Tyto noviny (reportér Qian Liqun korespondent Cheong) za účelem dalšího zlepšení kvality městského prostředí a vytvoření dobrého prostředí pro „vodní příbuzné, ekologičtí, Lu Tong a Chengmei“.
Cílem této operace je „vynikající životní prostředí a prospěšná živobytí lidí“, napravit a zlepšit šest aspektů vzhledu města, vzhled města, hygienu životního prostředí a pořadí provozu v klíčových oblastech. , a správa měst je v pořádku.
Šest klíčových sanačních úkolů je specifických. venkovní reklamní zařízení, pokud jde o zlepšení úrovně čištění a úklidové operace. a hromadění odpadků v klíčových oblastech, pokud jde o standardizaci správy parkovacích zdrojů, integruje zdroje parkovacích zařízení, zvyšuje nabídku parkovacích míst, realizujte stávající parkovací lůžka a nemotorizovaná vozidla, zvyšují vyšetřování a potrestání vozidel v porušení pomoci řízení vozidla; Rektifikace kolem městského nábytku se zaměřením na řešení současného nastavení jsou v managementu vynikající problémy, jako jsou nečistoty a ošuntělé; scénická místa a silnice. , Implementace řek a vod je prováděna, kvalita vody je pravidelně monitorována a kvalita vody a svahy pobřeží by měly být včas vyčištěny. Chování odpadu, jako je odpadní vody a domácí odpad v řece.
„Budeme dodržovat pracovní myšlenky, které kombinují„ linii bodu “, s průlomem„ bodů “, pohon s„ linií “, zakrytí„ povrch “, koordinují pokrok, komplexní správu a nadále propagují zlepšení životní prostředí. “Relevantní odpovědnost Úřadu pro městské správy měst je odpovědná za odpovědnost, kterou lidé říkají, že tato operace je vedena 3 městskými odděleními a 11 oddělení spolupracuje s organizací a implementací. Bude to trvat rozsah kultury centrum oblasti a oblast finančního obchodního obchodu jako hlavní sanační oblast.Během procesu opravy budou názory ulic a široké veřejnosti široce naslouchány a masy se aktivně podílí na pracovním vzoru ko -konstrukce, co -vlády a sdílení.
V současné době prošel úřad městské správy měst manuální vyšetřování Drone+, jakož i svolání komunitních kádrů a rozhovorů mas a masí atd., Aby komplexně dotkla souvisejících problémů v regionu.Během opravy, pokud občané zahrnuli názory a návrhy ze vzhledu města, parkovacích zařízení, čištění hygieny, zahradní ekologií, infrastrukturu a vody, mohou posílat e -maily do poštovní schránky třídy rektifikace: [email protected] , nebo dodržujte zprávu „Taizhou Weicheng Management“ WeChat Public Account.
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub