V posledních letech byla Volkswagen’s Fantasy s vzestupem rychlé módy velmi spokojená.Zejména v 21. století se rychlé módní předměty, jako je příležitostný oblek, chladný svetr a staré džíny, postupně staly nutností -v městském bílém kolárovém šatníku.

 Koncept rychlé módy pochází z Evropy ve 20. století.Britský „Guardian“ také vytvořil slovní zásobu „McFashion“, což znamená, že je stejně levný a rychlý populární jako McDonald’s.

 V západní společnosti před 20. století je móda stále výklenkem.Je z velké části oddělen od sociální třídy a módní komunikační aktivity mají zjevnou exkluzivitu.

 Třetí průmyslová revoluce se otevřela do druhé poloviny 20. století, rozvoj hospodářského a sociálního rozvoje a posílení sociální likvidity způsobil, že koncept módy z „přetečení“ z ušlechtilé třídy do třídy občanů.Poté modely Capital, Communication Media a Global Production and Marketing dále vytvořily jev „Fast Fashion“ a řada rychlých módních maloobchodníků zvedla.Jeho obchodní logikou je zkopírovat návrhové koncepty a prvky módních přehlídek a luxusních značek a rychle uvádět nové produkty a proniknout na trh za nižší náklady, aby vyhovovaly módních potřebám obyčejných lidí.

 Španělská značka rychlé módy Zara byla kdysi vůdcem v této oblasti.

 V roce 1975 otevřel Amancio Ortega, který se narodil ve španělské rodině dělníků, v Laomo Ortegovi řediteli Zara s 5 000 bita (Španělsko, ekvivalentní 30 eur).Na konci roku 1989 se otevřel první obchod Zara New York. 15 dní.”Následně se Zara začala expandovat na globální trh. .

 Ve skutečnosti rychlá móda nejen reaguje na rychlou poptávku, ale také rychle spustí nové produkty, ale také tempo zabírání trhu není pomalé.Vezměte jako příklad čínský trh.V roce 2002 vstoupila na čínský trh španělská značka FAST Fashion a japonská značka Fast Fashion.V roce 2013 se CBRE vydala zprávu, že z celkového počtu obchodů se Čína stala nejdůležitějším zámořským trhem pro mezinárodní značky rychlých módy.Za pouhých několik let pokrývá jasné a obrovské logo rychlých módních obchodů obchodní čtvrti nejpříjemnějších a druhých měst. stoly.

 Zdá se však, že se v posledních letech situace změnila a zprávy o značkách rychlých módy slyšely.Vezmeme -li jako příklad pekingské centrum Huiju, od roku 2018 více než 10 rychlých značek včetně britské zbrusu nové vzhledu a americké značky navždy 21 uzavřelo své obchody.Počet obchodů Zary v pevninské Číně také klesl z 183 v roce 2018 na 96 na konci ledna letošního roku.

 Pro rychlý snížení módy provedli účastníci trhu hodně analýzy.

 Někteří lidé říkají, že když se „rychlý“ stal standardem čínských značek domácích módních značek, už již neexistují výhody „rychlé módy“.Mnoho místních značek může dosáhnout cyklu od 6 do 7 dnů

 Někteří lidé říkají, že „rychlá móda“ již nemůže hádat myšlenky spotřebitele.Se zvýšením zralosti trhu zabírala personalizace spotřebitelská mysl „Gen Z“.Stejně jako americký retro, francouzský lehký luxus, japonský solný systém, idylický les, lenost a noví mladí lidé v čínském stylu, jsou šťastní ve svých „malých kruzích“.

 Jiní říkají, že nová generace spotřebitelů věnuje větší pozornost „poměru kvality“.V tomto okamžiku „Fast Fashion“ zjevně nemá žádnou výhodu.Zejména z pohledu tkanin a zpracování, mnoho rychlých módních značek a „bílých karet“, které v posledních letech vzrostly, se výrazně neliší.

 Na mezinárodním trhu nejsou dny „rychlé módy“ dobré.Po dlouhou dobu byly rychlé módní značky zpochybňovány veřejným míněním kvůli vysoké intenzitě práce a nadměrné iterace produktů.V posledních letech se tato situace zintenzivnila.V září 2022 hrála světový web Světového dne Země slogan „Fast Fashion je mimo módu“.Británie, Nizozemsko a další země také vyžadují rychlé módní značky, aby se inzerovaly „vágnými udržitelnými slovy“.

santosfcfansclub