20. února, na začátku výstavby roku draka, navštívila Asociace pro správu zdravotnictví Qianshi Group Co., Ltd. Přebírá pouze odpovědnost za podporu rozvoje odvětví řízení zdravotnictví, ale je také odhodlána poskytovat veřejnosti lepší zdravotní služby a nutriční intervence a léčebné plány.Tato návštěva nejen přinesla skutečnou soustrast, ale také předložila mnoho profesionálních návrhů na lékařské pokyny, aby zmocnila podnik a stanovila dobrý základ pro posílení spolupráce mezi oběma stranami.

Téhož dne vedl ředitel Zhang Qing z Tianjin Medical University of Health Management Association tým k personálu skupiny talentů, mimořádně krásné sdílené továrně a do ambulantní návštěvy s čínskou pomalou chorobou.Obě strany prováděné v depatálních diskusích o řízení zdraví a klinické nutriční intervenci a léčbě.Společně se účastní setkání, je zde také ředitel Zhang Li, první centrální nemocnice Tianjin, Xia Qin, sekretářka -Obecná asociace pro řízení zdraví Tianjin, ředitelka Xiang Rong, nemocnice Tianjin Nankai, profesor Fu Li, Dean of the Rehabilitation and Sports Medical College of Tianjin Medical University, ředitel Chen Qinggang, Tianjin Staning Hospital.

Jako podnik v oblasti investice společnosti Alason (Tianjin) Health Technology Co., Ltd., vytvořila společnost Talent Health Industry Group. Data a služby za účelem vytvoření zdravotnického průmyslu pokrývajícího celý zdravotnický průmysl model řetězu označuje svůj status národního vysoce technologického podniku pokrytého jako plný řetězec.Skupina zdravotnického průmyslu talentu je místopředsedou Asociace pro správu zdravotnictví Tianjin, místopředsedy Asociace zvláštního potravinového průmyslu Tianjin, viceprezidentské jednotky lékařské a ošetřovatelské pobočky Asociace pro podporu výzkumu v čínské meziproduktové nemocnici, Členská jednotka Asociace vědecké asociace Tianjin Future and Forecast Science Science Science Association of Tradition Chinese Medicine Hospital Prevention Special Committee, Členská jednotka Tianjin High -Tech Enterprise Association.Společnost a dobře známé vědecké výzkumné instituce a odborníci doma i v zahraničí, jako je Čínská akademie věd, Čínská akademie tradiční čínské medicíny, Lékařská fakulta Nankai University, Národní klíčové laboratorní instituce a odborníci na potraviny Výživa a bezpečnost a společně podporují výzkum vědeckých výživných doplňků a zásahu chronických onemocněníProduktová řada skupiny talentů je bohatá na produktové řady.

V posledních letech obsahuje platforma výzkumu a vývoje zřízená skupinou pro vyšetřování zdravotnictví spolupráci s více vědeckými výzkumnými institucemi a odborníky.Tyto platformy provádějí výzkumné práce skupiny nutriční intervence a nutriční léčby série produktů, včetně založení a aplikačního výzkumu živin, funkčního klinického ověření potravin a výzkumu nových surovin potravin ve funkčních potravinových aplikacích.

Produkční a výzkumná základna skupiny pro zdravotnictví talentů ukazuje sílu společnosti v nezávislém výzkumu a vývoji a výrobě a zpracování.Má řadu výrobních základů, jako jsou mléčné výrobky, funkční nápoje, funkční potraviny pro volný čas, prášek pro lékařské potraviny a mají silné speciální možnosti zpracování potravin.Funkční a vývojové středisko (Tianjin) představuje moderní produkční podnik (Tianjin).Od roku 2024 patří 6 hlavních průmyslových odvětví pod Institutem institutu institutu zdravotnického průmyslu ve skupině: Produkční průmysl mimořádně krásného (Tianjin) Funkční potravinářské výzkumné a vývojové středisko, Jimete Medical Food Co., Ltd. a Shandong Zhongfen Dairy Co., Ltd. Research and Development Co., Ltd., North American Function Food Research Institute Research Institute, Talent Capacity Medical Food Co., Ltd., Talent Vertical and Horizonttal Nutrition Technology Development Co., Ltd., Emerging Diet Kuchyně, Shangbian Kitchen, Magic Energy (Tianjin) Sports Nutrition Technology Co., Ltd. Marketing Industry, vzdělávací průmysl talentů na obchodní škole, Zhongke Lantová pomalá onemocnění Intervence Ambulant Clinic, Jianzhijiakang’s Smart Community Management Service Application Co., Ltd. Data Industry.

Extreme (Tianjin) Funkční středisko pro výzkum a vývoj potravin má 100 000 -úrovní čištění semináře pro výrobu potravin a více automatických výrobních linek.Dodržování konceptu sdílení, sdílení technologie, sdílení inovací a sdílení služeb je velmi krásné. , a nemoci.

Během této akce se zúčastněné odborníci plně potvrdili talentované produkty. Životnost potravin „Navrhovaná továrnou dosáhla konsensu.To znamená, že povzbuzujte všechny, aby regulovali své vlastní zdraví prostřednictvím každodenní stravy.K dosažení tohoto cíle to vyžaduje nejen vývoj a vývoj funkčních potravin, ale také vyžaduje, aby výrobci zlepšili kvalitu produktu.

Kromě toho lékařští odborníci doprovázejí pan Wang Jiwei, generální ředitel China Kotor Dingpin Clinic, děkanská paní Zhang Qiuhua, Shen Bin, viceprezidentka pro talent a vůdci jiných relevantních oddělení. nádor je plně potvrzen.

Klinika s pomalým onemocněním Zhongke Lantin byla vždy odhodlána zlepšit úroveň zdraví lidí.Z pěti dimenzí diagnózy, léčby, potravin, kontroly a kultivace budeme vyvinout veškeré úsilí k vytvoření úplného řetězce služeb pro správu zdravotnictví.Je to také první diagnózové centrum pro intervenční intervenci v zemi založené na klinické výživě a psychologické regulaci sportu.Na začátku mé „ambulantní kliniky“ bylo spojeno mnoho známých domácích lékařských odborníků, hlavních lékařů a lékařů doktorských lékařů.Mnoho lékařských jednotek v našem městě a dokonce i mnoha domácími lékařskými jednotkami bylo uznáno a podporováno klinickým lékařským týmem a silnou vědeckou výzkumnou silou.

Nakonec, doprovázeno panem Liu Jianbinem, předsedou skupiny Lottery Group, vyslechli zprávu o třech patentových úspěších, které společně vyvinuly viceprezidentka Shen Bin a Nankai University Medical College, včetně „Long Bisidobacterium Inscents Insces in Regulation the regulace Tělo pro regulaci těla.Shen Bin, jeho rodák z Tianjinu, vedoucí inženýr, místopředseda Asociace pro správu zdravotnictví Tianjin, ředitel Nutriční inženýrské laboratoře Čínské akademie věd, člen národního týmu pro hodnocení odborných dovedností, člen společnosti Tianjin, člen společnosti Tianjin Sportský a zdravotnický výbor pro správu zdravotnictví, státní zkoušející licence na výrobu potravin, člen čínské společnosti starších a vyšší lékařské společnosti, člen čínské společnosti čínské medicíny, člen prevence asociace pro předpověď a předpovědí společnosti a člen společnosti a členem společnosti Lékařská a zdravotnická společnost Tianjin.Viceprezident skupiny zdravotnické skupiny Co., Ltd. a místopředseda Asociace pro správu zdravotnictví Tianjin.Publikoval prvního autora a publikoval tři akademické články: „Formulace A Nivel Fermented sójové mléko Funkční náhrada s nadváhou mezi jednotlivci s nadváhou: předběžná hubnutí klinická studie“ „Inhibiční účinek Pomelo Skin na pankreatickou lipázu“ „Rozemyslná extrakce zvyšuje mumnice žen ovoce Flies udržovat střevní stabilitu a prodloužit život. “

Po poslechu zprávy odborníci a profesoři vyjádřili své silné v inovacích bodech, jako je intervence výživy buněk, funkční medicína a intervenční onemocnění nedvoz Dostatečné potvrzení se zároveň říká, že výkon těchto produktů, který má zabránit a upravit zdravotní stav sub -zdravotně, je v souladu s požadavky na plánování národního „Zdravé Číny 2030“.

Na konci tohoto semináře Asociace pro správu zdraví Tianjin uvedla, že bude i nadále podporovat rozvoj multi -směrovaného vývoje v intervenci a klinické nutriční terapii personálu. . “

santosfcfansclub