Co si myslíte, že v životě je móda a šaty?
Móda není akumulace značky -není to ani extravagantní peníze, ani to není tempem sledování trendu.Móda je životní postoj, jedinečná vize a vkus a důraz na detaily a texturu života.Pokud máte svůj vlastní jedinečný styl, můžete využít tento trend přidat barvu pro sebe, je to vaše móda.
Styl se nespoléhá na hromadění značek
Značka má styl značky a každý má styl každého.Možná jsou některé značky s vámi speciálně zastřeleny, ale v žádném případě to není v žádném případě řada slavných značek nahromaděných na těle, což ukazuje na více loga, je ztělesněním módy.Důvodem, proč je značka hodná pronásledování, je to, že značka má často sílu vysokého standardního vidění a ti, kteří mohou zvládnout módu, by měli značku udělat z vlastního vkusu, aby se nestali vystavovat.
Utratit peníze za čepel
Peníze nejsou snadné.V Mugui není mnoho věcí, investuje do několika položek, které stojí za nákup, a výhody získaly více než nákup banda levného zboží v krátkodobém horizontu.
Naučte se míchat a shodovat se
Ženy s vlastním stylem a estetickým vkusem obvykle vědí, co chtějí a k čemu jsou vhodné, a často ukazují své kouzlo pečlivě vybraným oblečením.Bez ohledu na to, zda je vysoký nebo levný, si můžete uvědomit krásu, kterou chcete smícháním a porovnáním, a to pochází z pronásledování krásy a sebevědomí v chuti a stylu.
Investice: peněženka, sledování, tašku dojíždějící
Tyto tři položky jsou obvykle zakoupeny ochotou žen utratit vyšší rozpočty a jejich kvalita a jednotková cena mají vysokou korelaci. .
Nikdy hladové nakupování
Když máte hlad, nesmíte chodit do supermarketu a když nakupujete nakupovat, protože to, co teď chcete, není to, co opravdu chcete koupit, možná jste lákavé, možná jen chcete vyřešit Květina v podvědomí impuls peněz.V této době bychom se měli držet dál od nákupních webů a fyzických obchodů, organizovat skříně nebo pohyby, převést jejich pozornost nebo uklidnit nákupní seznam.
Může vyřadit staré oblečení z různých stylů
Ženy, které vědí, jak konzumovat, snadno neopustí předměty, které si vybrala pečlivě. nosit.
Zvládněte trend, ale ne nutně následovat trend
Trend se rychle mění a je nemožné vám navždy vyhovovat.
Chang Zhengmao viděl mnoho lidí, ale chce mluvit o kráse, kterou znám.
Na první pohled to bylo úplně úžasné!Krátké vlasy, čisté oči, štíhlá postava a elegantní.Tři okamžiky, cítil jsem, že jsem viděl nemotorné ošklivé káčátko.
V tu chvíli byla v mých očích tak módní.I když si nepamatuji, jaké módní předměty, jaké tašky má na sobě a zda má make -up.Žádný dojem vůbec …
Říká se, že vždy měla krátké vlasy a byla sexuálně stěžována se mnou.
Přirozeně odmítl, takže neexistovalo žádné následování …
Viděl jsem ji poté, co se oženila a měla děti.Vařené hnědé kaštanové dlouhé vlasy, náušnice luku, krásné šátky.Je to jemná krása chůze po ulici.
Jistě dost, protože pan má rád …
Žádáš mě, abych byl módní, ne příliš jasný.Ale pokud se stále děláte sami, vždy elegantní …
Je to chutné a zajímavé, všichni jsou tady, není čas vysvětlit, nezapomeňte věnovat pozornost účtu Youqiang Baijia
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub