Úvod: Mnoho lidí (někteří osobně vím, někteří, které jsem slyšel, a některé, které vím, a některé vím, kde tam existují) skrz vás záda na zádech, štítek bot nebo název tašky definuje váš styl .
To není navrženo pouze pro ty, kteří nevědí nic o módě nebo stylu, ale také zahrnuje ty, kteří mohou porozumět cenovému štítku.To je velmi smutné.
Móda je jediný jazyk, který je globálně efektivní bez použití textu k předávání informací, nastavení prohlášení nebo zobrazení barev.Styl je stylový dialekt.
V celé historii módy se setkáme s elegantními dámami, jako jsou Audrey Hepburn, Grace Kelly a princezna Diana, a také se setká s elegantními pány, jako jsou Frank Sennot, Humphle Bao Bao Jia a James Dien, stejně jako za nezapomenutelné designéry, stejně jako za nezapomenutelné designéry. jako je IV (Henry Donatar Matty-), St. Luolang, Christine Dior a Gabriel “) · Chanel.Všechny tyto ikony nás naučily více věcí než ostatní -móda zmizí a skutečný styl je věčný a styl pochází od nás.
To je naše podstata, jaký druh člověka chceme být, chceme ji vidět ostatními.Je zřejmé, že máte nebo ne.Někdy je styl to, co zdědíme.Ti, kteří nemohou získat tuto příležitost, jako jsem já, si matka nemohou vybrat svetr, který odpovídá barvě a látce jakýchkoli jejích kalhot, a já je musím dohromady, abych zjistil, kdo jsou, jaký styl je pro ně vhodný pro ně být pro ně vhodný.
Nechci navrhnout, že pokud jde o módu, jsem stejně bezvadný jako hlas Leony Lewisové, ale mezi vámi a mnou (protože si také plně uvědomuji, že jsem měl špatný okamžik) skvěle, miluji svou práci.
Pro mě není nic krásnějšího než móda, bezohlednější, šílenější, nesmrtelnější a více definovaná.To, co mě nutí každé ráno vstávat z postele, je to, že mám příležitost obléknout si sadu oblečení, abych si myslel (nikdy možné) dobýt svět.Když čtete můj osobní styl na lifehack.org, to je přesně to, co chci, abyste vlastnili, učili se a život.Chci, abyste se cítili dobře.
Začněme proto najít řadu jednoduchých pravidel, která jsme v této části schválili.Chci vám jen dát nějaké oblečení -to není moje pozice, ne moje právo.最后 , 我 不 认识 你 , 因此 , 我 不 能 你 选择 什么 衣服 , 我 可以 你 学会 了解 , 以便 的 、 、 、 的 的 的 的 的 的 的 的 动机 动机 动机 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 动机 动机 动机 动机 的 的 的 的 动机 动机 动机 动机 动机 动机 动机 动机 动机 动机 的 的 的 的 的 的 的 动机 动机 动机 动机 动机 动机Otázky, štěstí a vlastnosti by se měly odrážet v tom, co nosíte.Stejně jako řecký svatý a filozof Pibik Ted řekl: „Vím, nejprve, kdo jste ty; pak se zdobujte.“
Ale pokud chcete vědět, co to je, znamená to, že musíte pochopit odlišnou módu, od trendu po stálezelenou.Takže jsem řekl: „Naučte se ty věci, které se tam mohou zdobit. Nejprve, když pochopíte, kdo jste, a pak aplikujte to, co učíte.“
Závěr: Rozumíte těm sestaveným Xiaobianem?
Vítejte a přečtěte si původní články Xiaobiana, originál není snadný, pokud se vám líbí, klikněte na sledování
Zpráva/zpětná vazba
santosfcfansclub