Southeast Network hlásil 20. dubna (Fujian Daily Reporter Guo Bin)
„Kvalita rozvoje cestovního ruchu je vysoká nebo ne a musíme poslouchat, co říkají turisté.“ , otevřel svou mysl.
Jako hlavní zakladatel datového centra ministerstva kultury a cestovního ruchu nebyl Dai bin poprvé, kdy dorazil do Fujianu.„Pokaždé, když přijdu do Fujianu, vždy existuje mnoho nových zisků. Tentokrát to cítím, že pod vedením Výboru pro provinční stranu Fujian a provinční vlády, vytvoření článku o turistickém cíli třídy na světě začalo porušit problém Pojďme to podporovat, vytvořte společnou sílu.
Dai Bin věří, že výška rozvoje místního cestovního ruchu nikdy záleží na síle několika lidí, ale na teplotě nejběžnějších služeb obyčejných lidí.„Naším cílem rozvíjet cestovní ruch je to, jak umožnit obyčejnějším lidem, aby si užívali právo cestovat. Bez takového konceptu rozvoje nás tržní nadace postaví turistickou destinaci na světě třídy. Kvalitní vývoj a budování turistické destinace na světě, musíme věnovat pozornost poslechu hlasu turistů. “
„Během této doby se mě často ptají média. Po Zibo, Irině a Tianshui, kde je další cestovní hotspot? Vřelý a upřímný postoj, mohu pochopit jeho potřeby a dělat dobrou práci při cestování současně -pěstování obrazu, výstavbu infrastruktury, konstrukci veřejných služeb a podnikatelským prostředím, určitě se stane další internetovou celebritou . “Řekl Dai bin.
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub