Ahoj všichni, jsem královna módních drby.
Nedávno mnoho přátel vytvořilo soukromé zprávy.Rád si kupuji oblečení, ale nemůžu nosit pocit modelu.
Ve skutečnosti chce Bazi říct všem,Důvod, proč se model stává modelemJe to proto, že mají své vlastní výhody a pozdější odbornou školení, aby to mohli lépe ukázatCharakteristiky a návrh oblečení.
Jak tedy musíme obyčejní lidé posílit svůj pocit módy a zvýšit scénář použití každé oděvní položky?Dnes osm Mei vysvětlilo z následujících aspektů, aby pomohlo všem stát se krásnějším a módnějším!
Proč musím posílit „módní smysl“?
Nejvhodnějším vyjádřením pocitu módy je začít s vlastním stylem oblékání.
Pocit módy neexistuje sám. to vám vyhovuje.
Jaké jsou způsoby, jak najít v životě „módní inspiraci“?
Všichni víme, že ti, kteří jsou pro vás vhodní, jsou nejlepší, takže pokud se chcete změnit z malého a bílého na „král“, najdete inspiraci v mnoha detailech a aspektech v životě, jako je začínající ze stávajících podmínek!
1. Najděte inspiraci z šatníku
Dívky milují nákup oblečení a ještě více v měnící se sezóně,Chcete -li upgradovat svůj „smysl pro módu“, nejzákladnější věcí je využít stávající zdroje k vytvoření vlastní „módní budovy“.
Vědět, jak si vybrat, je moudrost, snaha nosit nové způsoby je také moudrost.Změňte metodu odpovídající, budou neočekávaná překvapení.
„One Wear“ zlepšuje plasticitu jediného produktuDvojitý vlněný kabát je jednou z položek, které odrážejí texturu na podzim a v zimě.
① Černá vlněná kabát+červená květinová sukně
Kolize červených a černých kolizí je velmi silná a může vytvořit efekt oblékání očí.
② Béžová dvojitá vlněná kabát+leopardská sukně
Leopard tisk je symbol sexy a zralého.
③ Béžový dvojitý vlasový kabát+béžový vysokoškolský ústní kalhoty+pruhy uvnitř t
Jeden z běžných prvků mužů a žen je kvůli jeho volnému čase a freeness také používán k vytvoření uniformy námořnictva. je temperament skvělých dívek.
Spolupráce hlavní položky a pomocných předmětů mohou představovat mnoho různých stylů.
④ Horn Buckle Coat+Beige Wide -Leg kalhoty
Vysokoškolský styl rohové spony byl pozoruhodným „pevným zápasem“ od minulého století do současnosti.
⑤ Britská mřížka Scarf+Horn Backle Coat+tmavě modrá škola uniformní kalhoty
Britské juniorské středoškolské školy se potí s košilemi a obleky, věřím, že to každý často vidí v televizním seriálu, a změnou předmětů tak, aby se tento obal na tento roh červený krav objevil, je to zajímavé?
⑥ Červená britská spona rohů+černé legíny+černá kožená bota
Říkáme, že nejvíce strach z mladých dívek je horizontální prodloužení, které bude vypadat krátce, takže tento kabát červený roh chce nosit slabost a tenkost malé dívky, takže s osobními kalhotami s malými nohama a malou koženou botou je to Dobrá volba.
身 MI -KOLORED PLAID SUCIRT+PILE LALLAR CHESOR
Elegance a temperamentu kostkované sukně mohou muži i ženy ocenit s béžovou pilotovou límcem Také teplé a módní.
⑧ Krytá rameno+bílá košile+béžová kostkovaná sukně
Pletení ramena často nosí, když jsme byli mladí.
服 Oranžový chléb oblečení+béžová kostkovanou sukně
Oranžové barevné vlastnosti jsou živé.
2. Pomocí videí nebo fotografií kdykoli nahrávejte své oblíbené opotřebení
Mnoho dívek se setká s takovou situací.Osm Mei vám dává návrh, tj. Používání videí nebo fotografií k nahrávání tohoto dne.
V budoucnu najdete podobné nošení a make -up na základě těchto fotografií a vytvořit si svůj vlastní styl.Zkuste změnit příslušenství, jako jsou boty, klobouky, náhrdelníky atd., Změny více bodů, najděte svůj vlastní módní styl.
Stejná halenka, klobouk je jiný, styl je velmi odlišnýHat klobouk rybího klobouku.
Totéž je letní halenka, Ouyang Nana je spárována s tmavou barvouFishermanův kloboukNásleduje líný a příležitostný styl, vzpurná holčička souseda má roztomilou atmosféru dne, ale ráda předstírá, že je v pohodě.
▽ Jennie odpovídáVelký klobouk okrajePříležitostná a sexy sada top plodin má další retro plakát.
▽ Pokud je klobouk nahrazen „malým kriketem“Barety, A nemáte literární temperament, stejný styl blůza, může být transformován různým příslušenstvím, může tvořit jiný styl.
Styl „květinového sukně“ se mění, ale je připisován tašceVak pro úpravu trávy peří
Květinová sukně je po celý rok dívčí prvek volného času.Celkový styl je ještě více „Ghost a Horse Girl“.
A stejné květinové šaty,Nahrazeno tkaní taškou s dekorací květinStal se to francouzský venkovský styl.Nová inspiraceVlněná látka?
Jednoduché t -košile, kvůli „brýlem“, jiný je dobrý Barevné dekorativní brýle zlaté hedvábné rám
Byla kolem mě dívka, že chtěla nosit brýle před krátkozrakostí, protože vypadala „velmi dobře informována“ a později zjistila, že ne všechny oči jsou stylem a je to také letní sportovní t -košile. Brýle, nechte ji proměnit v laboratoř „Strange Coffee“ Spolužák vyzařuje podivné světlo, ale je záhadný a atraktivní.
Lin Yun’s Golden Frame Eyes,Naproti tomu více studentů je více naštvaných a dobrých dívek,Tvar horní šířky a úzké čočky může také modifikovat tvar obličeje současně.
Zde Ba Mei sdílí tipy pro výběr tvaru objektivu: Pokud je vaše tvář kulatá a chce vypadat více stereo a kostí, vyberte si brýle s mnoha pravými rohy, jako jsou čtvercové tvary. zaoblený objem.
Malá technika změny stylu změnou příslušenství je také malá zkratka, kterou jsme kromě velkého počtu indukčních příslušenství, které jsme zmínili, našli.Náhrdelník, náušnice a dokonce i klipy pro malé vlasyJsou to také velmi důležité podrobnosti!
Použijte „náušnice“ k úpravě tvaru obličeje a zvýšení prominentního styluNáušnice s kovovým náušnicí kovové s velkým ušním
Před analýzou této skupiny musí osm MEI zdůraznit nejdůležitější bod: příslušenství blízko obličeje si musí vybrat barvu a délku délky, aby se lépe přidalo body k celkovému tvaru!
▽ Tvář a tvar těla Zhou Yutongu jsou tenké a tenké a linie tváře husího vajíčka jsou také svisle prodlouženy.Proto, pokud chcete být více afinitní a můžete odpovídat tvaru obličeje, vyberte kulatý velký ušní prsten.Sestry, které upravily mandibulární poptávku, nezapomeňte co nejvíce ovládat polohu uší v dolní linii čelisti, jinak nebude existovat žádný účinek.
▽ tvář gulinaza je porovnána,Mezera mezi délkou horizontální a vertikální není příliš velká, Tvář má mírný pocit kosti, ale není dostatečně plný, používá kulatýMá určité tolerantní náušnice tvarované skořápkou, které mají ozdobu, s tisíci stylů.
▽ tvář Yang Zi se liší od výše uvedených dvou aCharakteristiky obličeje jsou zjevně „masitá“> „kostní kůže“Proto nemůžete rozšířit tvar obličeje z horizontálního směru a nemusíte plnit plnost.Jednoduché diamantové náušnice mohou na pracovišti vytvořit schopný ženský styl.
Změna malých doplňků může způsobit, že váš styl má kromě klobouků, tašek a náušnic uvedených náušnice a výše uvedené můžete také zkusit použít různé náhrdelníky, vlasové pásky, vlasů a další malé malé malé řetězy. Vlasové pásky, vlásenky atd. Změny citlivé doplňky.
Zatřetí, informace o módě související s vyhledáváním, podívejte se na módní časopisy, abyste našli inspiraci
Praxe vždy vyžaduje, aby to teoretický základ podporoval.
Pro dívky, které chtějí vzít japonský styl, můžete odkazovat na některé japonské značky a japonské časopisy, které se vám líbí, jako je Moussy, Snidel, Kawaka Pauling, Uniqlo atd.
Odpověď japonského módního časopisu se také může přihlásit nebo stahovat některé elektronické verze Verze se nazývá „Xin Wei“.
Kromě „Vivi“ můžete vidět „Voce“
Kromě výše uvedených dvou knih je tu jedna, která s vámi musí být sdílena „Ray“Musíte to slyšet v čínštině, to je „Ruili“.
Pokud se vám líbí evropská a americká verze stylu, můžete se pokusit vidět pouliční střílení módních týdnů, jako je Paříž a Milán, věřím, že získáte více inspirace.Můžete se také podívat na „Vogue“, „Fashion Bazaar“, „Allure“ atd.
Začtvrté, jděte nakupovat, věnujte pozornost přilákání vašich předmětů a hledejte názory úředníka nebo společníka
Při nakupování se často cítíme populárnější, současná popularita.Například nejoblíbenější zimou v 19. roce je zelená a na jaře a v létě roku 2020 je modrá -zelená reffekt ještě prosperující.Můžete také určit, zda je vhodný pro vaše texturu těla a kůže na základě materiálu a detailů oblečení.
Dívky s příliš širokými rameny nejsou vhodné pro nošení bublinových rukávůDívky s krátkým krkem nejsou vhodné pro nošení vysokých krkůDívky s hustým telecím břichem nemohou nosit sukně, které se stanou břichem teleBarva a černá a bílá šedá se šedým tónem se nezvýšíKombinace vlastního zážitku z oblékání a pak jděte do fyzického obchodu a najdete styl kostýmu a materiál, který vám vyhovuje, aby se zlepšil váš smysl pro módu v životě, najděte styl, který je pro vás vhodnější a zdůrazňuje výhody.
Tento článek byl původně vytvořen módním drby Xiaotian a byl zakázán dotisknout.
Pokud se vám můj článek líbí, prosím [jako, zanechte zprávu a dopředu], chcete se dozvědět více módních dovedností, věnujte prosím pozornost ~
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub