Za účelem provedení aktivit Den národní bezpečnosti v roce 2024 se starší univerzita v okrese Fenngang County založená na duchu a pracovním uspořádání příslušných dokumentů v kombinaci se skutečnou prací zaměřuje na téma 10. výročí 10. výročí „ Celkový národní bezpečnostní opozice · Přední inovace “, prostřednictvím aktivit„ šest jednoho “činí činnosti národní bezpečnosti.
Provádět speciální studii.Začlenit „nástin nástinu národního bezpečnostního výhledu“, „Zákon o národní bezpečnosti Čínské lidové republiky“ a „Konzervativní národní tajné zákon Čínské lidové republiky“ atd. A další obsah v obsahu Učení politické teorie v roce 2024, prostřednictvím podoby kádrů a zaměstnanců, „Tři schůzky a jedna lekce“ a další formy, učení, vzdělávání a vedení členů strany a kádrů školy hluboce chápou jejich povinnosti a poslání a zvyšují jejich povědomí o o ně Národní bezpečnost a důvěrnost.
Provést test znalostí.Za účelem konsolidace výsledků učení a vzdělávání byl 3. dubna organizován celkový test znalostí o národní bezpečnosti mezi členy strany a kádry školy ve formě testování. , propagace a kombinace učení, aby se zajistilo, že tato studie a vzdělávací činnost jsou v jejich mysli.
Provádět speciální školení.11. dubna škola uspořádala více než 50 starších kádrů a starších studentů, aby provedly vzdělávání a školení národní bezpečnosti.Téma školení je založeno na tématu „Komplexní procvičování celkového konceptu národní bezpečnosti“ a ze tří aspektů „Co je plně praktikující celkový výhled na národní bezpečnost“ „Proč celkový výhled na národní bezpečnost“ a „Jak praktikovat Celkový výhled na národní bezpečnost „Po podrobném vysvětlení je živý případ myšlenkou -vytvářet staré kádry a starší studenti hlouběji porozumějí konotaci a významu celkového výhledu na národní bezpečnost a pevněji implementují celkový výhled na národní bezpečnost.
Provádět ideologické a politické učení.Relevantní zákony a předpisy a znalosti o národní bezpečnosti o „nástinu obrysu celkového národního bezpečnostního výhledu“ a „zákona o národní bezpečnosti Čínské lidové republiky“ byly zahrnuty do obsahu mikroparty třídy 5 před 19. Výuka třídy 19. výuky a nasazení každé třídy bylo zřízeno v dubnu, aby se před třídou přijala a učila se před třídou, posílila ideologické a politické vedení starších studentů do vzdělávání do vzdělávání a učitelská praxe a propagovat vzdělávání národní bezpečnosti na akademické půdě.
Provést tvorbu práce.Po studiu tříd poezie, kaligrafických tříd, tříd malířských a fotografických tříd na starší krajské univerzitě, po absolvování vzdělávání národní bezpečnosti byli studenti hluboce inspirováni a aktivně vytvořili svá díla, aby vyjádřili své porozumění a porozumění celkovému konceptu národní bezpečnosti .
Provádět dobrovolnickou službu.Aby aktivně propagoval znalosti o výchově národní bezpečnosti a propagoval ducha dobrovolníka „obětavosti, přátelství, vzájemné pomoci a pokroku“, 12. dubna dobrovolníci Yinhui z krajské starší univerzity odešli na krajský Phoenix Plaza a vydali publicitu a vydali publicitu Manuál pro masy, které mají být populární, vysvětluje zákony a předpisy o národní bezpečnosti, prevenci rizik kybernetické bezpečnosti, chování zahrnující národní bezpečnost a právní důsledky jako starší studenty. Studenti, ale také propagovaní.
Xu Fang
Upravit Cai Yigui
Ling Jie ve druhém pokusu
Tři pokusy Liang Jingjing
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub