Jimu novinář Zhou Dan

Po oznámení obchodní integrace v únoru 18. dubna vydala Meituan generální ředitel Wang Xing interní e -mail k zveřejnění integrovaného pokroku organizační iterace. A domácí obchodní skupina.

(Obrázek Zdroj: Meituan Oficiální)

V únoru letošního roku Meituan oznámila hlavní místní obchodní podnikání generálního ředitele Wang Tuan Meituan, obchod a domácí obchodní skupina.Tato interní pošta byla oficiálně pojmenována výsledky předchozího kola obchodní integrace v architektuře společnosti a bylo jasné, že role identity Wang Yizhong byla jasná.

Podle e -mailu se Meituan „již nebude zřízen do obchodní skupiny obchodů a domácí obchodní skupiny. Obě obchodní skupiny upravily různá oddělení obou obchodních skupin, aby přímo patřily do„ základního místního podnikání “.

Zdroj blízký Meituanu analyzoval, že „v posledních letech podnikání Meituan ukázalo typické charakteristiky rozmanitosti, včetně různých modelů, jako jsou platformy a samostatně zaměstnanost. A různé podniky jsou v různých fázích rozvoje. Metoda řízení není Stejné, takže další integrace obchodních a iteračních organizací pomůže zlepšit efektivitu a přizpůsobit se změnám. “

Podle předchozí analýzy médií je integrace hlavních podniků souvisejících s místními podniky integrovat „integraci podniků, uživatelů a poptávky -aby se společně rozvíjely a poskytovaly nejúplnější místní spotřebitelské zkušenosti“.

„Těšíme se na misi„ Core Local Business “, která pomáhá všem jíst lepší, lepší život“, posilovat výstavbu systému řízení, pokračovat v upgradu schopností organizace, konsolidovat technickou nadaci, hluboce zabavit technické příležitosti Kultivujte průmysl a vytvořte více pro zákazníky, aby vytvořili větší hodnotu.

(Zdroj: Polární zprávy)

santosfcfansclub