1: Základní principy módního oblečení
Základními principy módního oblečení je kombinovat jejich těla, temperament a styl, aby mohly být při každé příležitosti slušné.

Konkrétně existují následující body:

1. Věnujte pozornost porovnávání barev:Věnujte pozornost celkové harmonii barevného tónu, Vyhněte se příliš náhlému nebo skákání;

2. Vyberte styl oblečení, který vyhovuje vašemu tvaru těla: Slim BodyMěl by být vybrán krátký tenký typPřizpůsobení, aby nedošlo k uvolnění;

3. Při výběru příslušenstvíOděvy se odrážejí, jako jsou náhrdelníky a náušnicePočkejte na dort;

4. Pokud si vyberete šaty, látka jeMěkké a dráždivéHlavně ne mocVystavte pokožkuJinak to dá lidem pocit frivolity;

5. Pokud se vám líbíZdůraznit pasNeignorujte pasNastavení designuPoložky

6. Věnujte pozornost koordinaci celého těla, jinak to není skutečná móda.
2: Jak se shodovat a vypadat módní a elegantní
Móda není jen to, aby se ukázala, ale také ocenit ostatní.Pokud chcete vypadat módní a elegantně, musíte vědět, jak to přizpůsobit, aby se vypadalo okouzlující.

Nejprve si vyberte oblečení, které je vhodné pro vaše tělo.Podle různých věků a typů těla si vyberte odpovídající styl oblečení, aby ukázal výhodu těla, aby se lépe upravilo tělo a ukázala mladistvost.

Za druhé, věnujte pozornost barevné koordinaci a jednotě v kombinaci.Obě položky i kombinace by měly mít celkový styl, aby se udržela celková harmonie a konzistence;Kromě toho příslušenství také hrálo důležitou roli při porovnávání efektů.

Například jednoduchá a praktická taška může lidem poskytnout pocit zralosti a stability, zatímco některé vynikající šperky mohou přidat trochu ženskosti.
3: Jaké jsou výhody populárních stylů na těle
V první řadě má mnoho výhod, které nosí populární styly, móda.Pokud chcete, abyste vypadali módněji, měli byste vyzkoušet různé styly a styly.Za druhé, populární modely vám také mohou přidat sebevědomí.

Ti, kteří se často nosí populární oblečení, se často cítí atraktivnější a více odlišné.

santosfcfansclub