Čínská tisková agentura, Quanzhou, 17. dubna (reportér Sun Hong) Globální cestovní obchodníci (Fujian) a propagační aktivity turistiky v Quanzhou se konaly 17 .. O novém modelu kulturní spolupráce v cestovním ruchu v kulturním turistice námořní hedvábné silnice.
Aliance Silk Road Tourism City Aliance, která zde byla vydána „Propagace rozvoje iniciativy pro více kulturních turistic (Quanzhou)“ (označované jako „Quanzhou iniciativa“), Maledivy, Maroko, Kambodž, Malajsie a další země a regiony na podporu turistiky v různých místech turistiky zdroj.
17. dubna vydala Aliance Silk Road Tourism City Aliance „Propagace propagace iniciativy pro rozvoj (Quanzhou)“ v Quanzhou ve Fujianu.(Foto sdělení v Kulturním a turistickém úřadu Quanzhou)
Silk Road Tourism City Alliance byla založena v roce 2023. Jeho cílem je podpořit roli „mírové spolupráce, otevřenosti, tolerance, vzájemného učení, vzájemného učení, vzájemného přínosu a vítězství“ a hrát roli pro prohlubování přátelských výměn a pragmatická spolupráce v oblasti mezinárodního cestovního ruchu.K alianci se od nynějška připojilo 63 turistických měst ve 28 zemích včetně Malajsie, Íránu, Kambodže a Turecka.
Podle iniciativy „Quanzhou“ vydaná iniciativa Silk Road Tourism City Aliance, která se účastní členů, aby posílila koordinovanou spolupráci, aby dosáhla vzájemného přínosu a vyhrál výsledky; Posilujte udržitelný rozvoj, společně propagujte Haisi dohromady turistické město je prosperující.
Během akce se lidé kulturní cestovní ruch doma i v zahraničí také točili kolem tří tematických linií „starověkých městských ruin“, „Binhai World Tour“, „Shan di Risce“, ponořeni do Quanzhouových vysoce kvalitních kulturních turistických zdrojů a zažili zdroje a zažili Zdrojová nadace turistiky Fujianů v blízkém dosahu(přes)
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub