V nedávné době byla v okrese Huangpu zahájena nedávno „Najít zdravého malého mistra a sdílet zdravý příběh“ online soutěž PK a děti ve věku 3–6 let v jejich jurisdikcích se aktivně přihlásily k soutěži.

V soutěži, roztomilé děti hrály různá malá zvířata se svými hlasy, některé byly zlobivé jako malé opice, některé byly chytré a roztomilé jako malí králíci a některé byly stejně upřímné jako malé prasečí. S jejich kreativitou a představivostí, vyrábějí publikumZdá se, že je ve světě pohádky.Používají své vlastní něžné děti k integraci zdravotních konceptů do sebe v příbězích břicha.

Představení dětí je skvělé a rodiče nejsou podřadné. Někteří jsou vybaveni krásnou hudbou na pozadí pro příběh;Někteří si hrají s dětmi, aby vyprávěli zdravotní příběhy ve formě interakce;Některé kombinují příběhy s kulturou Haipai a učení angličtiny.Bez ohledu na to, co děti říkají, rodiče je vždy povzbuzují, povzbuzují úsměvy a potlesk a dávají jim důvěru a odvahu.

“Tato hra je obzvláště dobrá, … moje dítě je nyní doma” toaletní dozor “.Řekla matka zúčastněného dítěte.

Podle charakteristik diverzifikované poptávky po popularizaci zdravotnické vědy v Asociaci plánování rodiny Huangpu District Family Planning Association se spoléhá na propagandu Asociace plánování rodiny v různých ulicích k propagaci a mobilizaci nových občanských rodin k účasti naSpolečně soutěž o zdraví.Kulturní podpora a atmosféra veřejného mínění pro stavbu dětské přátelské společnosti.

Rozumí se, že tato událost je jednou z činností zdravotních a kvalitních zvyšování projektů občanů v okrese Huangpu. V budoucnu bude sdružení okresního plánování rodičů Huangpu provádět více tematických aktivit, které masy rádi vidí, prohloubit stavbudoučování rodiny a rodinného stylu a propagace zdraví, aby se stala důležitou konotací vynikajícího rodinného stylu v nové éře.

První cena Ren yan „Jezte více ovocných tělesných tyčinek“

Druhá cena, kterou xinzheng “Dirty Pig”

Award druhé třídy Huang Yuchen „Malé holčičky, které milují cukr“

Druhá cena Bai Ruoyi „Prase, které vám nemyje ruce“

santosfcfansclub