“Hory v Zhangjiajie jsou přeplněné Korejci.”

Od začátku letošního roku diskutovala sociální média Zhangjiajie s dalšími diskusemi o korejských turistech.16. dubna odhalilo provinční oddělení Hunan a cestovního ruchu, že v prvním čtvrtletí letošního roku získala 406 100 turistů, což je nárůst o 14,28krát rok -za rok; milion amerických dolarů, rok -za rok o 23,71krát.

Mezi nimi je Zhangjiajie City hlavním cílem vstupních turistů v Hunanu, zejména korejských turistů.V prvním čtvrtletí obdržela Zhangjiajie City 261 200 příchozích turistů, což je nárůst 47,58krát za stejné období v roce 2023 a nárůst o 44,44%za stejné období v roce 2019. Mezi nimi jihokorejští turisté dosáhli 105 100, což je o 367,76 časy ve stejném období v roce 2023, nárůst stejného období v roce 2019. 27,07%.

To přináší vlnu vln na trh cestovního ruchu Zhangjiajie.LI LI, vedoucí místní cestovní kanceláře, řekl Times Finance, že počet korejských cestovních skupin od loňského roku se zvýšil a letos se v současné době zotavil. Polovina jihokorejských cestujících.

Zhangjiajie turistická skupina (dále jen „Zhangjiajie“), jako jediná turistická společnost v Zhangjiajie, nezdá se, že by to mohla (dále jen „Zhangjiajie“).Finanční zpráva z prvního čtvrtletí zveřejněná společností Zhangjiajie (000430.SZ) ukazuje, že se očekává, že během tohoto období ztratí 45 milionů juanů na 50 milionů juanů a ztráta se za stejné období loňského roku zvýší o 66%.Zároveň byla spolupráce Zhangjiajie s Wandou pryč.

Korejští turisté jsou plní zhangjiajie,

Období cestovní komunity bylo uspořádáno do října

Jihokorejští zákazníci byli vždy hlavním zdrojem zámořských zákazníků v Zhangjiajie.

Kolem roku 2000 začaly korejské zákaznické základny, které byly cestovním ruchem a obchodem v Jižní Koreji, růst.V roce 2006 byla otevřena mezinárodní přímá cesta Soulu v Jižní Koreji. .

V únoru letošního roku ministerstvo půdy a dopravy v Jižní Koreji uvedlo, že počet cestujících v Číně a Jižní Koreji po čtyřech letech prorazil jeden milion lidí. do Zhangjiajie.

Li Li, osoba odpovědná za cestovní agenturu, řekla Times Finance, že velikost korejských turistů se v zásadě vrátila k pre -epidemickému od začátku tohoto roku a počet korejských turistů ve scénické oblasti se také výrazně zvýšil .Místní cestovní kanceláře mají oznámení korejských turistů a cestovních skupin a většina z nich je v květnu vybavena korejskými průvodci a zákaznickými službami.

Xiao Ling v dubnu cestovala do Zhangjiajie City. Vyšplhavé hory a pohoří Tianmen se setkává s několika korejskými turistickými skupinami. “

Podle konvenčních tras poskytovaných cestovní kanceláří chodí korejští turisté do Zhangjiajie City, aby nakládali atrakce karet jako 5a -úrovní malebná oblast. Ve městě Zhangjiajie.Kromě toho jsou zde Galerie Tianzishan, Shili, jeskyně Huanglong, Baofeng Lake a další malebná místa.

Mezi nimi patří scénická oblast Baofeng Lake a Tramvaj Shili Gallery Tram do operací Zhangjiajie Tourism Group.

17. dubna, které se týkalo oddělení cenných papírů Zhangjiajie jako investor, uvedl, že korejský turisté jsou stále relativně malé než domácí turisté Podnikání společnosti je více na domácím trhu.

Výkon zveřejněný Zhangjiajie ukázal, že čistá ztráta byla zaznamenána na 50 milionů juanů v prvním čtvrtletí. o 5,43 milionu juanského roku -za rok.Současně se náklady na tržby zvýšily o 4,07 milionu juanů -na -oročně a náklady na daň z příjmu se zvýšily o 7,15 milionu juanů rok -na let.

Spolupráce s Wandou selže,Da yong starověké město stále ztrácí peníze

Zhangjiajie je jedním z mála malebných míst, která dosud neztratila ztráty.

12. dubna Zhangjiajie vydala výroční zpráva 2023, která vyjádřila, že v loňském roce byl celkový provozní příjem 420 milionů juanů, což je nárůst o 217,02%za stejné období v loňském roce, hlavně kvůli roku -na rok -rok -na rok Zvýšení turistické recepce společnosti, která řídila provozní příjem o 287 milionů juanů.Současně čistý zisk připsaný akcionářům kótovaných společností činil 239 milionů juanů.

Zhangjiajie z důvodu odpisování a amortizace a finančních výdajů na darevětou městskou společnost Da Yong stále ztrácí peníze.

Uvádí se, že projekt byl postaven Zhangjiajie asi 2 miliardy juanů.Projekt zahájil výstavbu v roce 2016. Vzhledem k dlouhému stavebnímu cyklu bylo Da Yong starobylé město odloženo a nakonec v červnu 2021 zařadilo do soudu.Neočekává se však, že následná investice a provoz projektu, postižená poklesem na trhu s cestovním ruchem, se však neočekává.Současně, po dokončení projektu, je do ročního zisku a ztráty zahrnuto velké množství odpisů, amortizace a finančních nákladů.

V roce 2023 Zhangjiajie očekával, že projekt v projektu Dayong Ancient City byl 249 milionů juanů, což je nárůst o 99 milionů juanů rok -ročně, hlavně kvůli ztrátě 75,15 milionu juanů při zhoršení aktiv a zhoršení aktiv a zhoršené daně z příjmu daně vrátil se na 36,59 milionu juanů.

Rozumí se, že v důsledku propagace investic dosud nepravilo da yong starověké město.V listopadu loňského roku na interaktivní platformě investorů uvedl Zhangjiajie v problému ztráty peněz ve starověkém městě Da Yong, že Da Yong starověké město táhlo s uvedenou společnost Spolupráce s Wandou stále dále vyjednává a společnost věří, že vyřešení krize vyžaduje čas.

Spolupráce s Wandou kdysi považovala vnější svět za příležitost obrátit situaci ve starověkém městě Dasong.

V dubnu 2023 dosáhl Zhangjiajie spolupráci se skupinou Dalian Wanda. Část projektu Daiyong Ancient City.Od druhé poloviny loňského roku se však Dalian Wanda Group také narazila na tlak na dluhové výstavy a IPO.

16. dubna letošního roku společnost Zhangjiajie interagovala s burze Shenzhen, že spolupráce s Wandou v roce 2023 podepsala dohodu o strategické spolupráci, protože nedošlo k podstatné spolupráci a strategická dohoda byla neplatná.Výše uvedené zástupci cenných papírů také uvedli, že rámcová dohoda s Wandou vypršela v lednu 2024 automaticky;

Na interaktivní platformě investorů mnoho investorů vyjádřilo obavy z provozu starověkého města Da Yong a navrhlo, aby kostýmy krátkých kostýmů mohly být otevřeny.Výše uvedené zástupci cenných papírů uvedli, že se stále snaží najít partnery a problémy s příjmy projektu jsou také „velmi naléhavé“.

Na sociálních platformách mnoho spotřebitelů odráží, že počet turistů ve starověkém městě Da Yong je malý a tichý a opuštěný.Turista, který během dovolené v Qingmingu šel do Zhangjiajie, řekl Times Finance, že starověké město Dayongu cítilo, že to nebylo plně rozvinuté.

Zhou Mingqi, zakladatel Jingjian Think Tank, poukázal na to, že v Číně jsou dva typy malebných míst, jedním z nich je malebná místa a druhá je starodávná městská malebná oblast.Domnívá se, že cestovní ruch Zhangjiajie by se měl změnit z tradiční turistické dovolené, aby se stavěl produkt pro dovolenou na malebných místech. Nedostatek přesného umístění a úsudku od začátku.

Kromě toho byla od roku 2017 do strategického plánování zahrnuta integrace fúzí a akvizic a tvrdí, že je nutné integrovat a kontrolovat zdroje cestovního ruchu s vysokou kvalitou, Tourism Zhangjiajie dosud neměla velké akvizici ani injekci aktiv nebo injekce aktiv v posledních letech.

Zhangjiajie stále čeká na inflexní bod představení.

santosfcfansclub