Ačkoli duben na jaře kvete, není čas hrát na loď, ale nadšenci plachty, kteří byli spící po dlouhou dobu, zahajují novoroční plachetnici s pozemskou plachetnicí . PodstataPřed několika dny se čtvrtá národní půda „Xigang Cup“ zúčastnila v mezinárodním přístavu cestovního ruchu Qinhuangdao a téměř sto hráčů z celé země se soutěže.

Pozemní plachty se objevují projekty kombinované s skateboardingovým a plachetním hnutím, známým také jako „plachty na kolech“.Ve srovnání s plachetním hnutím na moři se plachty snáze snáze začínají a lidé všech věkových skupin se mohou zúčastnit.Když je vítr 6 úrovní, maximální rychlost plachty může dosáhnout 80 kilometrů za hodinu, což daleko přesahuje vodní plachty.Přestože je rychlost tak rychlá, brzdy jsou velmi jednoduché.S neustálým zlepšováním diverzifikovaných potřeb lidí, jako je zdraví, ochrana životního prostředí, sport, volný čas, půdní plachty, postupně vstupují do života více lidí a stávají se populárním sportem.

Otevřená půda je čtvrtý národní pozemkový plachtění pořádaný mezinárodním turistickým přístavem Qinhuangdao.V letošním roce pochází více než 60%soutěží z Pekingu.Společnost Longtan Community, Peking Dongcheng District spolupracovala s Hebei Port Group Urban Construction Development Co., Ltd. v roce 2023, aby se tentokrát zúčastnilo popularitu plachetnice.Kromě toho existuje mnoho týmů rodinných rodičů a dva hráče ze Spojených států.

Wu Jing, tým Pekingu Longtan, se zúčastnil druhého zástupce podniků a obyvatel pod jurisdikcí Longtan Street v okrese Dongcheng v Pekingu.Tentokrát jsem také potkal spoustu nových přátel a doufal, že více lidí dokáže pochopit a má tento sport.

Pro plachtění hráče jsou také atraktivní pozemní plachty.Li Haiyang z týmu Tsinghua University je vedoucím hráčem se 7 lety plachtění. Přichází do Qinhuangdao, můžete mít pocit, že environmentální zařízení a konkurenční podmínky jsou stále dokonalejší, kde konkurence je druh potěšení. “

santosfcfansclub