Krok 2: Úvod do výběru módních košil

① Výběr podrobností

(V kombinaci s bublinovými rukávy, výstřihem)

Pokud jde o výběr módních košil, musíme věnovat pozornost některým detailům. Konstrukce výstřihu může odrážet pokožku před naší postavou, ukazující vaši kariérní linii a prvky bublinových rukávů mohou pokrýt uctívání paží.

Při výběru však musíme věnovat pozornost. Pouze pokrývající uctívání, ale také vykazuje pocit linií.

② Výběr barevných barev

(Základní barva a populární styl barev se bude lišit)

K dispozici je také výběr barvy módní košile. Chcete -li se opotřebovat, chcete to nosit.

(Květina, tisk tisku romantického temperamentu)

A při výběru barvy květin, kromě plné barvy, jsou některé dívky a přátelé, kteří si vyberou tištěnou módní košili. Módní a atmosférické, toto jednoduché odolné vzorce může učinit styl této módní košile jedinečný a vyhnout se monotónnímu.

③ Výběr materiálů

(Bavlna, šifón)

Jak teplota stoupá, oblečení, které dívky a přátelé nosí, jsou lehčí a tenčí a samotná módní košile má různé materiály.Materiál čisté bavlny je pohodlný a prodyšný nebo všestrannější, ale pokud chcete nosit lehčí nebo více ženské, můžete také zkusit použít styl šifonu.

Krok 3: Analýza módních košil vám umožňuje stoupat

Look1.

Když odpovídáme módní košili, musíme věnovat pozornost celkovému pocitu rovnováhy, takže celý zápas nelze oblékat. Jednoduchost způsobuje, že se vrstvení celého tvaru zvyšuje a nebude se cítit příliš přehnaně, ale je velmi vhodný pro každodenní opotřebení.

Konkrétnější demonstrace je na sobě následující mladší sestry. V kombinaci s módní košili je velmi vrstvená, když je nahoře. džíny.

Look2

Porovnávání módních košil vypadá jednoduše, ale pokud jde o styl, měl by každý věnovat pozornost tomu, aby se pokusil nezkoušet příliš mnoho stylu, protože samotná módní košile je módnější, takže sledování příležitostného míchání může snadno vést k určitému přehánění celku Tvar a je obtížné být obtížným řízením, sjednocený zápas, jako je tento styl styl nebude příliš silný, zejména upravit postavu postavy

Abych byl upřímný, styl samotného stylu módní košile je stále zkreslený směrem k retro francouzskému stylu, takže když se s ním shodujeme, můžeme také pokračovat v tomto stylu, oblékat si módní módní košili a pak spolupracovat s tímto druhem francouzského stylu Skvělá sukně nebo to je jednoduché a nízko klíčové a mají pocit, že tento silný francouzský styl je snazší ukázat chuť.

Tailing → módní košile je módní a tenká, nutností -pro ženy temperamentu

◆ Pro výběr módních košil musíme věnovat pozornost tradičním klasickým prvkům. designu.

◆ Při shodě, pokud opravdu nemůžete pochopit správný styl, můžete vyzkoušet nějaký jednoduchý sjednocený styl, abyste zajistili pocit koordinace.

santosfcfansclub