Na akci přinesli technici spánku obyvatelům komunity skvělou přednášku o poruchách spánku a fyzickém a duševním zdraví.
Červený čistý okamžik hengyang 19. dubna (korespondent Xu Xingxing) Jak se rytmus moderního života zrychluje, problémy se spánkem jsou také stále výraznější, což se stalo důležitým faktorem ovlivňujícím kvalitu života lidí.Abychom evořili pozornost veřejnosti na problémy se spánkem, zlepšili povědomí o zdraví celého lidu a popularizovali znalosti zdravotního spánku, 11. zastávky spací kliniky na spaní na Nanhua Hospital na Nanhua University a Xuanbitang Community Service a komunitní služba Xuanbitang. Centrum okresu Zhuhui, Hengyang City, ve 4 17. místě, byly provedeny bezplatné konzultační konzultace, misijní konzultace a screeningové aktivity tématu „dobrý spánek a zdraví“.
Na místě akce přinesli technici spánku obyvatelům komunity skvělou přednášku o poruchách spánku a fyzickém a duševním zdraví, analyzovali význam zdravého spánku a uvedli, že poruchami spánku jsou syndrom nemoci způsobené několika důvody.Poruchy spánku s dlouhým termínem mohou nejen vyvolat nebo zhoršovat vysoký krevní tlak, cukrovku, mrtvici, srdeční choroby a nádorová onemocnění, ale také způsobit depresi, úzkost, duševní únavu, kognitivní poruchu a dokonce způsobit sebevraždu, vážně ohrožující fyzické a duševní zdraví lidí lidí .
Aby obyvatelé přiměli porozumět nebezpečím poruch spánku, intuitivnější, technici spánku používají příčinu, vyšetření a léčbu podrobně pro obstrukční spánkové dýchání (OSA) jako příklad.Prostřednictvím vysvětlení Dr. Tanga obyvatelé hluboce uznali úzký vztah mezi poruchami spánku a fyzickým a duševním zdravím.
Kromě toho byl v místě akce zřízen také zdravý spánek konzultační stůl, který zajišťuje volný krevní tlak a měření cukru v krvi, poruchy spánku, včasné screening a diagnostiku a léčebné služby pro lidi, kteří se zúčastnili.Zároveň profesionální lékařský tým také poskytuje masám pokyny ke zlepšení znalostí spánku a navrhuje návrhy na personalizované zlepšení spánku podle konkrétní situace každé osoby.Prostřednictvím otázek obličeje a na přednášce na -lékařský tým pečlivě poslouchal zavedení anamnézy obyvatel a poskytl jim přiměřené zacházení a vedení.U různých poruch spánku navrhované pacientem lékařský tým trpělivě odpověděl, podrobně se zeptal na stav a poskytl cílená léčebná řešení.U pacientů s poruchami spánku provedl lékařský tým také profesionální hodnocení, které je vede k ovládání způsobu, jak zlepšit spánek a provádět jedno konzultaci a poradenství pro lidi s poptávkou.
Sleep Medical Center of Nanhua Hospital dále posílilo pozornost veřejnosti k problémům se spánkem, zlepšuje úroveň zdraví lidí, umožňuje více lidem užívat si dobrý život přinesený zdravým spánkem a přispívá ke zdraví celého.
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub