25. dubna uspořádala HRLIGHT, známá společnost pro rozvoj domácího vedení a poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů, v Shenzhenu summitu velkého platu, přínosů a správy zdraví.Kong Rong, ředitel obchodního ředitele společnosti Ping A Health Enterprise, byl vyzván, aby se zúčastnil a publikoval hlavní projev o „podnikovém zdravotnickém řízení integrovaném řešení zdraví a šťastného pracoviště“, který vzbudil rozsáhlou pozornost a vřelé diskusi o účastnících .

V současném sociálním prostředí se zdraví zaměstnanců stalo důležitým základním kamenem rozvoje podniku.Podle „Zprávy o zdraví zaměstnaneckých zaměstnanců v Číně“ však společně vydaná společností Boston Consulting (BCG) a Ping zdravotního pojištění, čínští zaměstnavatelé stále mají nedostatečnou pozornost podpoře zdraví zaměstnanců.V procesu lékařského ošetření čelí zaměstnanci mnoha body bolesti, jako je drahé lékařské ošetření, otravné vidět lékaře a potíže s vidění lékaře. výzev pro provozní efektivitu a rozvoj podniku.

Abychom se vyrovnali s touto obtížností, navrhl Health integraci správy podnikového zdraví.Plán se zaměřuje na dvě hlavní scény lékařských zkoušek a zdravotních trubek a jeho cílem je poskytovat komplexní služby pro správu zdravotnictví pro podnikové zaměstnance.Prostřednictvím dvou hlavních produktových systémů „Fyzikální vyšetření+“ a „Health Pipe+“ poskytuje AND AND AND zaměstnancům jednu službu řízení zdraví od prevence a léčby k rehabilitaci, aby se zajistilo fyzické a duševní zdraví zaměstnanců ve všech -ve všech -ve všech -ve všech – kulatá cesta.

Kong Rong zdůraznil důležitost čtyř základních schopností pinga a zdraví v jeho projevu.První z nich je spolehlivější -tým ping a samostatných lékařů, které zaměstnancům poskytuje 7*24 hodin profesionálního zdravotnického opatrovnictví; Zdraví zaměstnanců; znovu je opět vzácná uspokojit rozmanité potřeby každodenního řízení zdraví zaměstnanců.

Komplexní řešení pro Ping And a Healthy Enterprise Health Management pokrývají nejen několik dimenzí, jako je fyzická zkouška zaměstnanců, zdravotní péče a výlučné výhody vedoucí pracovníky, ale také poskytují podniku vysokou účinnost reakce na podnik, aby se zajistilo, že se podnik může získat, aby mohl získat podnik, aby mohl podnik získat Profesionální profesionál při implementaci plánu řízení zdraví.

Uvádí se, že po letech stabilního rozvoje Ping AND a zdraví se stal profesionálním, komplexním, vysokou kvalitou a poskytovatelem služeb správy zdravotnických služeb podnikového zdravotnictví.Od této chvíle úspěšně poskytuje vysoce kvalitní služby pro 1508 podnikových zákazníků, které pokrývají více než 5,1 milionu uživatelů zaměstnanců, což získalo rozsáhlé uznání trhu.

santosfcfansclub