CHAOYing News Customer Zheng Jiaing Corespondenta Zhu Yunxi Wang Mingwei
Malý svátek „May Day“ je vhodný čas na odpočinek a odpočinek, ale je to také dobrá příležitost udržet zdravý životní styl.Cvičení je jedním z klíčových faktorů pro udržení dobrého zdraví a dovolená vám poskytuje perfektní příležitost integrovat více cvičení a zdravotní činnosti.
Zrychluje to, že zrychlení tempo života a zlepšením životní úrovně se stávají mladšími a mladšími.
V opačném případě cvičení podporuje zdraví nebo cvičení na podporu zdraví srdce.
Zdroj: Visual China
Existují zprávy o internetu, že jsem na internetu viděl náhlou smrt sportovních nadšenců. nikdy se neškolili. “
Posílením cvičení pro zlepšení kvality těla a zlepšení rizika osobních srdečních chorob je nutné zvládnout mírné volby a krok -krok se nečiní.
„Doporučená intenzita cvičení obecné populace je po cvičení pohodlná a pro standard není nepohodlí.“ 100 metrů, nebo on může běžet pouze 100 metrů, nebo on jen on může běžet, nebo on může jen běžet, nebo jen on může běžet 200 metrů a tak dále.
Zdroj: Visual China
Ať už je tato částka proveditelná, můžete si vybrat jednoduchý způsob, tj. Maximální počet srdečních rytmu (obvykle asi 175) dosaženého v cvičení mínus osobní věk. cvičení.
Zadruhé, když se naše cvičení zastaví, může se do deseti minut před cvičením vrátit srdeční rytmus, což znamená, že množství cvičení je také vhodné pro naše vlastní podmínky.
Metoda cvičení lze zhruba rozdělit na aerobní cvičení a anaerobní cvičení.Cvičení kyslíku se také nazývá napětí, jako jsou push -ups, trakty nahoru, napínače, činky, činky atd. Tato cvičení mohou cvičit svaly velmi dobře, ale nehrají účel cvičení pro srdeční funkci.
Pokud je hlavním účelem zlepšit stav srdce prostřednictvím cvičení, je vhodnou metodou aerobní cvičení, jako je rychlé chůze, běh, hraní, cyklistika, plavání, tanec, včetně kroucení Yangge, fitness cvičení atd. Jsou vhodné.
„Uveďte prosím zdroj“
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub