Centrální média zkoumá konflikt mezi studenty a opilým mužem.

Jakmile centrální média odešla na Elektronickou strojní školu incidentu Jinan, dva stavební dělníci u školní zdi byli zaneprázdněni před školní zdí a na železném plotu bylo několik trnů.Během rozhovoru se reportér zeptal, zda byli právě nainstalováni trny na vrcholu.

Zaměstnanci se dozvěděli, že Electronic Electronic Machinery Engineering School zakázala studentům během školy jíst s sebou.Několik plotů na severní straně západní brány školy bylo místo, kde se studenti obvykle starali o s sebou.

Školní plot má v současné době železné ploty, drátěné pletivo a trny nahoře!Musím říci, že rychlost školy je stále velmi rychlá!

Během školy jsem se setkal s studentem ve škole školy.Škola je typický problém, který problém nejprve nemůže vyřešit!Nemůže o tom škola mluvit?

Pan Meng řekl, že slyšel, že muž, který byl poražen, byl migrujícím pracovníkem v Jinan.Poté, co se dozvěděl, že druhá strana byla zraněna a hospitalizována, se pokusil kontaktovat rodinu, kterou byla policií dvakrát kontaktována.16. dubna se otec Xiao Chao dozvěděl, že večer 15., Xiao Chao dokončil postupy pro převzetí kauce.

Osobně si nemyslím, že je nutné vinit Xiaochaova otce.Jako otec je jeho hlavní výzvou, že dítě je dobré.

Ačkoliv zákon někdy nedrží krok s stopami společnosti a ve skutečném procesu implementace nedosáhne očekávaného účinku, ale hrál reverzní efekt. Existuje mnoho lidí, kteří nemají žádné stížnosti a nemohou to říct, a existuje mnoho lidí, kteří by neměli nést to, co by měl nést … je snadné říci, že ostatní jsou snadné, ale je to opravdu na řadě.

Důvod, proč případ způsobený případ byl hlavně na dvou zaměření.Nejprve byl charakterizován vzájemným bojem. jejich ruce.

Pokud jde o pádu člověka na zem, poranění mozku bylo nepředvídatelným výsledkem.Je nemožné, aby člověk zvážil stupeň legitimní obrany během legitimního obranného období, ani nemůže předvídat jeho důsledky.Dalším zaměřením je, že Xiao Chao byl zadržen trestním zadržením, což bylo ještě pobuřnější.Protože se jedná o rozhodnutí učiněná na základě vzájemných bojů, jedná se o nesprávný závěr učiněný na špatném základě.Na začátku to bylo kvalitativně špatné a pozdější rozsudek se musí mýlit.Naštěstí, se silnou pozorností většiny netizenů, byl případ vyzkoušen znovu a doufal, že zjistí pravdu co nejdříve a veřejnost to porozumí.

Důvod, proč trest tohoto incidentu způsobil obrovskou kontroverzi, protože zahrnuje „zda je chování studenta legitimní obranou“.Pokud byl Xiaochao zasažen a zasáhl soupeře, v tom případě je Xiao Chao také mnohokrát za sebeurčení.Nyní byl případ upgradován.Nikdo není zraněn a já doufám, že příslušná oddělení jsou spravedlivá a spravedlivá čekat na výsledky oficiálního vyšetřování.

V závěrečné analýze jsou veřejné bezpečnostní orgány poprvé informovány o tom, že je to fakta několika klíčových bodů. zadržován sebeobranou.Pokračování dohody o usmíření atd. Netizens má mnoho otázek, na které nebyly včas odpověděny, a likvidace případu není poprvé transparentní, takže tento incident bude do značné míry fermentován online !Následné zacházení s tímto případem by mělo být věřeno, že orgány veřejné bezpečnosti vynucují vymáhání a zabývají se s ním podle zákona.

Doufám, že poslední proces tohoto incidentu

1. Chování vysokoškolských studentů patří k spravedlnosti a nenese trestní odpovědnost;

2. Po zranění a opilém se vloupali do kampusu, aby upravili studentky.

santosfcfansclub