Peking News (reportér Liu Yang) kolem 15:00 25. dubna byl na hřišti základní školy v Pekingu nahrán pracovní hodiny v pekingu primárních a středních škol.Za účelem další podpory spolupráce domácího -školního sociálního a sociálního a sociálního záležitosti a podpory rodinného vztahu mezi kádry a zaměstnanci kádrů a zaměstnanců v městském subcenter, pod vedením Výboru pro městskou organizaci v Pekingu a městskému vzdělávání a městskému vzdělávání a městskému vzdělávání a městskému vzdělávání Komise, Pekingské školy používají „malou ruku k tažení velkých rukou“, aby si užili život s časem školních služeb. Rodiče, kteří se účastní zajímavého hnutí rodičů ve škole.
Pekingská škola používá „malou ruku k tažení velkých rukou“, aby si užila sportovní setkání rodičů po škole po školní službě.Pekingský reportér Liu Yang
Po zahajovacím ceremoniálu her se ujal vedení první a druhé třídy základních škol.Akce se otevřela v zpěvu „Nejvíce oslnivé národní styl“ zpívala dva učitelé tělesné výchovy a zpívali do vyvrcholení. Zastřelte okamžik vzrušení dětí.Když zněla hudba „Shangchun Mountain“, děti kolem nich okamžitě vytáhly rodiče, aby skočily dohromady.
Sportovní setkání je rozděleno do tří odkazů: výstava, konkurence a zkušenosti. , Tug of War, Push Iron Ring, Back Basket Hydrangea, tradiční sporty, jako jsou pásové draci, hraní gyro.
Oba učitelé sportu se otevřeli zpěvem.Pekingský reportér Liu Yang
“Ačkoli je to jen jedna nebo dvě hodiny sportovního setkání, naše rodina se připravuje velmi brzy, učí se fitness cvičení a praktikuje relé.Věří, že škola, která pořádá sportovní setkání rodičů, poskytuje rodině harmonickou komunikační příležitost a také dává rodičům a dětským společnému hnutí.
Leng Chuancai, ředitel Komise pro sportovní a umělecké komise, uvedl, že pekingská škola jako přímá škola městské vzdělávací komise dodržuje koncept „provozních škol a sloužícím lidem“. Oddělení městské oblasti nejprve a pět integrace vzdělávání aktivně vytvářejí platformu pro studenty, aby rozvíjeli komplexní rozvoj a stali se rostoucí hvězdou v oblasti základního vzdělávání v subcentéru města.Sportovní setkání bylo pozitivním průzkumem a praxí domácí společenské spolupráce.Škola, která pořádá sportovní setkání rodičů -Child Fun Sports je propagovat celou společnost, aby věnovala pozornost fyzickému a duševnímu zdraví a každodennímu výkonu mladých studentů.
Studenti základní školy cvičí a hrají spolu se svými rodiči.Pekingský reportér Liu Yang
„Dodržujeme jednu třídu tělesné výchovy a cvičení každý den, to znamená, že uděláme plnou hru roli škol a rodin, takže děti mají silnou kvalitu vůle a mají zdravé tělo a mysl. „Pohyb„ malé ruky k tažení velké ruky “nejen vytváří příležitost trávit čas se svými dětmi a komunikovat se svými dětmi, ale také vytváří obavy pro kádry a pracovníky, kteří před případem tvrdě pracují. Zdraví rodiny a prosperita se stane pomocí městského subcenteru a dokonce i výstavby a rozvoje kapitálu v kapitálu. “Řekl Leng Chuan.
„Dnes přišli na hřiště, aby se s námi zúčastnili. cvičební metody a neustále zlepšují fyzickou zdatnost.
Rodiče cvičí se svými dětmi.Pekingský reportér Liu Yang
“利用 课 后 服务 时间 举办 趣味 不 影响 孩子 的 正 课 , 就 是 家校社协同 推进 学生 身心 , , 我们 希望 有趣 的 体育 活动 让 孩子们 既 了 又 提升 提升 提升 提升 提升 提升 提升 提升 提升 提升 提升 提升 提升 提升 提升 提升 提升 北京 健康 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , 健康 健康 , , , , , , , , , , , Liu Jinzhen, sekretář Výboru pro školní stranu, představil, že výběr tradičních sportovních projektů je určen k posílení kulturní sebevědomí, takže tradiční sportovní kultura zakořenila v srdcích dětí a zároveň propagovala své rodiny, aby dále propagovaly vynikající tradiční kulturu čínský národ.
Upravit Miao Chenxia
Školní pár Yang Xuoli
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub