Na zeleném trávníku se zdá, že každá tráva je plná vitality.Nedávno umělá tráva „s vysokou napodobením“ vystavené místními podniky v Guangzhou nejen vypadá zeleně, ale má také velmi pohodlný zápach, který je upřednostňován mnoha zahraničními společnostmi.Podle zpráv je tato umělá tráva PE materiálem, který lze recyklovat o 100%. , zahraniční obchodníci přicházejí na místo kongresu a výstavy umělého trávníku, stejně jako k příchodu na výstavu, jako je příchod do přicházející mikro botanické zahrady s ptáky.

 Text/Guangzhou Daily All -Media Reporter Xiao Huanhuan, Cheng Yilun, Feng Qiuyu, Zhang Huiqi

 Ochrana životního prostředí a životnost může také „jíst“

 Indičtí obchodníci: Plánujte nákup 10 000 metrů čtverečních

 Ve druhé fázi kantonského veletrhu je výstava Guangzhou Human Cao Co., Ltd. Může také přizpůsobit různé vynikající vzory.

 ”Naše umělá tráva je bezpečná, ať už je vystavena kůže nebo dokonce ústa, je bezpečné dosáhnout úrovně ochrany kojenců.” a „ochutnal“ ústaSun Jin uvedl, že pro zahraniční obchodníky se také velmi znepokojuje ochrana a bezpečnostní výkonnost a bezpečnosti na životní prostředí a bezpečnosti umělé trávy.Umělá tráva je umělý syntetický materiál, který simuluje přírodní trávník. široce používaný.Ve srovnání s přírodní travní kůží má umělá tráva výhody silné trvanlivosti, nízkých nákladů na údržbu, které není ovlivněno počasím a úspora vody.

 Na scéně ji Sun Jin představil zahraničním podnikatelům, že cena umělé trávy vyvážená společností je asi 4–8 $/metr čtvereční a cena nějaké umělé trávy může dosáhnout 30 $/metrů Umělá tráva má desítky milionů metrů čtverečních a množství dosahuje asi 300 milionů juanů.

 Z tohoto umělého trávníku pocházel z tohoto umělého trávníku gignish z indického gignish účasti na kantonském veletrhu.Gignish uvedl, že podle úrovně rozvoje Indie je nereálné umožnit všem školám používat skutečné trávníky, protože náklady na údržbu skutečných trávníků jsou příliš vysoké, nejen je třeba specifikovat, zalévání, ale také hnojivo, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řezání, řez Tráva a tráva, plevele a plevele a tráva, tráva a tráva a tráva, plevele a plevele.Ve skutečnosti se kromě profesionálních fotbalových míst používá mnoho indických škol a komunitních trávníků v umělých trávnících a značná část indického umělého trávníku se vyrábí z Číňanů.

 Gignish řekl, že import umělého trávníku vytvořil kompletní průmyslový řetězec.Například po zakoupení umělých trávníků z Číny bude prodán dalším velkoobchodnímkům v Indii; Pole, tenisové kurty, hřiště atd., Mohou se stát jeho zákazníky.Řekl, že čínský umělý trávník má vysoké technologie a požadavky na ochranu životního prostředí se zvyšují a vyšší, takže čínský umělý trávník je na indickém trhu velmi oblíbený.Když tentokrát přišel do Guangzhou, připravoval se na nákup umělého trávníku o rozloze 10 000 metrů čtverečních najednou.

 Sportovní trávník je dobře přijat v zahraničí

 Jihoameričtí obchodníci: Propagujte více místních škol

 Ve stejný den byly sportovní trávníkové výrobky AO Sheng plné obchodníků z Jižní Ameriky, včetně Venezuely, Argentiny, Brazílie, Kolumbie a dalších zemí.

 Javil, obchodník z Venezuely, řekl novinářům, že čínský umělý trávník má po celém světě jedinečnou konkurenční výhodu: zaprvé, cena je nízká.Jednotkovou cenu čínských sportovních trávníků lze udržovat na 4 ~ 8 $/metr čtvereční, zatímco cena umělého trávníku vyrobeného v evropských zemích je více než 15 $/metr čtvereční.

 Druhým je obsah špičkových technologií.Vezmeme -li příklad cvičebního trávníku, musíme plně zvážit odolnost proti opotřebení a odolnost proti pohybu trávníku, který je vyšší než u obecného nádvoří trávníku.Soudě podle zpětné vazby od sportovců v posledních několika letech čínský umělý trávník dobře splnil potřeby trávníku neprofesionálních sportovců.

 Třetí je vysoká bezpečnostní a environmentální výkon.Čínský umělý trávník má život deset let a je zcela šetrný k životnímu prostředí.”V mém sousedství používají desítky škol sportovních polí v Číně umělou trávu. Letos tedy koupím další skupinu čínské umělé trávy a podporuji více místních škol.”

 „Druh“ trávy z podnikání

 Čínský lidský kantonský veletrh „Kolektivní kruh“

 Trh je jak lopatka, tak příkazovou tyč.Na Canton Fair bylo více než 20 domácích vystavovatelů, kteří produkovali samotnou umělou trávu, a stánky každého výrobce sledovaly zahraniční obchodníci.Lze říci, že umělá tráva vyrobená v Číně byla na kantonském veletrhu „společně mimo kruh“.

 Vystavovatel z Nanjingu vyráběl také umělou trávu.„Environmentální standardy tohoto trávníku splňují požadavky na ochranu životního prostředí na evropských a amerických trzích a cena je 20 $ za metr čtvereční.“ Písek “a požadavky na ochranu životního prostředí na vývozu se zvyšují a vyšší, umělá produkce trávy se stala průmyslem s vyšším technickým obsahem.

santosfcfansclub