Pekingské zprávy Podle důstojníka Jilin Education, 14. dubna, Zhao Moumou, student Baicheng Medical College, zemřel na nemoc kvůli nemoci.Říká se, že síť má chyby během smrti Zhao Moumou, což způsobilo pozornost netizenů.Provinční ministerstvo školství společně zřídilo zvláštní vyšetřovací tým, který by prováděl v vyšetřovacích vyšetřováních o horkých otázkách Netizens.Situace vyšetřovacího týmu je následující:
1. Monitorujte živé video, konzultační záznamy nemocnice a pohotovostní lékařské záznamy a promluvte si s příslušnými učiteli a studenty, abyste ověřili a získali důkazy, které ověřují a ověřují místo ranního cvičení, 6:28: 45 sekund, ráno Cvičení najednou nespadlo na zem.V 6:28 a 56 sekundách se na místě zkontrolovala a přijala nouzová opatření. Dial 120. 6:35 28 sekund. předat pohotovostní oddělení a začít záchranu.Ve 3:52 14. dubna zemřel Zhao Moumou na neplatnou záchranu.
2. Podívejte se na fyzické osvobození a testovací soubory studentů a další materiály, další materiály,Potvrďte, že Zhao Moumou trpí vrozeným srdečním onemocněním(Peking Huaxin Hospital 14. srpna 2017).Studenti předložili do školy diagnostický dopis v září 2023 a dubnu 2024 a „formulář žádosti o osvobození od osvobození zdravotních standardů pro studenty“.
3. „Ranní program Baicheng Medical College“ jasně vyžaduje, aby studenti, kteří nemohou cvičit kvůli nemoci, mohli být osvobozeni.Zhao Moumou splňuje podmínky pro osvobození od časného cvičení, Jako studentský kádr, často pomáhal učitelům organizovat spolužáky a další záležitosti v ranních cvičeních.Zúčastnil se také ranní cvičení školy hlavně osm sekcí Jin, chůze a cvičení.
4. 4 ..Zhao Moumou existuje pro posílání ryb na píseňPodstataPo návratu do školy se Zhao Moumou vrátil do školy poblíž domu Mou Song a dal mu sumci a několik sumců, což naznačuje, že ho přivedl učiteli z domova.Píseň přijata.
Podle výsledků vyšetřování se Baicheng Medical College rozhodla: Podle příslušných předpisů kvalifikačních předpisů učitele,Zrušte kvalifikaci písně učitele, převod na post poradcePodstataA podle příslušných stranických předpisů, Song MOU to zvládl podle toho.Provinční ministerstvo školství nařídilo Baicheng Medical College, aby prováděla inspekce v důsledku.
Provinční ministerstvo školství vyjádřilo lítost za smrt spolužáka a vyjádřilo soustrast svým rodinným příslušníkům.V dalším kroku dále posiluje výstavbu učitelů a morálky, standardizuje chování učitelů a komplexně zlepší kvalitu učitelů.
Jilin Provincial Department of Education
18. dubna 2024
Upravit Chen Yanting
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub