Král
5. května je světový den řemesel.Provinční komise pro zdraví a zdraví a provinční centra pro kontrolu a prevenci nemocí vydaly zdravotní připomenutí: vývoj dobrých návyků rukou je nejúčinnější, nejefektivnější a nejúčinnější metoda pro prevenci a kontrolu infekčních nemocí. .
Podle Zhang Yuqina, odborníka na kontrolu a kontrolní středisko pro kontrolu a kontrolu provinčních chorob Henan, v každodenním životě, ať už jde o infekce dýchacích cest způsobené virem, nebo střevní infekce způsobená střevním patogenem, mohou tato onemocnění většinou způsobit infekci a šířit se patogenním znečištěním a šířením patogenním znečištěním a šířením patogenním znečištěním. .Proto lze ruční hygienu v čase a standardizaci čistit a ruce lze udržovat přímo nebo nepřímo přenášející nemoc, což je velmi účinné pro ochranu zdraví sebe a jeho rodiny.
Existují dvě běžné metody hygieny rukou: mytí rukou a dezinfekce rukou.Například, když jsou na ruce viditelné znečišťující látky (zvracení, exkrementy atd.), Měli byste k standardizaci rukou používat roztok rukou (nebo mýdlo) pod vodou a v čase pomocí rukou dezinfikují ruce.Za normálních okolností dvě možnosti mytí rukou a dezinfekcí rukou.
Jak vyčistit je standardizovat ruce?Odborníci naznačují, že standardizované ruce by měly být mokré ruce; Metoda praní kroku “. V každé části není doporučená doba nejméně 20 sekund; nakonec byste měli zcela opláchnout ruce pod tekoucí vodou a vysušit je čistými papírovými ručníky, ručníky atd. nebo osušit ruce.Pokud jdete ven nebo cestujete na cestě, není vhodné umýt si ruce nebo dezinfikovat ubrousky včas.Vezměte si vhodný množství rukou -nerovnoměrného činidla v dlani, otřete oběma rukama, takže je rovnoměrně aplikováno na každou část rukou, třete dezinfekci do suchého nebo rukou, která je ruční mokrý ručník, otírá každou část rukou, aby dezinfekční prostředek plně kontaktoval kůži rukou.
Odborníci na kontrolu nemocí připomínají, že standardizovaná hygiena rukou by měla věnovat pozornost úklidovým potřebám a věnovat se ručníky ručníky.
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub