Noviny (reportér Liao Yanxia korespondent Cao Lu) 17. dubna jsme se dozvěděli z obecního ekologického a životního úřadu, že od letošního roku zahájilo naše město klíčovou část „jednoho malého po sobě trochu aktivity„ modré vody “ aktivity „jarního vánku“.Kvalita kvality vody ve výši 14 zemí a provinčních sekcí ve městě dosáhla 100%, z nichž 12 zlomených povrchů dosáhlo kvality vody II a ostatní oddíly dosáhly požadavků na cíle hodnocení.
Od začátku letošního roku městské úřad pro ekologické a životní prostředí a Xiangtan Ekologické prostředí monitorování provincie Hunan společně prováděly činnosti „jarního větru“ činnosti „jarního větru“ s okresním úřadem kraje (městské) okresního úřadu Wenjia Beach, Lianshui vstoupila do Hekou, Shaohe Lishan Village, Youth Reservoir a další klíčové sekce, aby se prováděly na vyšetřování a sledovatelnosti, a povedlo příslušné okresy a hrabství, aby našli příčiny problémů, formulovali opatření k nápravě a přiřadili úkoly nápravy.Úřad pro ekologické a ekologické a životní prostředí také provede vyšetřování a vyšetřování v oblasti bydlení a stavebnictví za účelem provedení terénních průzkumů a vyšetřování městských domácích čistíren odpadních vod na úrovni okresu
„Prostřednictvím opravy se kvalita vody přehrady výrazně zlepšila.“ Tři fáze kontroly, konsolidace a zlepšení a kvalita vody z III do třídy II byly přidány do sekce „14. pěti let“.
Od loňského roku se požadavky na hodnocení sekcí Shaohe Lishan byly zvýšeny z třídy III na třídu II, ale Shaohe má malou vodní kapacitu a špatnou schopnost vlastního sítě v loňském roce.Od začátku letošního roku se společně dotkli ekologické prostředí Shaoshan City, stavby, zemědělské a venkovské oblasti a další oddělení a my jsme společně pracovali na provedení komplexního zlepšení vodního prostředí a ekologické obnovy povodí řeky Shaohe, Komplexní sanace venkovských domácích odpadních vod a čištění znečištění zdroje zemědělství se zlepšuje.Až dosud se část části vesnice Lishan dosáhla požadavků posouzení třídy II.
Podle příslušné osoby odpovědné za obecní úřad pro ekologické a životní prostředí bude aktivně vykonávat dobrou práci při napravení zaměření otázek souvisejících s vodou, uspořádá příslušnou práci zdrojů pitné vody, začněte přístav nečistot, aby prozkoumal Úplné práce související s pokrytím a plně chrání řeku a modrou vodu.
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub