Abychom dále propagovali výstavbu Jing’an Temple Street Health Street a Nutriční podpůrné komunity, 7. května, „Zdravý život, Tongxin komunistický tábor“ „Temple Street Street Nutrition Calligraphie Competition byl v chrámu Jing’an Temple Street Community Cultural Activity Center (South Film) Hold.

Tato aktivita je založena na zdraví výživy a nositel aktivity je používán kaligrafií a malbou, aby vedl celou populaci komunity, aby se aktivně učil výživové a zdravotní znalosti, vytvořil koncept zdravé stravy, rozvíjel dobrý životní styl a udělal dobrou práci jejich vlastního zdraví.Akce byla společně sponzorována společností Jing’an Temple Street, Jing’an Temple Street Community Health Service Center, Huashan Art Mateřarten a China Welfare Association.

Aktivita je rozdělena do dvou částí: hodnocení výživové kaligrafie a displej výživy.Hodnocení kaligrafie výživy je založeno na 11 rezidenčních oblastech chrámových ulic Jing’an a téma nutričních Health Sloganů je úzce spojeno s tématem nutričního zdraví.Hosté provedli komentáře k zúčastněným kaligrafickým děl a provedli komplexní bodování kaligrafií v souladu s projekty psaní, struktury, glyfů a efektů a rozhodli se první, druhé a třetí ceny.

Spojení nutričního malování je zobrazení a sledování 14 maleb pro zdraví výživy dětí vybraných společností Huashan Art Mateřten a Čínská asociace pro sociální péči.

Uvádí se, že tato událost aktivně obhajuje koncept rozumné stravy a zdravého života.Současně to také injikovalo silnou motivaci k nadále propagace výstavby sanitárních a zdravých ulic a nutričních podpůrných komunit v Temple Street Jing’an.

santosfcfansclub