Výroční zpráva z Šanghaje Securities News China Securities Web Wort Ganyuan Foods 2023 Zpráva ve večeru 23. dubna a zpráva prvního čtvrtletí z roku 2024 ukázala, že prostřednictvím nepřetržitého vývoje inovativních vysoce kvalitních produktů se výkonnost společnosti nadále zvyšuje.V roce 2023 společnost dosáhla příjmů 1,848 miliardy juanů, což je nárůst o 27,36%rok -oročně;V prvním čtvrtletí roku 2024 bylo dosaženo příjmů, o rok -roční nárůst o 49,75%;Společnost plánuje být v roce 2023 21,8 juanů (včetně daně).

  Společnost se zaměřuje na výzkum a vývoj produktů a inovace. Pěstoval jeden zážitek; Technologická společnost pro vysokou kvalitu technologie vytvořila vysoce efektivitu výzkumu a systému trhu, uchopila technologii pro výrobu potravin a chuťovou technologií pro více kategorů a rychle vylepšila nové produkty na koncept na koncept na koncept Vylepšení řemeslného vybavení, zlepšení vzorce, dávky výroby a šarže výroby a hromadné výroby.

  Společnost se spoléhá na solidní výzkum a vývojovou nadaci a nadále vyvíjí nové produkty a nadále rozšiřuje kategorie produktů.Současně společnost vytvořila řadu vylepšených a inovativních, pokud jde o odrůdy, a propagovala nové příchutě, jako je krabí žlutá příchuť, chuť hořčice, slaná vaječná žloutková chuť, chuť na stolní a chuť masa, omáčka hovězí chuť.Různé příchutě odpovídají různým produktům a provádějí inovace v důsledku fúze chuti a bohatství produktů.

  Během vykazovaného období společnost uvedla na trh řadu nových produktů, včetně mango želé sušené kešu, durian zmrazených kešu, mango želé sušené ovoce na Havaj, vinné pepřové kešu, okurka Cashew jádra, med -fragrant pečené ovoce, ovoce, jádra havajských ovocných ovoce, atd., Postupně si uvědomují sérii a branding koření produktů ořechů a dále posilují povědomí společnosti společnosti v kořenících ořechových produktech.

santosfcfansclub