Modrá a červená v hřebíčkové fialové, s nádechem šedého tónu, může lidem dát chladný a ušlechtilý pocit.Zdánlivě nízký klíč, ale může být neúmyslně nošen ohromující módníci, přirozeně se stane nejmodernější barvou jara.

2. Populární prvky -Romantické květinové drcení

Romantické a krásné květinové prvky byly vždy mainstreamové prvky jarního a letního módního kruhu.Vynikající květinová sukně Pick s nádherným středověkem je váš tvar plný starověkého stylu a za vteřinu vás přitáhne zpět do módního centra minulého století.

3. Populární prvky -sukně

Zdá se, že květinové prvky se v posledních dvou letech často objevují, zejména v pořadu v Gucci a Fendi.

V procesu každodenního opotřebení si můžete vybrat některé šaty s malou plochou vyšívaných květin a lehkých síťových materiálů, díky nimž budete vypadat osvěžující a budete mít atmosféru víly.

4. Populární prvky -smart streamsu

Květiny a tekoucí prvky střapce jsou opravdu módní prvky, které jsou pod vlivem alkoholu a krásy.Použití střapcových prvků na designu oblečení může vždy snadno vyvolat romantické a agilní pocity.Ať už se jedná o denní nošení nebo večeře, nošení střapců je velmi krásné.

5. Populární prvky -Pakel pylu

Po barvě koksu je tu další barva, která se letos rychle stala populární, a existuje velká hybnost později.Je to skvělý pyl broskvové v módním průmyslu a je také známý jako suchá růžová.Tento barevný systém je již romantický až do extrému, jako láska, která je trochu pohřeb a dekadentní, ale neochotná vyhodit.

Tento dotek barev a lidí s romantickými dívkami jsou nejvhodnější.S jedinečnou línou růžovou příchutí sezóny je více v souladu s počasím brzy na jaře.

6. Populární prvek -Avant -Garde zvířecí vzor

Vzor zvířat, který se vždy objevuje na stejné obrazovce jako sexy divoká a letos je také miláčkem módního kruhu.Zvířecí vzorce této sezóny již nejsou synonymem pro „upstart“, ale okouzlující divočina všude vás náhodou zachytí.

7. Populární prvky -Obsahujte velké tašky

Kromě stále více Mini se trend batohu zvětšuje a zvětšuje.Velké tašky, které pragmatismus miluje, mohou také ukázat módní vkus.Možná máte pocit, že je příliš přehnané na to, aby se shodovalo ve všední dny, ale mnoho hvězd je nadšenci nadměrné tašky.

Pro malou vílu, která ráda vkládá do tašky, mohou být uspokojeny pouze velké tašky. je ještě ještě více vysoká.

8. Populární prvek -square box taška

Taška na čtvercové krabici je pravděpodobně pouze dívky, které dokážou pochopit, a vynikající vzhled neví, kolik víly lze zachytit.Vypadá to, že malá krabice čtverce je tak tvrdá, ale uvnitř je plné retro dívčí srdce skryté.Zejména zámek, bronzová barva a vynikající tvar, plný exotického stylu.

santosfcfansclub