodních subjektů, je vybrána řada typických případů reklamy „božského medicíny“ a „božského medicíny“.

1. Hongkong Baihong Co., Ltd. Případy porušení reklamy

Úřad pro dohled nad okresem v Pekingu Haidian Internet vyšetřoval a zjistil, že v běžných potravinových reklamách vydaných společností Hong Kong Baihong Co., Ltd.

V listopadu 2023 bude Úřad pro dohled o dohledu v Pekingu Haidian ukládat správní sankce ve výši 5,2855 milionu RMB v souladu s příslušnými ustanoveními „reklamního zákona Čínské lidové republiky“.

2. Shanghai Zhimei a Medical Beauty Clinic Co., Ltd. a další případy porušení reklamy

Šanghajské vyšetřování dohledu na trhu zjistilo, že v procesu propagace lékařské estetiky, jako je Super Light, Real Maggie a další lékařské kosmetické služby, jako jsou metody živého marketingu, kotvy používaly živé marketingové metody a doklady o projektech kosmetických kosmetických služeb a Vytvářejte výrazy obsahující exponenciální účinky a zajištění bezpečnosti.Kromě toho reklamy zveřejněné společností Live Marketing nejsou kontrolovány Úřadem pro kontrolu reklamy.

V červenci 2023, v souladu s příslušnými ustanoveními „reklamního práva Čínské lidové republiky“, učinil Shanghai Market Supervision Bureau pokutu 27,643 milionu inzerentů, 1 živý vysílací místnost, 2 instituce MCN a 2 kotvy zapojené do zapojených Případ.

3. Hangzhou Qiandao Lake Chunxin Bee Industry Co., Ltd. Případy porušení reklamy

Úřad pro dohled o dohledu v Gongshu v okrese Gongshu, Hangzhou City, provincie Zhejiang, vyšetřoval a zjistil, že Hangzhou Qiandao Lake Chunxin Bee Industry Co., Ltd. obsahuje neskutečné „9 hlavních farmakologických efektů“ v reklamě vydané vlastní webovou stránkou “„ Kooperační výzkum “ Hodnocení instituce „a další obsah, zároveň existují také nezákonné činy, jako jsou lékařské, drogové a zdravotnické reklamy ve jménu nebo obrazu zaměstnanců státních orgánů.

V září 2023, Úřad pro dohled nad Gongshu v okrese Gongshu, Hangzhou City, provincie Zhejiang, uložil pokutu 260 000 juanů v pokutě 260 000 juanů v souladu s příslušnými ustanoveními Čínské lidové republiky.

Začtvrté, Henan Wei Mengdi Biotechnology Co., Ltd. Případy porušení reklamy

Úřad pro dohled nad dohledem Boai v Boai County, Jiaozuo City, provincie Henan vyšetřoval a zjistil, že Henan Weimengdi Biotechnology Co., Ltd. používá řadu produktových reklam „Lu Lanqi“ vydané společností Billboards, Internet atd. Nejstabilnější na světě. Nejbezpečnější, nejvíce vědecká a nejpozornější zbarvení technologie “a další obsah a při nelegálním používání používají absolutní slova.

V říjnu 2023 poskytl Úřad pro dohled na trhu v okrese Boai ve městě Jiaozuo v provincii Henan administrativní pokutu ve výši 250 000 juanů za pokuty za Henan Weimengdi Biotechnology Co., Ltd.

5. Beihai Jiahe Pharmaceutical Chain Co., Ltd. Reklama nelegálního případu

Buangxi Zhuang Autonomous Region vyšetřoval a zjistil, že Beihai Jiahe Pharmaceutical Chain Co., Ltd., vydal autonomní region v okrese HIPU, Ltd. vydal autonomní region HIPU pouze v inzerci léků na předpis, který je na internetu na předpis, který na internetu může být na internetu na internetu na internet. Správní oddělení zdravotnictví Státní rady a dohled nad drogami a řízení státní rady.

V červenci 2023, autonomní region Guangxi Zhuang, v souladu s příslušnými ustanoveními „reklamních zákonů o lidové republice uložil pokutu 200 000 juanů v souladu s příslušnými ustanoveními„ reklamních zákonů o lidové republice, uložil pokutu 200 000 juanů v souladu s příslušnými ustanoveními „reklamních zákonů o lidové republice pokutu 200 000 juanů v souladu s příslušnými ustanoveními„ reklamního práva lidové republiky v souladu s příslušnými ustanoveními „reklamního zákona o lidové republice v souladu s příslušnými ustanoveními„ reklamního práva lidové republiky. Číny “.

6. Případy porušení reklamy Pekingu Fengke Xingfan Medical Beauty Clinic Co., Ltd.

Peking Fengtai District Market Supervision Bureau Investigations zjistila, že Peking Fengke Xingfan Medical Cosmetic Clinic Co., Ltd. vydal lékařské reklamy, jako je „Skrytý značky taška minimálně invazivní projekt a systémový liposukční projekt“ na internetu a v lékařské reklamě v lékařské péči v lékařské péči v Reklama, lékařská technologie, diagnóza a léčba, diagnostika a účinky léčby atd. Současně se také prokáže image pacientů a techniků pro hygienu.

V říjnu 2023 uloží úřad pro dohled nad okresním trhem v Pekingu Fengtai správní pokutu 200 000 juanů v pokutách 200 000 juanů v souladu s příslušnými ustanoveními reklamního práva Čínské lidové republiky.

VII, Yantai strýc Medical Beauty Clinic Co., Ltd. Co., Ltd.

Úřad pro dohled o dohledu v Zhizhen, Yantai City, provincie Shandong, vyšetřoval a zjistil, že seznam společnosti Bianboa Medical Beauty Clinic Co., Ltd. vydal prostřednictvím internetu reklamu „typu A Botox Toxin“.Injekce toxinu typu A Botulinum je lékařský toxický lék a jeho reklama porušuje právní ustanovení, která lékařské toxické léky nesmí inzerovat.

V prosinci 2023 bude Úřad pro dohled o dozoru trhu v okrese Zhizheng v provincii Shandong, provincie Shandong, ukládat správní sankce za pokutu 200 000 juanů v pokutě 200 000 juanů v souladu s příslušnými ustanoveními „reklamního zákona Čínské lidové republiky v Čínské lidové republice “.

8. Případy porušení reklamy společnosti Yulin Aille Eye Hospital Co., Ltd.

Úřad pro dohled nad trhem Yulin pro autonomní region Guangxi Zhuang zkoumal a zjistil, že na svém samostatném webu vydal lékařské reklamy, jako je „ICL Crystal Plant ICL Crystal Plant ICL Crystal Itlastment“. Vize.

V říjnu 2023 učinil autonomní region dozoru na trhu Yulin na trhu Guangxi Zhuang správní trest ve výši 130 000 juanů v pokutách 130 000 juanů v souladu s příslušnými ustanoveními Čínské republiky v Číně.

Devět, Xinjiang Fuhonglin Stomatological Investment Management Co., Ltd. Urumqi Qitai Road Oral Clinic Advertising Case

Autonomní region Xinjiang Uygur Urumqi City Shaybak District Market Surmand Bureau vyšetřoval a zjistil, že Xinjiang Fuhonglin stomatoskopie Management Investment Management Co., Ltd. Urumqitai Road Ororální klinika publikovaná na internetových médiích, jako je jeho vlastní webová stránka. dědici “a„ bakalář Čínské akademie čínské lékařské fakulty “a další obsah a nemohou poskytovat důkazy.

V březnu 2023 Úřad pro tržní dozor v okrese Shaybak, Urumqi City, Xinjiang Uygur Autonomous Region, v souladu s příslušnými ustanoveními „reklamního zákona Čínské lidové republiky“, aby uložil pokutu 120 000 juanů v pokutě v pokutě 120 000 juanů v ambulantní klinice UrumqiqiQitai Road, Xinjiang Fuhonglin Stomatology Investment Management Co., Ltd. Administrativní trest.

10. Tianjin Jingxin Pharmacy Chain Co., Ltd. 15. pobočka nelegálních případů reklamy

Úřad pro dohled nad okresním trhem Tianjin Beichen vyšetřoval a zjistil, že 15. pobočka Tianjin Xinxin Da Pharmacy Chain Co., Ltd. používá internet k publikování reklamy na drogy Armidazole, která obsahuje „tři hlavní výhody používání altizolo deormormingu: Azol Kills Eggs and Batts Efektivnější;

V březnu 2023 musí Úřad pro dohled nad dozorem v okrese Beichen v Tianjin City ukládat správní sankce 100 000 juanů v pokutách 100 000 juanů v pokutě 100 000 juanů v souladu s příslušnými ustanoveními reklamního práva Čínské lidové republiky.

Jedenáct, Yunnan Xinghao Trading Co., Ltd. Případy porušení reklamy

Úřady dohledu v okrese Wuhua, město Kunming, provincie Yunnan, vyšetřovala a zjistila, že Yunnan Xinghao Trading Co., Ltd. inzeroval prášek z velblouda prostřednictvím reklamních letáků a publikovaných internetových reklam. .

V červnu 2023, úřad pro dozor trhu ve Wuhua District, Kunming City, provincie Yunnan, uložil pokutu 100 000 juanů z pokut 100 000 juanů za správní pokuty za Yunnan Xinghao Trading Co., Ltd.

12. Chongqing Haibei Health Management Consulting Co., Ltd. Reklama nelegálního případu

Vyšetřování úřadu pro dohled nad dohledem na okres Okresního dohledu v okrese Chongqing Jiangbei zjistilo, že Chongqing Haibei Health Management Consulting Co., Ltd. zveřejnil reklamy na internetu, což znamená, že spotřebitelé si mohou vybrat genderové volby pro plody IVF lékařskou technologií a oni utékají s konceptem sociální hodnoty konceptu sociální hodnoty obhajování rovnosti mezi muži a ženami.Současně existují v reklamě stále případy fiktivních příjemců.

santosfcfansclub