## Co to je?Každý dal různé odpovědi.Mnoho lidí však spojí módu s modely T-stage, ale tyto modely jsou jen součástí módy a většina z nich jsou trendové prvky, včetně trendového vedení.

Jaká je tedy skutečná tvář módy?

Můžeme vidět z následujících aspektů.

Nejprve: kulturní význam

Móda by měla být kombinací éry, která odráží pronásledování a uctívání lidí v této éře.Móda není nový koncept, ale snadný výraz -porozumění.

Móda#by proto měla zahrnovat pečlivost a houževnatost, která může do této éry a příští generace přinést pozitivní energii.

Za druhé: projev nošení

Pokud jde o módu, první věcí, kterou je třeba zvážit, je, jaké oblečení a jaké tašky nosíme, aby odrážely temperament člověka.Pokud lze do příběhu za sebou integrovat oblečení nebo tašky, které nosíte, odráží vaši kvalitu a osobnost ze strany.

Třetí: Funkce času

Bez ohledu na to, jak optimistický v té době, se nakonec stane historií.Protože lidé v každé éře vyrůstají v různých prostředích, bude jejich snaha o barvy a texturu velmi odlišné.

Začtvrté: vrstva

Jak stárnete a příjmy, vaše chápání módy se bude lišit.Například, když poprvé chodíte do práce, můžete úmyslně sledovat zásobování oblečení, věnovat pozornost značce s příjmem a pak se můžete vrátit k příběhu zaměření na značku a vybrat si oblečení, které vám vyhovuje.To je také tah potřebný pro různé příležitosti.

Páto: tolerance

Moře tolerantní ke všem řekám a má silnou toleranci.

Existují móda od kultury po oblečení.Toto slovo nepatří do žádné kategorie, ale každá kategorie má své vlastní vlastnosti.Lze tedy říci, že móda#je to hráč se silnou tolerancí a přísnými časovými požadavky, které si mohou udržovat spravedlnost.Móda je shrnutím zdravého života a optimismu.Nepovrhujte tak -svoleným „druhým“, ale pronásledování každého je jiné.

S hranicí módy není správné ani špatné, ale nemůžeme se obhajovat a postavit se proti jedinečnosti morálky.Kdysi dávno, pokud nemůžete držet krok s módou, budete se oddělit od společnosti, světa a lidí.Takže existuje příliš mnoho fanoušků, dvojitý příjem, žádné děti, carpooling atd.Dokonce i oblékání, stravování, spánek, chodit na toaletu atd. Splňuje trend.

Pamatujte, že s internetem, oblíbenými mobilními telefony, BBM, Xiaolingtong atd., Bez ohledu na to, jak užitečné nebo zbytečné se mnoho lidí úmyslně předvádí před lidmi.Obvykle populární věci přicházejí a spěchají a brzy zmizí.Vysoké telefonní poplatky a alternativy jsou nekonečné.Kolik plachých lidí se stává tlustým a oteklým a nemohou držet krok a pustit!Jako cizinec nemůžu uniknout.Pamatuji si, že došlo k výsadbě zeleniny.V té době měl téměř každý zkušenost s krádeží a výsadbou zeleniny.Od červené půdy po zlatou zemi byli příliš unavení, takže zapomněli jíst a spát, až jednoho dne najednou zjistili, že jsou velmi hloupí.U virtuálních her jim bude chybět hodně práce a času!

Vzhled WeChat umožňuje mnoha uživatelům QQ odinstalovat software.Je to velmi rychlé, pohodlné a praktické.Umožňuje lidem rychle přijímat a milovat software.Současně také spustila řadu nových softwarů s herním chatem, který je oslnivý, návykový a neschopný vymanit se.Lidé s nízkým IQ proto mohou být vidět všude, že mobilní telefony se staly naším nejbližším milostným vztahem!

Zvláštní je, že příliv je turbulentní.Kdo se v takovém prostředí může zbavit světského světa?Celá osoba, rychlé ruce a chvějící se zvuky umožňují více lidem zůstat pozdě se svými mobilními telefony.Kruh přátel, kteří bývali velmi populární, se již nestaral, a komentáře byly jen zvyk.

Ve skutečnosti nejsou populární věci nutně dobré, jako jsou nachlazení, protože se jim bojí vyhnout.Možná kvůli věku, možná psychologické problémy.Najednou jsem zjistil, že trend s výzvou, která je ve skutečnosti marnost, a móda s tak -sdělovanou je přece jen plovoucí mrak.

Přemýšlejte o tom, kolik mladých lidí jsme sledovali#po trendu a módě, vždy žijí v očích druhých, přemýšlejte o tom, jak na žaludek na nohou a potěšit ostatní, přizpůsobit se životnímu prostředí a snažit se změnit.Nakonec jsme byli vyčerpaní ostatními a ztratili jsme se.Nakonec je tu jen osamělá postava a lítost!

Pokud slepě sledujete módní trend nebo sledujete počáteční módní trend, ztratíte hodně bolesti a potíží.V pozemském světě, pouze když se uklidnete, můžete pochopit, že jednoduchý život je nejšťastnější a obyčejný život je nejvíce autentičtější!

santosfcfansclub