Hlavním produktem Shin Nuowei Pharmaceutical Co., Ltd.Produkty společnosti se prodávají hlavně do Spojených států, Německa, Irska, Brazílie, Indie a dalších míst.Současně společnost také produkuje tablety vitamínu C, které mají schopnost zlepšit antivirovou sterilizaci bílých krvinek, zvyšují rezistenci na lidské tělo, antioxidant, eliminují volné radikály v těle, čímž snižují krevní lipidy a cholesterol v krvi, a v krvi a v krvi a v krvi a v krvi, a v krvi, a v krvi a Prevence kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění.

V březnu 2019 přistál New Nuowei na drahokamu burzy Shenzhen.Podle relevantních údajů byl ve třech pravidelných finančních zprávách po seznamu růst výkonu Nuowei dobře uvolněn.Ve zprávě o třetím čtvrtletí letošního roku se čistý zisk Xinnuowei připsal akcionářům mateřské společnosti o 24,94%rok -o rok, což bylo nejen o něco vyšší než rok -na míru růstu ve výši 24,34% Pohlaví semifinále.

Podle zveřejnění veřejných informací má New Nuowei silné schopnosti rozvoje rozvoje a schopnosti managementu a neustále zvyšuje šířku a v současné době konstrukce tradičních prodejních kanálů společnosti. Společnosti pro domácí lékárny v Číně, pokrývající téměř 30 provinčních administrativních obvodů, které původně vytvořily národní prodejní síť.

To zdůrazňuje hlavní výhodu prodejních kanálů společnosti.

Průlomový bod „Internet+Great Health“

16. listopadu vydala New Nuowei „oznámení o účasti na účasti na Pekingu Guoxinhui Gold Co., Ltd., aby bylo uvedeno na zvýšení kapitálu a přidružené transakce“, aby bylo možné použít své vlastní prostředky na více než 160 milionů Yuan Společnost Huijin Co., Ltd. je uvedena na zvýšení kapitálu.Po dokončení nárůstu kapitálu bude mít Nové Norsko 20,3%zlata Guoxinhui.

Podle veřejných informací je Peking Guoxinhui Gold Co., Ltd., síťová média pro křížové platformy, které drží China Internet News Center (China Net).Společnost Guoxinhui Gold, která se spoléhala na národní sílu China.com, dosáhla zlaté společnosti s více obrazovkami s financováním China.com Finance a ekonomikou, mobilním informačním klientem „China Finance App“ a „Čína nová aplikace třetí rady“ a Čína Finance Dual Micro jako Základní obchodní platforma poskytuje uživatelé.Společnost Guoxin Huijin se svými vlastními hlubokými zdroji a jedinečnými výhodami rozšířila svou obchodní oblast v oboru s vysokou rychlostí v oblasti rozšíření v datových službách, mobilních hrách, podnikových obchodních školách a dalších směrech, aby vytvořila přední mobilní finanční komplexní platformu služeb.

Investice společnosti Xinnuowei do Guoxinhui tentokrát také využijí hluboké internetové zdroje Guoxinhui Jin k úzké integraci s vlastním podnikem pro zdravé výživy společnosti a vytvořte průlomový bod „Internet+Big Health“, vybudujte obchodní expanzi společnosti Nový nový prodej Nový růst pól.

Viditelné příležitosti, kterých se lze dotknout

Jak velký je rozsah „Internet+Big Health“?Celý proces od smrti patří do kategorie velkého řízení a pokrytí zdraví.

V 19. národním kongresu Komunistické strany v roce 2017 byla „implementace zdravé čínské strategie“ použita jako důležitá součást základní strategie národního rozvoje v roce 2018. uvedl deset let zlata ve velkém zdravotnickém průmyslu.Použití inovativního modelu „Internet+“ a zlepšení efektivity služeb je důležitým opatřením pro implementaci zdravé čínské strategie. Související odvětví proti proudu a downstream současně se stala důležitým investičním katalyzátorem.

Z pohledu mnoha institucionálních investorů má „Internet+Great Health“ také vynikající růst a růst a očekává se, že vynikne z mnoha „internetových“ témat.Hlavním důvodem je to, že „internet+velké zdraví“ se do značné míry liší od ostatních tradičních průmyslových odvětví internetu: Nejprve byly ověřeny potřeby služeb souvisejících se zdravím a „internet+velké zdraví“ může poskytovat související služby v čase a vesmírném omezením Pro dosažení výjimečných konfigurace je stále v plenkách „Internet+Big Health“. Jako přední obchodní model na zahraničních trzích.

Přitahoval silnou kapitálovou pozornost

Soudě podle skutečných případů průmyslových investic také přitahuje silný kapitál na základě různých perspektiv Baidu. „Internet+Big Health“ odvětví s Dr. Diacang Garden Doctor Resources a Smart Hospital.

Současně v rozvržení „Internet+Big Health“ zároveň neexistují žádné společnosti.Typičtí lidé, jako je Sannuo Biological v roce 2014, investovali 1,2 milionu juanů, aby investovali do 6,64%technologie ochrany cukru, aby vstoupili do podnikání souvisejícího s internetem, a poté pokračoval v investování do technologie ochrany cukru v roce 2018 30,02%.Z pohledu technologie ochrany cukru je také pozoruhodná. sazba byla velmi rychlá.

Guoxinhui Jin, který plánoval investovat do této nové Nova, také v posledních dvou letech ukázal, že kumulativní provozní příjem z zlata Guoxinhui v prvních třech čtvrtletích roku 2019 dosáhl celkového provozního příjmu 39,4995 milionu milionů milionů milionů milionů milionů milionů Yuan. Zisková marže byla až 20%.

santosfcfansclub