Za účelem provedení práce nasazení výstavby měst pro rozvoj mládeže v Shenyangu, budování mládeže vyvinutých měst, budováním mládežnických čtvrtí a aktivně vedení komerčních dopravců s velkým rozsahem inovovat spotřebitelské scény, aktivní spotřebitelskou atmosféru a stimulovat offline konzumaci a stimulovat offline konzumaci a stimulovat offline konzumaci .Město Shenyang Vientiane aktivně reagovalo na vládní výzvu a obrovské částky peněz na vytvoření nové oblasti Superwanping 24. března, aby vybudovala novou scénu a sociální stanoviště pro mladé spotřebitele ve městě a postavila novou scénu a sociální stanoviště pro život.

Objevila se nová oblast Shenyang Vientiane City. , stravování.Téměř 20 regionálních prvních obchodů a nejnovější obrazové obchody s více než 40 značkami, Peet’s Coffee, Shengshan Flower, Xin Yicong, Lasagnee, Ease Green, Ro’iin’s Heart, každý den, double, ve které se usadila, v oblasti venkovních sportů, Ohromující debut Mengxiang a první North Facel2 3.0 v severovýchodní Číně společně staví sestavu značky s průkopnickou silou a vlivem.Kromě toho první DJI na severovýchodě DJI | Pole vynikajícího života pro spotřebitele, což vede nový nový život trendové módy.

Změna této scény přitahovala nejen pozornost velkého počtu mladých spotřebitelů, ale také spustila tematickou bouři v sociálních médiích.Díky svým jedinečným produktům a službám mají tyto značky nekonečně nepřetržitou čerstvost, což spotřebitelům přináší modernější volbu a diverzifikovanější a vysoce kvalitní nakupování.Poskytněte spotřebitelům pohodlné, elegantní a vysoce kvalitní nákupní prostředí.

S tichem jara opět uvedla obchodní struktura okresu Heping. Shenyang.Cíl budování „sousedství pro mládež“ pokračoval v postupu.

santosfcfansclub