16. dubna se v Shenzhenu konala konference CREATE 2024 BAIDU AI Developer Conference.Li Yanhong, zakladatel, předseda a generální ředitel Baidu, řekl: „V budoucnu se přirozený jazyk stane novým obecným programovacím jazykem. Dokud budete mluvit, můžete se stát vývojářem a změnit svět svou vlastní kreativitou. “

Na konferenci Junjie, senior viceprezident skupiny Baidu Group a generální ředitel Baidu Mobile Ecological Division, uvedl, že inteligentní orgán přetváří metodu interakce s lidmi a technickou interakci, aby přinesl novou ekologii aplikací, tok a obchodní model.Mobilní ekologie Baidu není jen horkým místem pro velké modely, ale také příliv vlny Smart.Ať už se jedná o uživatelé, zákazníci nebo ekologičtí partneři, mohou v Baidu Mobile Ecology sdílet nízké prahové hodnoty, multisceny a inteligentní ekologii s vysokou hodnotou.

Junjie řekl, že na úrovni uživatelů se Baidu mobilní ekologie zavázala vytvářet „super inteligentní díly pro všechny“. , moudrost, moudrost 播星 等 正 成为 商业 经营 的 标配 和 ; 在 生态 层面 , Agent Builder (智能体 平台) 致力于 让 个 人 都 成为 智能体 开发者 , 成为 可 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 , , 开发 , , , , , 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发 开发人 可 经营 、 Každý může mít prospěch platformu.

Nativní aplikace AI jsou zcela zrekonstruovány, objevují se „super inteligentní díly pro všechny“

Podle zpráv má mobilní ekologie Baidu 1 miliarda nádherných uživatelů.Pod požehnáním velkých modelů inteligentní tělo nejen transformuje potřeby uživatelů na zralé produkty, ale také obnovilo klasické produkty a zabavilo srdce uživatelů v éře AI.

Vezměte si knihovnu Baidu jako příklad. a obrazy. upraveno.

Pokud například chcete vytvořit novou zprávu o energetickém automobilovém průmyslu, můžete říci jednoduché hlasové pokyny v aplikaci Baidu Library, která může nejen rychle generovat úplnou strukturu a autoritativní obsah, ale také použít hlas přímo k úpravě dokumentace, přímé upravení dokumentace, Upravte documens přímo, upravte dokumenty přímo a upravte dokumentaci přímo.Rozumí se, že vzhledem k tomu, že byly spuštěny nové funkce AI knihovny Baidu, kumulativní počet uživatelů AI překročil 100 milionů a kumulativní funkce překročily 800 milionůkrát.

Kromě vytváření obsahu uspokojí různé nativní aplikace AI mobilní ekologie Baidu denní potřeby práce a života uživatelů.Jako nativní aplikace AI vytvořené od 0 do 1 se aplikace Wenxin Words stala „univerzálními těly“ uživatelů a každý může snadno vytvořit a ukázat své vlastní inteligentní části.

Například na aplikaci Wenxin Words mohou uživatelé používat inteligentní těla k provádění „video dialogu“, zapamatovat si slova, správně řeč a mohou simulovat rozhovory prostřednictvím inteligentního těla, mluvit se starodávnými starověkými lidmi atd.V současné době vytvořilo 300 000 tvůrců inteligenci ve Wenxinově slovní aplikaci a spustilo 400 000 funkční inteligence s inteligentními fyzickými hovory 800 milionů.

Připojte se k obchodníkům a uživatelům, nechte inteligentní tělo stát se komerčními operacemi „standardem“

Na úrovni zákazníků společnost Baidu Mobile Ecology použila inteligenci na obchodní scénáře, což přineslo nový přírůstkový růst milionům obchodníků a ekologických partnerů.Junjie uvedl, že inteligentní tělo umožnilo obchodníkům a uživatelům dosáhnout „dvou cest“ a stane se standardní a infrastrukturou komerčních operací.

Například, Baidu Merchant Intelligence se stává zlatým prodavačem, který se stal podnikovým podnikem online.

Například Junjie řekl, že vzdělávání Kai Tak, známý vzdělávací podnik, má v zemi více než 60 poboček a mnoho zámořských poboček, které pokrývají široký rozsah země a má vysoké požadavky na příjem.

Jak můžeme přijímat konzultaci zákazníků 24 hodin denně a zvýšit úroveň recepce a snížit provozní náklady?Baidu vytvořil exkluzivní zpravodajství pro vzdělávání Kai Tak, který se stal konzultantem pro studium v ​​podnikání a studenty v prvním týdnu spuštění. byla významně snížena a provozní účinnost se výrazně zlepšila.V současné době vytvořilo inteligentní orgány více než 10 000 společností a průmysl pokrývá více než 30 průmyslových odvětví, jako je vzdělávání a školení, realitní dům a stroje a vybavení.

Ve stále konkurenceschopnějším průmyslu E -Commerce se živé vysílání E -Commerce stalo standardem pro obchodníky a odborníky, ale pro mnoho malých a středních podniků je stále „vysoce profil“.Baidu Huiwan Star umožňuje živé vysílání E -Commerce uvědomit si „bezpilotní řízení“ prostřednictvím tří základních schopností inteligentních otázek a inteligentních skriptů a inteligentního ovládání, aby vytvořila digitální osobu s různými styly, pomáhají obchodníkům nepřetržité pro 7. *24 hodin.

Mnoho celebrit také začalo používat inteligentní těla pro zboží.Nedávno Baidu upřednostňoval a Cat Eye společně vytvořil živé inteligentní tělo Bao Bell a uspořádal „autentický a falešný Bao Bell“ se seznamem zboží.V současné době Huiwan Star pomohla desítky tisíc obchodníků snížit náklady a zvýšit efektivitu a náklady na živé vysílání se snížily o 80%a průměrný GMV se zvýšil o 62%.

Nechte inteligentní „rozvíjet“ a stát se „sborem“ celého lidu

“Doufáme, že inteligentní vývoj již není patentem pro několik lidí, ale stává se schopností každého.”

Z tohoto důvodu Baidu upgradoval „Spirit Matrix“ na Agent Builder jako inteligentní model založený na modelu, aby vytvořil platformu a poskytl vývojářům dvě nízkonákolní inteligentní části: nulový kód a pro vývojové modely. Snadno vytvořit inteligentní večírky a stát se inteligentními vývojáři.

Zároveň má každý vývojář příležitost získat diverzifikovaný příjem vytvořením vysoce kvalitní a cenné inteligence.Smart platforma Wenxin Wenxin poskytuje distribuční cestu distribuce ekologické matrice Baidu k otevření Baidu Search, inteligentní hardwarové platformy Xiaodu, Wenxinova slova, mapy, letadla vozidla a další multi -equipment a multi -equipment k dosažení „vývoje+distribuce+Realizace“ .

Například, pokud uživatelé hledají „Jak hrát ve Wutongshan zítra“ na Baidu, mohou získat návrhy na oblékání, informace o lístcích, povinné atrakce, doporučení trasy atd. Najednou.To je přesně poskytováno inteligencí vývojáře.Mezi současnými požadavky na Q&A při vyhledávání Baidu dosáhl první podíl první spokojenosti 70%.Setrvačník nabídky a poptávky se neustále otáčí, což uživatelům umožňuje najít to, co hledají a zažívají.Nechte vývojáře získat výhody a rychleji se zvyšovat.

Wenxin Smart platforma přitahovala pozornost a použití mnoha vývojářů.Od nynějška Wenxin Smart platforma shromáždila více než 50 000 vývojářů, vytvořila více než 30 000 chytrých a společně vytvořených prosperujícím inteligentním ekosystému.V budoucnu bude Baidu i nadále budovat inkluzivní komerční kanál, takže Wenxin Smart Ecology se stane platformou pro všechny, kteří se mohou vyvíjet, každý může fungovat a prospívat všem.

santosfcfansclub