Čínská země je obrovská a stará, s historií 5 000 let a má nespočet krásných scenérií.Ať už se jedná o volný čas nebo cestovní ruch, v Číně stojí mnoho destinací.

Následuje shrnutí 24 jedinečných atrakcí v Číně vybraných cizinci.Pokud jste byli v deseti, pak jste plný cestovatel, ale pokud jste tam byli všichni, pak jste určitě odborníkem na venkovní cestování!

01. Nejkrásnější zeď starověké města v Číně -Velká zeď

Velká zeď je projekt vojenské obrany ve starověké Číně.

02 Nejkrásnější palác v Číně -Beijingové zakázané město

Je to nejúplnější a největší dřevěná struktura v Číně a ve světě.Je to podstata budov starověkých čínských palác a je známá jako vrchol z pěti hlavních paláců na světě.

03 Nejkrásnější Čínský starověký hlavní město -oxi’an

Od Chang’anu do Xi’anu je to jedno ze čtyř starověkých hlavních měst na světě.Je to nejstarší a nejstarší starověké hlavní město v Číně.

04 Nejkrásnější jaro v Číně -nyingchi

V zimě nebyl stříbrný kabát vyblednut, ale je to již oceán květin.Jeden strom za druhým, zakrývající svah, sahající k břehu řeky Niyan.Pod Snow Mountain, v údolí řeky, rozkvetli zuřivě.

05 Nejkrásnější chrám v Číně -Chrám labrang

Chrám LaBrang se nachází na tajemné zemi Gannanu v Tibetu, tiše stojí na severním břehu řeky Daxia, jako perla na náhorní plošině Qinghai -tibet, zářící s moudrostí Buddhy a čeká na lidi z celého světa .

06 Čína nejkrásnější víra -West Sichuan Seda

SEDA je nejodlehlejším rohem severozápadního Sichuanu.Toto červené buddhistické království je místem víry pro tisíce lidí a hledá vnitřní mír.

07 Nejkrásnější scenérie v Číně -Erhai Lake

Jezero Erhai není mořem, ale je krásnější než jakékoli moře.Cítíte vánek jezera Erhai, koupá slunce, podívejte se na integrovaný strom a vodu a ponořte se do krásné scenérie hor a řek.

08 Nejkrásnější orientální dceřiná země v Číně -jezero LUGU

Vstup do jezera Lugu je jako vstup do mimořádnýho tajemného světa.Tady jsou tmavě modrá jezera s podivnými tvary hor a podivnými jezery a hory.Toto je domov nadšených, romantických, pracovitých a laskavých mosuo.

09 Nejkrásnější Čína Tropický deštný prales -Xishuangbanna

Známý Xishuangbanna je zelená.Toto je ideální a magický ráj lidí lidí Dai.

10 Nejkrásnější čistý ráj v Číně -Daocheng Aden

Dlouhý vítr se kartáčoval přes horní část Snow Mountain a neomezená zelená pokrývala každý centimetr louky.Všechny tyto jevy se shromažďují a kvetou.

11 Nejkrásnější jezero v Číně -jezero Kanas

Kanas je jezero s příběhem.Xuefeng, Green Hillside, Dark Forests, Lakes a Mountains jsou úžasné.

12 Nejkrásnější krajanská forma v Číně -lUo ping

Kouzelný a krásný les Luo Pingfeng, majestátní vrcholy hory a řepky kvetou na slunci, se rozšířily na vzdálený Qingshan a nakonec začleněny do modré oblohy.

13 Nejkrásnější pastviny v Číně -hulunbuir pastviny

Na severu jsou nekonečné zelené, zvlněné Daxinganling a krásná a bohatá jezera.Existuje příliš mnoho krásných scenérií, díky nimž jsou lidé ležící.

14 Nejkrásnější skryté místo v Číně -lhasa

Jděte se podívat na modrou oblohu a bílé mraky tam, cítit kultura víry, vážně se hádal, říkal se nábožensky, díval se na tmavě modrou oblohu a vznášel se s bílými mraky.

15 Nejkrásnější pohádková vesnice v Číně -Village

Řeka, kus lesních pastvin, starověký národ a vesnice, je to krásný hemu, pohádkový svět Kanas.Drž se dál od shonu, vždy udržujte jednoduché a silné lidové zvyky.

16 Nejkrásnější populus les v Číně –

Osvěžující podzimní barvy v Číně, používání podzimního větru jako štětce, malovaly oblohu pískem a nejnáročnějším topolem na poli změnily postoj po podzimním mrazu posetém modrou oblohou a jezerami.

17 Nejkrásnější les v Číně -Daxing’an Ridge

Nejsevernější špička Číny není tak tyčící se v západní sněhové hoře a není tak očí jako očí jako slavné pět hor.Zde je zlaté podzimní ovoce pokryty Zemi a podzim se zdá být živější než jiná místa.Obrovský a krásný les je představen nejkrásnějšími podzimními pohádkami.

18 Tři rohovky řeky Yangtze, nejkrásnější galerie v Číně

Tři rokliny řeky Yangtze jsou známé svými zvláštními formami, krajinou a přírodními scenériemi.Charakteristiky tří rohů jsou naskládány a útesy jsou nekonečné.

19 Nejkrásnější scenérie v Číně -lijiang

Toto je nejkrásnější krajina Karst na světě, perla čínské řeky Jinxiu a podstata Guilin’s Landscape.Existují Aoyama, Xiushui, Qidong, Xiushi, Cuizhou, Dangerous Beach a Shentan Waterfall, jsou všude překvapená.

20 nejkrásnějších čínských inkoustových obrazů -Wuyuan

Tato starověká vesnice, která je plná poetických míst, je obklopena mraky a mlhou a starobylými budovami bílá zeď daiwa, skrytá v mlze, jako pomalu rozvíjející se krajina a inkoustová malba.

21 Nejkrásnější voda a hory v Číně -West Lake

Po tisíce let, kolik lidí toužilo po West Lake, procházelo se v Suti a ocenilo West Lake.Na jaře jsou Su di Chunxiao, v létě Quyan Wind Lotus, podzim na podzim podzim a v zimě jsou různá čtyři roční období.

22 Nejkrásnější vodopád Tianquan v Číně -Vodopád Huangguoshu

Vodopád Huangguoshu má pověst prvního domácího vodopádu.Jděte daleko, zvuk do uší a zvuk.

23 Nejkrásnější Danxia Landform v Číně-zhangye

Slunce svítí a je stejně nádherné jako Danxia a před ním se zobrazí obrovský barevný obraz.Vrcholy a hory jsou nádherné, nádherné jako Wordan a jasné jako Xia.

24 Xitang Starověké město, nejkrásnější vodní vesnice v Číně

santosfcfansclub