Původní název: Nové trendy zdraví a ochrany životního prostředí
International Business Daily Reporter Liu Xuying
Na 135. kantonském veletrhu, který se nedávno uzavřel, zdravé a environmentální výrobky, se staly „nejlepším tokem“ upřednostňovaným kupujícími.Mezi více než 1 milion nových produktů vystavených na současném kantonském veletrhu, více než 450 000 zelených nízkokarbonových výrobcích.
Pokud jde o bezpečnost produktu, příslušná osoba odpovědná za Guangzhou Baby Le Baby Products Co., Ltd. Proto společnost ve výzkumu a vývoji a výrobě nikdy nejmenší „
Osoba společnosti, která má na starosti, představila novou kojenečnou láhev jako příklad reportérům: „Nebudeme slepě používat tyto silné a elastické plasty, ale na základě charakteristik kojenců a malých dětí a návyků používání starších. PPSU materiál, tato surovina je vysoká, fascinovaná, snadno čistitelná a neobsahuje bisfenoly. “
Od kojeneckého mléka, dudlíku, štětce na dětské nádobí, automatické absorpční šálky, izolační sudy a další pomocné výrobky, dětská hudba nadále hluboce kultivuje kojenecké a malé děti. země a regiony po celém světě.
Bezpečnost stravování úzce souvisí s životy lidí.Na současném kantonském veletrhu viděl reportér takovou společnost
„Dingxiánské rukavice, které vyvíjíme a produkujeme, mohou účinně brání bakteriím, inhibují a blokují bakterie rozšířeny mezi uživateli a potravinami.“ Bezpečnost se přichází více, mnoho společností pro stravování také zobrazuje proces zpracování nastavením formálního okna, otevřené kuchyně a dalších formulářů, aby spotřebitelé mohli jíst v pohodě.
Výše uvedená osoba odpovědná uvedla, že s ohledem na skutečnou situaci zdravotnického personálu a personálu stravovacího průmyslu nosí rukavice po dlouhou dobu, společnost zlepšila pohodlí rukavic a vytvořila „tenkou a bezpečné“ bariéru prostřednictvím upgradu surovin a optimalizace výrobních procesů.
Procházka ve výstavní síni reportér poznamenal, že průmysl kuchyňského nádobí je zvláště výrazný z hlediska konceptů bezpečnosti a ochrany životního prostředí.Před stánkem Guangzhou Zunjia Home Furnishing Co., Ltd., několik německých kupců vyjednávalo novou spolupráci s osobou odpovědnou za podnik.
„Izolační láhev a kuchyňský nůž navržený a vyvinutý společností Zunjia Home Furnishing je na evropském trhu velmi oblíbený. Produkty splnily požadavky evropské ochrany životního prostředí a testování potravin a dosáhly dobrých výsledků. Přinášejí nám mnoho překvapení.“ Řekl německý kupující.
„Tepelná izolační pohár, který jsme se zaměřili na současný kantonský veletrh, je založen na materiálech ochrany životního prostředí jako prodejního bodu, který prodloužil životnost produktu. Je také velmi přenosný v designu. Mnoho evropských kupců prokázalo silný zájem. „Reportéři, jsou velmi optimističtí ohledně vyhlídek na vývoj venkovního kuchyňského průmyslu v kempu. Tentokrát přináší nové produkty, jako jsou přenosné grilovací regály, multifunkční hrnce na vaření.Kromě toho v obalových materiálech používají více papíru a obnovitelných materiálů. „Byli jsme zavázáni ve výzkumu a vývoji nových materiálů a nových technologií a prozkoumáme a spustíme více produktů šetrných k životnímu prostředí v dalším kroku “
„Společnost získala důvěru mnoha zákazníků na evropském trhu. Na tomto kantonském veletrhu jsme dále rozšířili jihoamerický a na Středním východě a na konci rozhovoru jsme provedli na výměně.“ , osoba, která má na starosti domácí společnost Jun Zun, řekla s úsměvem.
Zdroj: International Business Daily
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub