V minulosti se rodičům líbilo ceny svých dětí na zdi, aby povzbudily své děti.
V dnešní době se zdá, že rodiče jsou netrpělivě
Přestože jsme vždy zdůraznili, že nesmíme věnovat příliš velkou pozornost skóre, ale nyní se rodiče dívají na každý testovací papír a věnují pozornost každému testu.Opravdu, i když nemůžete věnovat příliš mnoho pozornosti skóre, musíte říct,Skóre je skutečně důležitým prostředkem k měření studentů.Hodnota skóre proto nelze popřít kvůli „nevýhodám“ skóre.
Stojí za zmínku, že pokud dítě kultivuje válku, je test každého dítěte malým bojištěm.Vítězství nebo ztráta není konečným výsledkem.
Skutečné vítězství je vlastně okamžik, kdy dítě jde do společnosti.
Jako rodič, který kultivuje důležité účastníky dětí, by měl věnovat více pozornosti kvalitního školení dítěte.přesně řečeno,V mysli si pamatují znalosti, ale schopnost být používán v životě se nazývá schopnost.
V současné době však mnoho rodičů vstoupilo do nedorozumění a považovalo různé zájmy svých dětí za druh schopnosti a dokonce cítilo, že takové děti nejsou „hloupé“.Ve skutečnosti blbeček nemá nic společného s koníčky.„Úrok“, který se nazývá, se ve skutečnosti vyvinul v jiný kurz.
Pro mnoho dětí pouze zvyšují množství znalostí, nikoli růst jejich vlastních schopností.
Přesné to není kvalitní vzdělání hrát na klavír.Autor se domnívá, že skutečný pedagog kvality může najít problémy ve znalostech, který se naučí, může také najít problémy v životě a může najít řešení prostřednictvím svého vlastního úsilí nebo skrytých pravd za problémem.
Někteří lidé si mohou myslet, že takové prohlášení je nepřesné, ale autor si myslí, že Newton nemusí být všestranným klavírním umělcem nebo malířem, a to pravděpodobně není všestranný tanečník.Ale Newton můžeOd jablka k zemi je prozkoumána gravitaceNajděte obecný zákon za fenoménem povrchu.
Jak by tedy měl čínský „Newton“ kultivovat?Jaké úsilí musíme vyvinout pro lepší kultivaci talentů?
Autor si myslí, že rodiče se musí dívat na vzdělání svých dětí racionálně a uvolnit povahu svých dětí hledat svět, spíše než pečlivě řezat do svých vlastních srdcí.Jako rodiče by měli podporovat koníčky svých dětí a vést své děti, aby našli odpovědi, Nechte děti mít schopnost přemýšlet a lépe řešit problémy.
Je třeba zmínit, že děti jsou nyní, ale odrážejí pochopení znalostí jejich předchůdců.
Jinými slovy,Pokud se jedná pouze o „zapamatování mrtvé“, pokud schopnost porozumět není špatná, může dítě získat dobré výsledky.
Proto v reálném životě vidíme mnoho podivných a podivných „vzdělávacích vnitřních svazků“. Večer, kromě jídla a spánku každý den jděte spát v 23 hodin, můžete psát a psát otázky.Takový život je jako „uvěznění“ v mládí v kleci „Zkoušené vzdělávání“Děti nemohou dýchat a extrémně depresivní.
Je to, že každý z nás, chcete vysoce kvalitní vzdělání?
Pokud jsou naše děti vloženy do všech mladých a fanghua ve znalostech učebnic, principů, vzorců a simulačních testů, pouze každý den opakují učebnice a testovací papíry. Může ho říci kromě chytrosti a vysokého skóre, je to zdravé a mírové?
Naše vzdělání je třeba bezpochyby změnit a zkoušky je třeba reformovat.
Pokud se testovací dokument může zaměřit na zkoumání schopnosti dítěte najít problémy a dokonce vyřešit problém, můžete lépe vést děti, aby prozkoumaly znalosti, sledovaly vědu a zájem o rozvoj.Je to jako matematický problém.
Z tohoto pohledu to vlastně není to, že by se se skóre objevil problém, ale že jsme v procesu vyšetřování.Příliš mnoho snahy o „měřítko“ a „standardizace“ napravilo mnoho odpovědí.Odpověď na matematický název může být ve skutečnosti jedinečná, ale řešení a způsob myšlení by neměly být jedinečné.
Silné a dobré vzdělání by mělo věnovat více pozornosti metodám vzdělání, kultivovat děti, aby nemohly tvrdě pracovat a vybrat talenty!Jinými slovy, je to osoba, která musí být vyslýchána,Vyskočte ze znalosti jediné inspekce a více nakrájejte na životZ pohledu řešení praktických problémů se navrhuje, aby se návrhy skutečně prozkoumaly praktické dovednosti a schopnosti dětí, spíše než slepě, aby děti informovaly a recitovaly.
Stručně řečeno, účelem vzdělávání je, aby se děti staly lepším člověkem, než aby jim nechali získat vyšší skóre.
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub