Nedávno dorazila módní svátek, Hermes představil 2024 letní pánské módní přehlídky v Šanghaji.Tato módní přehlídka, Hermes, vytvořila hřiště s plnou architektonickou estetikou a přivedla sérii letních pánských oděvů 2024 do další nálady.Véronique Nichanian, umělecká ředitelka Hermesův mužů, má dlouhou historii řeky a otevřela módní cestu s velkým prostorem uměleckého centra západního pobřeží s mnoha přítomnými hosty.
2024 Summer Pan’s Fashion Show je lehká.Všechna srdce na pořadu jsou dojatá, přísná a radostná, tekoucí a strukturovaná, osvěžující dech vstupuje do srdce a uvolní se nepochybné pokušení smyslového smyslu.
Série letních mužů z roku 2024 ukazuje měkké a jemné jako celek.S vynalézavostí, novým krejčovstvím, intimní texturou, jemnou barvou, odvahou a vnější sterilizací prostřednictvím vynalézavosti vynalézavosti se navzájem srazí a hraje architektonickou estetiku s oblečením.
V výstavním prostoru, světlo a stín v pronásledování Show Space, nastíní půvabné vzory nebo pohlaví obě strany, aby nosily kůži, nebo se probudily perspektivou nebo představovaly chytrý a třírozměrný materiál; Hedvábí, bavlna, technologická tkanina a kašmírový materiál.Pokud jde o barevný systém, písečná žlutá, pára, ledová krystalová barva, zelená klopa zelená a minerální barevné tóny se vzájemně mísí, navzájem se odrážejí a odrážejí se.
Stojí za zmínku, že pulzující scény v Shanghai na mužské show se zde ukázaly pomalu.
Japonská barva postupně zmizela a lucerna byla na začátku a městský prvák byl po představení ponořen do ní.Barva a textura, chuť a zvuk, pás a DJ, objevující se v neskutečném prostoru, evokující nekonečné reveries.
Reportér Red Star News Zhang Bo
(Stáhněte si zprávy Red Star, v reportingu jsou ceny!)
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub