Zpráva, že „Peking Yushe Hotel bude oficiálně uzavřen 30. června“, nezpůsobila žádnou neochotu a lítost na internetu.
Hotel Yushe, který byl otevřen v srpnu 2008, byl typickým zástupcem Pekingského designového hotelu a bylo to také horké punčové místo v Sanlitunu.Tento japonský hotel navržený japonským architektem, Kamaka, udržoval design šachovnice, stejně jako jiná komerční průmysl v Sanlitunu, a vybudoval v budově Emerald Green přírodní a agilní město Eden. Oasis v rušném trendu Sanlitunu.
„Nejvyšší poplatek za pokoj nad 30 000“ „Beck Ham zůstal“ „S stylem a teplotou“, „dřevěná vana absolutně vede trend“ … Zpráva, že se hotel rozloučí a internet je nostalgický.Hotel nadšenec Shen Yan několikrát zveřejnil obrázky svých domácích mazlíčků. Můžete si myslet, že v Pekingu je škoda, že v Pekingu je další hotel.
Nyní byly rezervační platformy, které přistávají v hotelu House, nedávný multi -podsutový displej byl rezervován a v obchodě je zjevně vlna malých vrcholů.Podle oficiálního oznámení hotelu pokoje a restaurace přijímají rezervace do 30. června.
V trendu průkopníka Sanlitun’s Landmark byl Hugo Hotel, který vedl trend časů, zavřený a stal se horkým tématem.Transformace „Dirty Street“ Sanlitun, kde zahrada “a demolice a rekonstrukce barových ulic vyrazily vzpomínky a zabíjely a staly se horkým tématem městské transformace.
Swire Real Estate řekl: „Po uzavření domu je obtížné rozhodnutí.“To představuje nejen konec éry, ale také naznačuje, že v souvislosti s výstavbou mezinárodního město spotřebitelského centra v Pekingu zahájí obchodní čtvrť Sanlitun nové kolo plánu zlepšení.
奢 奢 隈 隈 隈 隈 隈
Sanlitun V pondělí odpoledne je dav mnohem méně hustý jako víkendy.V hotelu Jugos House, která bude uzavřena na více než dva měsíce, je stále měkká a lehká umělecká atmosféra.
Zvuk plynoucí vody, který odstrčil těžké dveře, vyjadřuje „absolutní soukromí“ a „ticho městského lesa“, které Yimano chtěl vytvořit.Slunce se posypalo z oken do haly prvního patra, barů a restaurací a hosté tří nebo dvou tiše zašeptali.
Peking Yushe je první hotel „House Series“ v Číně v Číně.Od začátku otevření věnovaly hotelové hvězdy, dřevěná témata a umělecká atmosféra.
Když si Shen Yi vzpomněl, že když poprvé žil v domě před více než deseti lety, jeho vizuální a sluchové pocity byly osvěžující. přirozenost s teplotou a pohodlí domova.
Téma dřevěných, skrytých úložišť, dubů Oak a toalet odhaluje teplý japonský styl.V té době by myslela na prevalenci Muji.
V roce 2012 bloggeři, kteří často chodili do Pekingu, aby cestovali na obchodních cestách, také uvedli hotel House jako cíl.Na začátku si pamatuje největší trik.Během šeku -v na recepci byl povinen zaplatit 3 000 juanů v vkladu v hotovosti.Hádá, že to může být nehoda způsobená vybavením nebo předpisy roku, ale tento druh neexplantačního přístupu, „arogance samosprávy“, ve srovnání s reputací a cenami domů vysokých luxusních designových hotelů, , cena vysokých luxusních hotelů a cen domů ,, cena vysokých luxusních hotelů a cen domů.
V posledních letech vzrostly s vysokými domácími domácími a všechny značky a všechny značky vyhrávají se službami a silnice vysokých luxusních designových hotelů se stala stále obtížnější.
V domě Pekingu je 99 domů s plochou více než poloviny pokojů přesahujících 70 metrů čtverečních a ceny se pohybují od více než 2300 do 35 000 juanů.Pár Beck Ham jednou zůstal na horní úrovni duplexní apartmá s plochou 390 metrů čtverečních s domácím poplatkem více než 35 000 juanů za noc.
Hotel Yushe byl svědkem scenérie skoku Sanlitunů, aby se stal trendy místem v Pekingu a dokonce i Číně, ale s nárůstem luxusních hotelů kolem Sanlitunu, jako je mezikontinentální a Chao, okolní dům Yu postupně postrádá konkurenceschopnost.V posledních letech se House Hotel pokouší inovovat, ale udělal to jen málo.Kanadský obchod s husami v House Hotel Hall v roce 2018 proměnil tento umělecký hotel na prodejní místo, které kdysi přitahovalo průmyslovou kontroverzi.Poté se v hotelových ulicích usadilo mnoho restaurací.Někteří lidé dokonce bědovali, že dům Yu byl zavřen.
Opusťte hotel a začněte inovativní maloobchod
V posledních letech pokračovala zpráva o vypnutí hotelů s vysokým obsahem hotelů.Nedávno oznámil pozastavení podnikání mezinárodní hotel Shenyang International Crown Holial Hotel, Ningbo Weili Sopht Hotel, Shanghai Band Maoyue Hotel a Emeishan Blu -Marray Jizhuang.Během epidemie byl uzavřen Peking Yushe Hotel, který patří do „série hostel“ ve vlastnictví hotelu Taikoo Hotel.
Swire Real Estate investovala do hotelů s vysokým obsahem léků s těžkými penězi.V roce 2028 se otevření hotelu Xinjuju v obchodní čtvrti Taikoo Lili v Xi’an stane největší komerční oblastí plánované skupinou Swire dosud.
Ale tolik hotelů s vysokým obsahem léků ztratilo peníze.Soudě podle finanční zprávy skupiny Taikoo Real Estate Group V posledních deseti letech hotelového sektoru v roce 2014 dosáhl zisku 30 milionů HK a zbytek ztratil peníze. milion na 500 milionů HK.
Real Estate Group používá luxusní hotely jako součást sektoru.V posledních letech je však hotelový průmysl pomalý a výběr společnosti Taikoo Real Estate uzavřel hotel Yu, nejen ztráta zastavení, ale také součástí plánu obchodních upgradu v obchodní čtvrti Sanlitun.
Sanlitun taikoo lili otevřela plán kroku -krok aktualizace již v roce 2017. Transformace Dirty Street, demolice a rekonstrukce „kde zahrada“ a demolice a upgrade tyčinek jsou v souladu s celým Beijingem iterace aktualizace prostoru komerční spotřeby.
Dnes je chůze v severním okrese Sanlitun shromážděna mnoha luxusními značkami.Zde se vlajkové obchody luxusních značek, jako jsou Louis Vuitton a Dior, chystají odhalit závoj.Před uzavřením je dřevěné sedadlo ve tvaru vlny, pojmenované velké veřejné umělecké zařízení s názvem „Prosím, vezměte si místo“.
Podle oficiálního oznámení společnosti Taikoo Real Estate v budoucnu transformuje hotel Yugoshe na inovativní maloobchodní prostor. infrastruktura a modernizace svých maloobchodních zkušeností. “
V budoucnu již Sanlitun Taikoo Li není jen jednoduchá obchodní čtvrť, ale sousedství, které neustále roste v duálních atributy literatury a podnikání.
Po dokončení nových pracovníků v loňském roce zahájil Sanlitun plán expanze North District North a rozšířil se z východu na západ.Dnes, chůze po ulicích Sanlitunu, kávovarných stanic, pop –up obchodů a otevřených knihkupectví, zdobení komerční vitality ulice.V plánu severní expanze se postupně vytvářejí městské parky a běhové stezky, což odráží více atributů komunity.V sekci „Big Sanlitun“, která zahrnuje nové pracovníky, sportovní akce a kulturní aktivity, se bude i nadále rozšiřovat.
V současné době se knihkupectví, které je otevřeno na sever od Sanlitunu, otevřela k transformaci funkčního prostoru knihkupectví se starým pracovním uměleckým formátem, která se otevřela v Sanlitunovém bohatém kulturním formátu, použila se na sever Sanlitun. budoucnost
Je to praxe se rozhodnout uzavřít po 16 letech navrhování a literárního benchmarku.Tento centimetr Země a zlata bude mít více velkých jmen jako Chanel, Cartier atd., A bude stále upgradován tak, aby vytvořil nové projekty maloobchodního prostoru, které jsou více v souladu s současnou érou zkušeností v ekonomice.
Je však jisté, že tato velká transformace oživí bohatší formát, což Sanlitunu umožní uvolnit více vitality.
(Tento článek pochází z First Finance)
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub