Diabetes je jedním z běžných chronických onemocnění pro starší osoby. ledviny.Kontrola také vyžaduje „stupeň“. vše.Tato nadměrná drsná strava ve skutečnosti nemůže dosáhnout dobrého účinku na kontrolu cukru, naopak může také způsobit podvýživu, což vede k nízké fyzické odolnosti a zvýšení rizika nemocí jiných nemocí starších osob.Proto bychom se měli dokonce podívat na kontrolu hotovosti racionálně a naučit se vědeckou kontrolu cukru.Například můžete pít profesionální nutriční Abbott Yijia SR vyváženou výživu pro seniory, což usnadňuje kontrolu cukru.
Průvodce Diet Diet Starší lidé |
Musíme pochopit, že strava pacientů s diabetem není jednoduše omezující nebo strava, ale také přiměřeně kontrolovat celkovou energii denního příjmu za předpokladu zajištění nutriční rovnováhy.Denní strava by měla zahrnovat pět hlavních kategorií potravin, jako je obilí, masa, zelenina, ovoce, mléčné výrobky a oleje a podíl různých potravin by měl být.Ze specifické perspektivy stravy kontrolované cukrem by uhlohydráty by měly představovat 50%až 55%celkové energie a jsou upřednostňovány výběr potravin s vysokou hustotou energie, dietní vlákninou a nízkým indexem cukru.Návrh příjmu proteinu je 1,0 ~ 1,5 g/(kg · d), zejména protein s vysokou kvalitou [1].Kromě toho je nutné konzumovat vitamín, minerály, dietní vlákninu a další denní živiny, které lidské tělo potřebuje [2], aby zajistila vyváženou výživu lidského těla.
Pokud jde o předpoklad kontroly celkového množství a vyvážené výživy, mohou některé specifické dietní metody s kontrolou cukru u diabetických pacientů odkazovat na následujících 8 bodů návrhů [3-6]:
1. Přiměřená kontrola celkových kalorií: Pacienti s nadváhou nebo obézní diabetes by měli vhodně snížit celkový denní příjem, postupovat podle nízkokalorické stravy, dokud se hmotnost obnoví na úroveň zdraví.
2. Vyberte si jídlo s nízkým GI: potraviny s nízkým GI mohou pomalu uvolňovat glukózu, což pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi.Můžete si vybrat celá zrna a různá fazole jako základní jídla, abyste se vyhnuli nadměrnému příjmu potravin s vysokým GI, jako je bílá rýže a bílý chléb.
3. Zvýšený příjem vlákniny stravy: Vlákno s potravinami může zpozdit absorpci potravy ve střevě a pomáhat kontrolovat hladinu cukru v krvi.Proto se doporučuje jíst více potravin bohatých na dietní vlákninu v zelenině, ovoci a fazole.
4. Optimalizujte zdroj bílkovin: upřednostňujte výběr vysoce kvalitních živočišných proteinů, jako je rostlinné bílkoviny a ryby a drůbeží maso, aby se snížil příjem červeného masa a zpracování masa.
5. Věnujte pozornost pořadí jídel a jídla: Doporučuje se jíst méně jídel, aby nedošlo k přejídání.Při jídle můžete jíst zeleninu, pak jíst maso a nakonec jíst základní jídlo, což pomáhá ovládat zvýšení hladiny cukru v krvi po jídle.
6. Omezte příjem soli a oleje: množství soli denně by nemělo překročit 6 gramů a množství oleje na vaření by nemělo překročit 30 gramů.Vyvarujte se nadměrného příjmu potravin s vysokým obsahem a vysokým olejem, abyste snížili nepříznivé účinky na hladinu cukru v krvi a kardiovaskulární zdraví.
7. Jezte více zeleniny, správné množství ovoce: vezměte asi 500 g zeleniny denně a tmavá zelenina představuje více než polovinu. Ovoce by nemělo být pokaždé příliš mnoho.
8. Pitná voda v plném množství, omezení pití: Voda je důležitou součástí stravy.Současně by mělo být pití omezeno, protože alkohol může narušit kontrolu hladiny cukru v krvi.
Chci však, aby se starší diabetičtí diety každý den uspořádali podle výše uvedených návrhů.
Průvodce Diet Diet Starší lidé |
Abbott Yijia SR má Abbott Yijia SR a kvalita produktu je velmi zaručena Abbott Yijia SR, Abbott Yijia SR, a kvalita produktu je spuštěna.
Aby bylo možné splnit vyvážené nutriční potřeby, přidal Abbott Yijia SR 33 druhů živin, bílkovin, různých vitamínů, minerálů a dietních vláken, jako je „One Net“, nemusí být ještě jiné láhve a plechovky.Stojí za zmínku, že složení Abbott Yijia SR speciálně přidané chrom, které může regulovat hladinu cukru v krvi a pomáhat seniorům se stabilní hladinou cukru v krvi;Kromě toho je Abbott Yijia SR stále hodnotou hodnoty GI. Downs, zatímco splňuje dvojí potřeby vyvážené výživy a stabilní hladiny cukru v krvi u pacientů s diabetem.Kromě toho Abbott Yijia SR také přidává sacharózu a laktózu 0, což chutná pro seniory.
Starší lidé musí být v pořádku při uspořádání kontroly cukru a zároveň je třeba vzít v úvahu výživa+kontrola cukru, aby se zabránilo ulovené ve stravě kontrolované cukrem.Například profesionální nutriční Abbott Yijia SR je dobrou volbou pro dietu kontrolovanou cukrem.Snídaně se používá s vejcem, což je nutriční a zdravé jídlo.
Reference:
[1] Klinické pokyny pro prevenci a kontrolu diabetu v Číně (2022) [J].
[2] Forouhi N G, Misra A, Mohan V, et al.
[3] Wang Ru.
[4] Zhao Jing, Zhao Qiuli, Hou sining, Liang Yan, Wang Limin s kvalitou ovlivňujících faktorů dietního chování [J].
[5] Ge Sheng, Zhang Shihong, Ma Ainqin, Wang Zhu, Stana, Sun Wenguang, Liu Xiaojun, Chen Wei, Yang Jian, Zheng Jinfeng, Chang Cuiqing, Han Lei. -529.
[6] Zuo Huifang.
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub